Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
6. júl 2009

paaa gucz a dobru chut 😉

zdenka73
6. júl 2009

Ahojte! Tak som vás dočítala, no dnes ste sa pekne činili.
Baby ktoré máte po kontrolách gratulujem, a tie čo majú zajtra kontrolu držím palce a dajte vedieť ako rastiete.

Janka no posledná na kontrolu nejdeš ja idem až po tebe 17.7., idem na NT, tiež len dúfam, že všetko bude ok, ked už bude toto za nami tak si môžme vydýchnuť a už to bude snád dalej lahšie. Aj tak sa budeme asi stáe obávať.

olienka12
6. júl 2009

Baby ja sa tak tesim moja super kamoska mi prave oznamila,ze je tehu a termin februar 2010 juuuuj skoda,ze je az v londyne by som ju tak vystiskala 😀 😀 😀 😀

cukruska1920
6. júl 2009

olienka.....tak bude potom chodit do nasej temy

baby nemate skusenosti s herpesmi v tehotenstve??? sa mi vyhodil na ustach 😠

olienka12
6. júl 2009

ja nemavam nikdy herpes,tak snad teraz nezcne ale viem si predstavit ake je to neprijemne

cukruska1920
6. júl 2009

oli..nejde o neprijemnost..nemam ho velky len sa bojim aby to neublizilo babu

olienka12
6. júl 2009

pokial ho mas na ustach tak by nemalo.

olienka12
6. júl 2009

tak uz mam aj ja brusko v albume zajtra snad aj chrobacika 😀

cukruska1920
6. júl 2009

oli...hej na ustach.... k dokymu idem az vo stvrtok tak dovtedy budem dost nervozna... idem kuk brusko 😉

janka1
6. júl 2009

cukruska pokial je to na ustach tak ako pise olienka by skodit nemal 😉
olienka krasna fotocka z toho uhla ma nenapadlo odfotit , skusim aj ja zajtra, dobre to vyzera a paci sa mi to 😉

cukruska1920
6. júl 2009

oli...super brusko... ja uz tam tiez nieco mam len neviem ci je to brusko alebo slanina 😀

diky ...ste ma ukludnili

olienka12
6. júl 2009

dakujem moj napad bol a drahy fotil 🙂) 😀

janka1
6. júl 2009

odchadzam do hajan zienky , dobru nocku 😉

olienka12
6. júl 2009

dobru noc

mia.
7. júl 2009

Ahojte kocky, tak sa k Vam aj ja pridavam, citam Vas uz od zaciatku, ze som tehu som zistila pred 8 tyzdnami, no pridavam sa az teraz... minuly tyzden som bola na kontrole - a babo je ok, malo 4,2 cm! videla som rucicky, nozicky, srdiecko, skratka uzasne! Vo februari sme o jedno babo prisli, tak teraz to uz dufam je na dobrej ceste... 😉

janurka
7. júl 2009

mia držim ti palčeky nech tentokrat všetko dobre dopadne.... 😉 samozrejme to ale plati pre všetky buduce mamičky 🙂

drobec123
autor
7. júl 2009

dobre ranko, co sa tyka herpesu aj ja som mala taky malicky minuly tyzdnen. ma to velmi vylakalo lebo som herpes nemala uz dobre 2 roky. ale nastastie som prave v ten den sla na kontrolu a doktorka mi tiez povedala ze na ustach nie je problem, horsie by bolo keby to bol ten brusny opar, ten ze je nebezpecny. a ze sa mi vyhodil preto lebo babo si taha moja vitaminky a kedze mam slabu imunitu a nabehy na herpesy tak sa to takto prejavilo, tak som si mala kupit obycajny Bkomplex a brat aj ten lebo ze B vitamin spolu s kyselinou su najdolezitejsie.

cukruska1920
7. júl 2009

drobec.. fuha.. tak teraz mi padla skala so srdca... ja som sice citala ze na ustach nevadi ale vies ako to je...jedna babka povedala....ale ked to vies od lekara tak to urcite bude pravda...ja mam tiez taku imunitu naprd a asi kvoli tomu sa mi vyhodil...co si si nato davala aby ti zmizol? ja som si nacapila naplast compeed a davam si aj ten Bkomplex forte...uz nech mi to zmizne

drobec123
autor
7. júl 2009

cukruska, jedine co si ja vzdy robim je ze ocmulam Bkomplex tu sladku cast a tou bielou pod tym si to potieram. niekto mi to niekedy davno poradil, ze takto ten Bvitamin posobi priamo na miesto. a najlepsie to je zacat potierat v momente ako citis ze sa ti zacina robit.

cukruska1920
7. júl 2009

vyskusam ked sa mi odlepi ta naplast... ja som to hned vcera uvidela tak hned som si to nacapila... 😠 to mam asi zato ze mi nebyvalo zle...tak teraz sa mi to kompenzuje na herpese 🙄

janka1
7. júl 2009

dobre ranecko zienky 😵
vitam dalsiu tehulku 😉
dnes rano som si nasla 9 cm tmavu ciaru pod bruskom 😵 😵 😵 😵 tak sa vytesujem 😀
o 11.00 idem pozriet chrustika kamos sa vratil z dovolenky , tak hned volal ci nechcem prist na sono taaaak sa tesakujeeeem 🙂

cukruska1920
7. júl 2009

jani...a co je ta tmava ciara?? 😕

janurka
7. júl 2009

jani to maš super že maš kamoša č oti spravi sono ... aj ja chceeeeeeeeeem 🙂

janka1
7. júl 2009

prid do KE vybavim ti 😉

janka1
7. júl 2009

cukruska to je tehotenska ciarka , niekto ju ma vyraznejsiu a niekto nie, zvznik tmavej čiary smerujúcej od pupka po sinfízu, ktorú odborne nazývame linea fusca.

cukruska1920
7. júl 2009

no to si mi teda vela povedala 😀

janka1
7. júl 2009

skusim ti to vysvetlit pockaaaj lem musim dokoncit dochadzku 😉

janka1
7. júl 2009

Od pupka smerom dole sa bude vytvárať niekoľko milimetrov hrubá tmavá čiara, tzv. linea fusca. Je to v dôsledku zvýšenej pigmentácie v tehotenstve. S postupom tehotenstva bude tmavnúť a trochu sa rozšíri. Po pôrode vám postupne začne blednúť, až úplne zmizne.

Neviem najsť obrázok na nete , aby som ti to ukázala 😒 ale akonáhle sa k nemu dostanem , tak ti to tu hodím 😉 😉 sľubujeeem

micicici
7. júl 2009

Dobre ranko tehulky, ako sa sne mate?

Drzim palce vsetkym, ktore dnes absolvuju kontrolu.

Evka 3107 a olienka 12 dik za blahozelanie. Inak olienka, to je fakt mozne, ze ti v 10 tyzdni vedia aj ked len predbezne povedat co to bude??? Tak to je super.

Inak baby, ja som asi pred 3 rokmi bola u vestca a on mi vyvestil ze prvy bude chlapcek, tak uvidime. Sa mi o dost zlepsila plet aj ludia mi vravia ze som opeknela, tak to mozno bude pravda. Aj manzelova babka vravela, ze sa mi nejak zmenila tvar a ze si je ista, ze to bude chlapcek. No viete ako vbabky.

Gucz super napad, dakujem, uz aj ja som si male dala do albumu, myslim ten obrazok, ako rastie

pa a drzte sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre