Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
17. júl 2009

zucana ano bola som robi sa cez brusko 😉 nadherny pocit uz sa tesim o 4 tyzdne /13.8./ idem opat k Dankovcikovi 😵 a uvidm chrusta v 3D krasneho , to uz bude mat vsetko krasne aj ocka,tvaricku , prsteky, a pipika 😀 😀 😀

andykca , ale neprovokujem len vas chcem navnadit, keby nebolo tak horuco , tak nad tym ani nerozmyslam, ale co v takej horucave , len voda

miroslava89
17. júl 2009

bude to musiet dopadnut dobre lebo bez mojich dvojcatiek si zivot predstavit neviem 😔

vypinam uz internet idem sa pozhovarat s drahym pekny den aspon vam..

zucana
17. júl 2009

tak dufam,ze aj mne bdu robit zvrchu ale kd tu v IT je vsetko mozne...
miri neboj vsertko dobre dopadne....v teme NT hodnoty sa to riesi a kolkym po amnio vyslo vsetko super 🙂
hlavu hore aj ked ja som ta prava co to hovori....

janka1
17. júl 2009

inak deockava k tym plavkam, ja som si kupiltehoene 😉

sisipetka
17. júl 2009

ahojte babulky,
Mirka hlavu hore...zivot ide dalej a teraz ti pomoze hlavne oddych a hladkanie bruska. Viac pre mimi neurobis, dolezite je, aby si bola v klude a nestresovala - to je pre nich najvacsia odmena.
Zucana mne robili NT zo spodku - mnohi dr. robia sono zo spodku do toho 15 tt a potom uz len cez brusko.
Janka tak si ma navnadila s tym kupanim, ze vcera som kupila plavky a dnes ideme s drahym po praci aspon na 2 hodky ku vode. Rano som vsetko zbalila, urobila nieco hami a popoludni vyrazame 😉
Olienka, kamaratky je mi luto, ale vsetko casom ciastocne preboli a o chvilu sa budu opat tesit z noveho srdiecka 😵
ostatne kocenky pekny dnik vam i bruskam 🙂

gucz
17. júl 2009

ahojte
miroslava, dúfam, že všetko dopadne dobre, pekne si ľahni a oddychuj. Bruško nehladkaj, to podporuje tvrdnutie. Budem na Vás myslieť.
zucana mne robili sono zospodu pri tom NT, každý doktor robí podľa seba, ako mu je lepšie.

plivit
17. júl 2009

prajem vsetkým pekný deň 😅
janka1 veĺká gratulácia k úspešnému UTZ

sisipetka
17. júl 2009

gucz naozaj hladkanie podporuje tvrdnutie bruska? Co sa clovek nove nenauci 😅
aj tebe pekny dnik plivit 😉

andykca
17. júl 2009

Zuzana jasne aj ja som sa ked som sla ved preistotu 😀
Janka ved jasneee len pekne navnaduj hehe....sak keby som mala spolocnost idem isto aj ja .-)

gucz
17. júl 2009

sisipetka ak sa jej skracuje krčok tak áno. Nazýva sa to aj dráždivá maternica.

sisipetka
17. júl 2009

Gucz dakujem za vysvetlenie, dobre vediet...

gucz
17. júl 2009

ja som to tiež nevedela, ale dozvedela som sa tu na koníkovy. Písala som aj do témy o nedonosených detičkách a tam to jedna baba písala, tiež čakala dvojičky, narodili sa predčasne v 29 týždni

k.a.t.k.a.
17. júl 2009

dobre ranko 🙂
mirka treba len verit ze vsetko dobre dopadne 😉

u nas uz teraz je 32st 😝 .. takze budem cely den krochnit len pri bazene 😎 len to moje dite by vkuse len vo vode bolo 😅 aj včera sa este o pol osmej kupala 😝

bebel
17. júl 2009

Katka náš Bruno je tiež obojživelník.... 😎
Drobec vidíme sa večer na jóge.
Inak mám brutálone otlaky...som si nahodila nové boty a nezvážila, že dnes sme výnimočne šli busom do BA, lebo mangel mal včera opiáš akciu a dnes máme tiež program a 2 autá by som ťažko naraz domov odšoférovala.
Večer ideme na LSH Mackbetha 😀 , teším sa a dúfam, že som si zbalila Off. 😅

kalianka
17. júl 2009

Baby, aj ja sa pridavam k januarovym babatkam 🙂

olienka12
17. júl 2009

Mirka, drzim velmi prsty, nech sa vsetko upravi a bombulky sa narodia zdrave a v poriadku. Osobne si myslim,ze lekari niekedy vystrasia viac ako maju.. Uvidis po tych testoch. Nechcem samozrejme nic zlahcovat,pretoze je to velmi vazne, len k tomu straseniu sesternica mala velke bolesti,tak isla na vysetrenie lekar jej povedal,ze ma cysty a je tehotna vystresoval ju maximalne. Tak isla k inemu ten jej urobil vsetky potrebne vysetrenia a zistil,ze ma malo hormonov,preto tie bolesti. Ziadne cysty,ziadne tehotenstvo.
Verim,ze aj v tvojom pripade to bude ovela ovela lepsie ako to podal lekar. Drz sa 😉

plivit
17. júl 2009

Mirka drž sa 😉
kalianka vitaj medzi nami 🙂 🙂

marushka
17. júl 2009

Ahojte maminy. Občas si vás tak čítam, len som vzhľadom na svoje "trochuproblémiky" nemala ešte odvahu sa sem nanominovať 😉 😉 😉 Tak ak môžem rada by som sa k vám januárovkám dnes konečne pridala 🙂

olienka12
17. júl 2009

marushka vitaj a blahozelam k prekonaniu problemov 😉

olienka12
17. júl 2009

kalianka vitaj

marushka
17. júl 2009

Ďakujem Olienka. Mimochodom, tiež ťa chválim, kočík, ktorý si si vybrala je naozaj veľmi peknučký 😉

eva3107
17. júl 2009

Ahojte
Marushka a kalianka vitajte 🙂

Ahoj Olienka tak ako uz sa citis lepse?

sisipetka
17. júl 2009

ahojte nove tehulky 😉
Marushka mas nadherneho syna - taky smejko 🙂
...ja som z obeda a uprazena vo vlastnej stave, nech uz je po praci 😖

marushka
17. júl 2009

Ahoj Evi- pozrela som do tvojho albumíku, naozaj pekne rastiete 😉 ja tiež pofotím bruško a neskôr popridávam, aj keď je pravda, že teraz je asi ako pri Kubkovi v piatom mesiaci 😒 Rozpína sa mi jedna radosť a závratnou rýchlosťou 🙂

olienka12
17. júl 2009

evii da sa to,aj ked to teplo dost skodi. Kupila som si elasti-q relax gel na puchnuce nohy,celkom fajn chladi 🙂
marushka dakujem,ja viem, preto sa mi paci xixi 🙂)

zdenka73
17. júl 2009

tak som naspäť z NT, všetko je OK, fotku prihodím večer. Veľký sme 7,3cm, a 1,4mm no neviem ako sa to volá čo merajú. Krásne sa hýbalo, tak som unesená. No a teraz do roboty, ani sa mi nechce v tom teple.

Nové tehulky vitajte, kolko nás vlastne teraz je?

roxy_1
17. júl 2009

vitam nove tehulky do party 😀

Mirka drz se,budeme na tebe myslet vsichni a drzet ti pesti 😉

Janka ja se byla koupat vcera,trochu jsem se i spalila 😅 plavky jsou mi jeste dobre 🙂 u nas je dnes hrozne vedro ale na koupani neni cas,musime do banky a na nakup 🙂 vcera si ze me muj otcova manzelka delala srandu ze me snad na poridi maly nafukovaci bazenek at se mam kde rochnit 😀 docela me to pobavilo a spatny napad to neni 🙂

eva3107
17. júl 2009

Dakujem marushka ano pomalicky rastieme...a velmi sa z toho tesim 😅

Oli..tak ja s puchnutim noh zatial problemy nemam tak uvidime...inak kde si kupila ten fonendoskop? A pocula si uz srdiecko babatka?

Zdenka gratulujem k uspesnej kontrole..

eva3107
17. júl 2009

Tak to je dobre Roxy..ten napad sa mi paci.. 🙂 ...

roxy_1
17. júl 2009

marushka maly je fakt krasny,zlatoucky 🙂

zdenka gratuluji k uspesne ko...penkne rostete,tesim se na fotecku 🙂 jinak je nas hadam neco kolem 45...to je pocet 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre