Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

markee
4. jún 2009

Říká se,že prvních 12týdnů je kritických. Ale víš jak,ty které prošli potraty a tak,tak ty budou na nervy po celé těhu. Já u Johanky byla v klidu,sice jsem si říkala,aby testy vyšli dobře,ale neřešila jsem to.Teď když už mám zkušenost špatnou z ledna,tak už mám taky strach a budu ho mít až do konce těhu ☹

nasaeliska
4. jún 2009

Hm..som prechadzala nejake diskusie, a citala aj o missed abortion a som zdesena, že aj ked srdiecko zacne biť, tak babo moze prestat rásť!! dočerta...len som viac vystrasena...
nič, preč s pesimizmom!!! ak vsetko dobre dopadne, zajtra bude tehu knižkáááááááááá 🙂 🙂 🙂

markee
4. jún 2009

Nestresuj se,sice člověk ví,že se může něco stát,ale nesmí si to připouštět. Jinak by jsme se zbláznili. Já chodím na zamlklý potrat na diskusi,pže mě to letos potkalo a podívej,jsem opět těhu a jsem víc než šťastná a věřím,že to už bude OK.

nasaeliska
4. jún 2009

Určite to bude ok, a myslim že statie mamky vnima aj maly svistik...velmi ti drzim palce...citis sa dobre?

markee
4. jún 2009

jojo,cítím se fajn. Občas mi je špatně,ale nezvracím. Ale pořád se mi točí hlava a honí mě mlsná 😀
A co ty?

nasaeliska
4. jún 2009

včera som mala bolesti v brusku take vystrelujuce až do krížov, nezvraciam, len mi je obcas mdlo...a jest mi nechutí, nútim sa...o chutiach nejakých specifickych ani reci.. doktor mi hovoril, že telo treba pocuvať hehe, ja mu na to, že mam opacny problem, že mi telo nic nevraví...a on že jeho žena jedla horalky s treskou a mne doslo zle z toho ako to hovoril a som si to predstavila 😀

boncusik
4. jún 2009

ahojte holky,

všetkým tehulkám, ktoré čaká UZV držím palčeky nech dopadne všetko tak ako má -krásne mimčo a bijúce srdiečko 🙂

prdecek mne na zápchu prefektne zaberá acidko, skú s a neolutuješ 😉

nasaeliska
4. jún 2009

baby, a este mam otrasné vlasy...nehorázne...nech robim čo robím 😢 🙂

markee
4. jún 2009

Naseeliska, fuj tak teda ty chutě doktorovi manželky jsou děsný 😀
No vlasy jsem měla u Johanky suprové i krásně rostli. Teď jsem byla ve 4tt u kadeřnice na obarvení a opravdu se potvrdilo,že se nemaj těhulky barvit. Ono mi to slezlo do týdne dolu 😖 . A k té kadeřnici chodím rok a barví mě pořád a vím,že to drží.

nasaeliska
4. jún 2009

Markee,oooo a čo s tým teraz? dokonca tehu nebudes farbiť?

markee
4. jún 2009

No to nevim,pže 18.7.jdeme na tu svatbu 😅 No příště prostě dáme jen jeden odstín. Já měla teď hnědou barvu a červené melíry a ty červené pustili hned,mám to tam jen tak prostě zrzavé a to jsem tam byla před měsícem ☹

markee
4. jún 2009

Oni se těhulky můžou barvit,ale prý jim může barva špatně chytat a tak. Jinak na zdraví to nemá žádný vliv,to je v pohodě.

nasaeliska
4. jún 2009

Aha, aspon že tak..idem off, muž je domka, ideme na prechádzku...želám ti ešte pekný večer a oddychuj, asi je to náročnejšie, ked už máš Johanku..a drž palce, aby sme zajtra už bili, napisem...pa všetky mamicky 🙂

janka1
4. jún 2009

zienky moja kadernicka mi povedala, ze by sa nemalo farbit vobec a ked tak jedine nejakym samponom skodi to vraj plodu

cukruska1920
4. jún 2009

Ahojte...tak som bola v utorok u doktora... vraj som v 5tt doktor videl dutinku ale zatial bez srdiecka...tak idem znova v utorok...dufam ze uz bude srdiecko a bude vsetko ok... vy ste mali kedy srdiecko?

janka1
4. jún 2009

cukruska konecne 😉 blahozelam k 5tt 😉 sme ta tu vyckavali niekolko dniii 🙂

markee
4. jún 2009

Janka,my jsme si to s kamarádkou mysleli taky,že to škodí,ale zatím všechny kadeřnice řekli,že to nám jako miminku ublížit nemůže. Prý kadeřnici jako takové by to vadilo,pže ta s tím dělá a barví třeba 5 zákaznic denně. Moje příbuzná je těhu a teda nebarvila vůbec,pže první těhu měla mimoděložní,takže teď už nic riskovat nechtěla,takže krom barvení a trvalé dělala vše. Ale prý ty barvy nevadí.

markee
4. jún 2009

cukruska,gratuluju k dutince a k 5tt. Já u Johanky v 7tt-měla vidět srdíčko- v 5tt ještě nebylo vidět. No a já jdu teď na první utz v pondělí,takže ti nepovím,od kdy ho teď máme 🙂

cukruska1920
4. jún 2009

no ale myslim ze budem skor februarovka ale ak vam nebude vadit budem chodit sem k vam...som sa tu udomacnila 😉 ...no sice mam strach aby v utorok bolo srdiecko ale snad hej

k.a.t.k.a.
4. jún 2009

ja som už bola na farbe 😉 a aj minule tehotenstvo som chodila každý mesiac na farbu, a planujem aj teraz pravidelne chodit 😎

zlutasek
4. jún 2009

Ahoj holky 🙂

Dlouho jsem tu nebyla, hodne litani a tak tehu ani nestacim prozatim vnimat 😉 dneska ko dopadla zatim dobre, ale opet bez utz....co si clovek nevyzada to proste nema 😠 no tak za dalsi 3 tydny uz bude utz tak snad tam prcek bude zivej a zdravej 😉

markee
4. jún 2009

Cukruska neboj,určitě tam srdíčko bude a chodit sem můžeš pořád 😉
Já sice na barvu chodit pořád nebudu,ale jdu za měsíc a půl na svatbu a pak v srpnu na další,takže mě barvení prostě čeká,ale asi si nedám barevné melíry,pže prostě se mi to děsně rychle vymývá.
Zlutasek,tak to je fajn,že kontrola dopadla dobře. S tím utz je to divný,už ti ho mohl teda udělat

cukruska1920
4. jún 2009

markee....dakujeeeem 😉 tak ked mi potvrdi srdiecko dam si uz aj tt do pasu

zlutasek
4. jún 2009

ja s barvou zatim cekam na konec 1 trimestru, pro jistotu...holt to vydrzim i s odrostlyma vlasama 😉

markee no u nich je to takovy slozity, vypraveni na dlouho 🙂 Hlavne ze bude priste 😎

markee
4. jún 2009

Já jsem se u Johanky barvit bála,takže jsem celé těhu měla barvu jen jednou,ale to byla šamponová barva. Ale pak mi to někdo vysvětlil,že to tak není jak si myslím a teď uvidím jak se mi bude chtít to barvit 🙂

zlutasek
4. jún 2009

ja uz tedka nevim jak jsem barvila v prvnim tehu, ale myslim ze jsem ten prvni trimestr taky vynechala - jistota je jistota nez si pak neco vycitat 🙂

markee
4. jún 2009

Zlutasek,jasně. A myslím,že ve druhém trimestru se obarvím tak jednou a v třetím vůbec,pže nevydržím určo s tím bubnem dlouho sedět 🙂
Jdu koukat na Hercula.Tak papa.

cukruska1920
4. jún 2009

ja uz tiez zacinam vyrastat ale tiez pockam a potom sa skulturnim... 😀

mija777
4. jún 2009

Ahojte!Tak presne tuto dilemu mam aj ja.Uz by mi trebalo ist ku kadernicke ako sol...Len do toho prislo moje thotenstvo a ja teraz neviem...Prinajhorsom sa necham len zostrihat.Ale chcem len melir,to by nemuselo tak vadit,ci ano?? 😒 🙂

blondynka400
4. jún 2009

nasaeliska, neboj, určitě už srdíčko bude 😵

markee, fakt máš s tím barvením vlasů takový problém? 😕 Já bych právě vlasy potřebovala dobarvit, jsme přírodní blondýnka, ale takováta bezbarvá, to tobarvím, aby to mělo barvu... 😅

cukruska, srdíčko je vidět nejdříve v 6tt, ale většinou spíše později, záleží i na kvalitě UTZ 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre