Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

marushka
10. dec 2009

boncusik, samozrejme aj vám obom blahoželáme 😵 😵 😵 hlavne nech je dominik zdravý a robí vám radosť!!!! 😉 😉 😉

samé super novinky,,,

krpuch
10. dec 2009

a ja blahozelam sisipetke a boncusikovi....

zdenka73
10. dec 2009

sisipetka gratulujem k Christianovi, veľa veľa zdravíčka, a tebe skoré zotavenie, a veľa mliečka. 😵 😵 😵 😀 😀

zdenka73
10. dec 2009

boncusik aj tebe gratulujem k Dominikovi a nech ste zdravučký. 😵 😵 😵

Pekne sa nám to tu rozbieha, ktože bude ďalší na rade?

bebel
10. dec 2009

🙂 Boncusik gratulujem... 🙂

dorotkaa
10. dec 2009

Boncusik a sisipetka: gratulujem aj ja k babatkam 🙂

baby, nehodite mi niektora do IP recept na ten struhany kolac? Ste mi urobili chut... 🙂

lopezka
11. dec 2009

dobre ranko,
hadajte co opat a zase nemozem ? 😀 ano....uhadli ste, SPAT 😠 😠 😠
uz som hore asi hodinu a bezuspesne sa snazim opat zaspat 😒 ......tak si idem asi pozriet zameskanu Ordinaciu 😉

dorotka, recept mas v IP 😉

cory
11. dec 2009

ahoj lopezka, ani ja nemozem spat, zobudila som sa o stvrt na pät a uz sa mi nepodarilo zaspat. ja mam termin okolo 5. 1. -8.1. a tiez cakame Timeu 🙂

lopezka
11. dec 2009

jeeej dobre ranko cory,
prijemne takto sa zobudit do tmy, co ? 😖 ......a pekne meno sme si vybrali, ze ? 😀 😀
mne sa toto meno paci este od strednej skoly a to uz je fest davno 😅

ides este zalahnut, alebo co robis? ja si musim dat nieco pod zub ....tak papam jogurty 😀

cory
11. dec 2009

nie, uz sa mi neoplati ist spat, MM za chvilu vstava, a to by ma zobudil a naco sa zasa len zbytocne rozospim? 😎 ale tak skoro som este hore nikdy nebola, no teda bola , ked som isla na wecko, ale to som hned naspät zaspala. Hej, krasne meno sme si vybrali, kedy budete meninky oslavovat vy? lebo v SK kalendari Timea nieje 😖 ale aspon mam pocit ze mame "exoticke " mienko 😀
dost ma pali zaha, takze by som asi ani spat nemohla, je to desne.
dnes idem na kontrolu, mam aj slabsie vysledky z krvi, zle zrazacky, tak ze mi asi budu musiet riedit krv, nevies jak sa to robi? liekmi ci injekciou? 😀

lopezka
11. dec 2009

corry,
timea sa oslavuje 3.maja ....u nas je vtedy v kalendari galina 😅 neboj, viem to naisto, mala som na strednej spoluziacku s takym menom 😉

no moj drahy vstava okolo pol osmej, tak ja dufam ze si dnes este pospim 😖
ja som sa tiez zobudila s tym, ze idem na wc a skoncilo to s ocami na strope 😠 😠 ale uz to pomaly zacina byt pravidlom 😖

ohladom tej krvi bohuzial neviem poradit 😖 ved uvidis, lekar vie najlepsie, ako to ma riesit 😉

cory
11. dec 2009

dakujem za link, ten som uz mala 😉 a dokonca aj dalsia mamicka cakatelka povedala prave tento datum a uz aj ja som ho predtym mala najdene v madarskom kalendari 🙂
oddychujes aj trosku cez den? lebo ja cez den len obcas, ak ma zmoze unava, inak by sme mali teraz posledne dni vela oddychovat
cakas tiez prve babo? ja sa uz hrozne tesim, ale sa aj bojiiiiiiim ako to dopadne 😒

lopezka
11. dec 2009

no ja som doma zatim len od tohto utorka a to som moc neoddychovala 😀 kazdy den som mala nejake stretnutie a pak trosku upratovanie doma ....ale ziadne heroicke vykony 😀 akurat teda ze nesedim doma s vylozenymi nohami 😠
teraz na vikend cakam navstevu, segru s manzelom a rocnou neterkou...... takze si moc neposedim zase ......mala sara da celkom zabrat ....ale tesim sa na nu hrozne 😉

cakam tiez prve babo .....a samozrejme, ze sa hrozne tesim ......a ten strach, ten je tiez prirodzeny 😉 mam 2 segry a kazda ma 2 deti .....takze teorie mam myslim celkom dost 😀 chodievala som im pomahat s varovanim, ked bolo treba ......a myslim, ze mi to celkom islo .....aj ked je to samozrejme ine, ked varujes cudzie, ktore pak niekomu "odovzdas" 😀 a ine je starat sa o svoje ......v tom budeme zaciatocnicky 😀

cory
11. dec 2009

lopezka, jasne ze je to ine starat sa o svoje a ine starat sa o "zverene" na par hodin 😉 teoriu mam aj ja nastudovanu, uvidim ako ju zuzitkujem v praxi 😉
prepac ze som tak narychlo odisla, boli dajake povinnosti 😎
tak pekny dnik zelam , papaa

minix
11. dec 2009

kocky, maminy, obe, gratulujem. 🙂)

olienka12
11. dec 2009

Dobre ranko, ja som vstavala skor dobrovolne 🙂) potrebovala som volat dr. ci plati dnesne rande pri ultrazvuku, tesim sa,ze budem pocut srdiecko a budem vediet odhad vahy a proste prva navsteva v nemocke 🙂
Ja hlasim noc bez wc normalne nechapem stalo sa to 2xtento tyzden. Ale tym,ze tvrdo spim rano mam problem vstat z postele,klby bedrove ma neskutocne bolia. No som zvedava,co povie ujo Dr. maly otoceny stale nie je pokial spravne rozoznavam vypuklinky 🙂) a casto sa mu cikuta 🙂
TAk prajem tehulkam,maminkam a miminkam pekny den 😉

katka22r
11. dec 2009

dobre ranko kocky vsetkym mamickam vsetko dobre a nech su deticky zdravucke...ja som sa dnes fajne vyspala az sme s manzelom zaspali.. 😀 olienka dnes isla do nemocnice na nejake vysetrenia ze?snad da potom vediet ako dopadla

roxy_1
11. dec 2009

Dobre rano

boncusik moc gratuluji k malemu Dominickovi,at jste zdravi a krasne rostete... 🙂 to jsi to dlouho vydrzela v nemocnici nez se spustil porod,hlavne ze jste v poradku a zdravi 🙂 jdu te dat do tabulky a pochlub se nam malickym v albicku 🙂

dneska i kdyz je venku tak skarede tak ja mam nejakou super naladu 😀 nevim cim to 🙂

olienka tak si to dnes uzij v nemocnici,me se to vcera libilo,pristi tyden si nahraju srdicko maleho na mobil 😅 😅 😅

roxy_1
11. dec 2009
olienka12
11. dec 2009

Chlapci sa nam ponahlaju na svet 🙂)

roxy dakujem tesim sa velmi a mam bobky aby vsetko bolo ok,predsalen mala som tie prietoky troska divne... neviem sa dockat obeda 😀

katka22r
11. dec 2009

a to az doobeda ides?ja som myslela ze teraz rano juujky tak ides aj na to ctg?a ku ktoremu gynek?

roxy_1
11. dec 2009

olienka neboj urcite bude vse v poradku,ja sla vcera smirena s tim ze maly je stale KP a pan doktor mi na UZV rekl ze tam mame hlavicku 🙂 cimz mi udelal velkou radost,spadl mi sutrak ze srdce 😅
kazdopadne se nam pak pochlub jak jsi dopadla 😉

olienka12
11. dec 2009

roxy ja som tak nejak uz so sekciou zmierena 🙂
Katka o 11:45 mam rande na ultrazvuku s p.Dr. 🙂 bude mi robit utz aj ctg

janka1
11. dec 2009

dobre ranecko 😉
tabulka v albume 😉 dakujeme roxy 😵

roxy_1
11. dec 2009

janka uz tam budes co nevidet i ty s Oliverkem ....cekam to od tebe kazdym dnem 😀 😀

janka1
11. dec 2009

ale co si roxy ja maaam este caaaaaaaaaaaaaaaaas 😉
😉

drobec123
autor
11. dec 2009

jeeej, prve decembrove januarcata 🙂 srdecne gratulujem maminam !
dorotka alebo lopezka poslete aj mne ten recept ?

ja mam prvu navstevu antolskej za sebou a konecne aj vyriesenu dilemu u koho budem rodit. uz len absolvovat prednasku o EPI a mozme ist na to 🙂 len Dr. vcera povedal ze to nevyzera na december ale az na januar. hlavne nech je vsetko v poriadku ...

liwka
11. dec 2009

ahoj, bruska, prajem vam krasny den a perfektne straveny vikend 😀
viem, ze sa to tu uz riesilo, ale chcem sa opytat, ci mate niektora problem s peniazmi z SP za PNku. som PN od 7.10. a este mi nic neprislo, mam cakat do 15.teho, alebo tam mam zavolat uz teraz?
sestricka u gyn. mi vravela, ze maju nejake omeskanie, ale uz ma strasne vytacaju.

janqa24
11. dec 2009

pripajam sa ku gratulaciam k prvym janurcatam 😵

liwka - ja som mala rovnaky problem, na PNke som bola od 27.8. a prve peniaze mi prisli minuly mesiac, ale mne to zdrzal zamestnavatel (jeho forma "pomsty" za to, ze som otehotnela 🙄 ) urcite to vsak v SP urguj, stava sa, ze to prislusna pracovnicka len "nedopatrenim niekam zalozila", treba ich bombardovat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre