Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

zucana
27. júl 2009

to je to sijove prejasnenie co sa meria v 11-15 tyzdni.pisalo sa uz o tom...nie je to povinne ale posielaju na to...tak sa popytaj a neboj vsetko bude ok 😉

eva3107
27. júl 2009

Ahojte no konecne som spat.. ☹
Blbne mi internet v kancli ...nechce mi otvarat modreho konika...sla som na obed vypla som to a uz sa top nedalo naspat otvorit...jooooj 😠 😠 ...az zlost som dostala... 🙂

Ale uz som tu... 😉

micicici
27. júl 2009

zucana, prosim ta a ako prebieha to vysetrenie? Mne to nerobili, mam sa stresovat?

zucana
27. júl 2009

micici meraju siju babaetku v mm. a beru krv a kombinuju nieco ako tie triple testy...toto je double test
nestresuj sa bud sa robi jedno alebo druhe...
viac si precitaj na www.fetalecho.sj

eva3107
27. júl 2009

No micici...nestresuj sa ,ale moj nazor je ze by si sa na to mala spytat dr...Ja som bola na tom vysetreni pred tyzdnom...a bolo to krasne

zucana
27. júl 2009

www.fetalecho.sk
ale evi nerobi sa to vzdt s 3D ale je to pekne lebo ti ukazu vsetky casti babetka 🙂

micicici
27. júl 2009

No baby, ked mi robil tu fotku, co mam v albume, nemohol to pozerat vtedy? Vlastne asi nie, lebo vtedy len meral od kostrce po hlavicku kolko meria... babo myslim

eva3107
27. júl 2009

zucana s 3D sa to nerobi, ale mne tam to 3D zapli a ukazovali mi vsetko ...malinke som videla z kazdej strany... 🙂 ..Najprv urobili merania...odozvy srdiecka..a potom 3D

weronyca
27. júl 2009

no mne sa aj pokusal vsetko mozne merat, ale nemohol namerat nic.lebo babatko bolo len v tureckom sede skrcene a ukazovalo ritku 🙂

zatial mi len teraz v 16tt maju robit dake testy vraj geneticke, ci nieco take..

zucana verim ,ze sa to uz u spominalo,ale ja nestiham studovat...tak rychlo tu vsetky podavate infosky🙂 idem si dat tu namahu a hladat...dakujeeeeeeeem

mmaarrttiinnaa
27. júl 2009

ahojte ja som z februaroviek chcem sa spytat evky3107 kde chodis ku gynekologovi do PO lebo ja chodim do PO a chcem sa spytat kto ta poslal na NT a bola si na požiarnickej . dakujem za odpoved

zucana
27. júl 2009

werci pozri si tu stranku tam mas vsetko 😉

eva3107
27. júl 2009

Ahoj Martina...nechodim do Po chodim do KE a na to vysetrenie ma poslala moja Dr. odporucila ma ,aby som na to vysetrenie sla. Ale pokial viem tak sa tam objednavaju aj zeny z PO...aj moja kolegyna , ktora je z PO a termin ma teraz v auguste bola u nho...u toho dr. Dankovcika

mmaarrttiinnaa
27. júl 2009

Evka kde prosim ta ordinuje ten dr.Dankovic treba k nemu aj listok od svojho gyn. či len zavolam a objednam sa

zucana
27. júl 2009

marti chod na tu stranku fetalecho.sk a tam sa da aj objednat...

plivit
27. júl 2009

ahojte dievčence prajem pekny deň a podvečer dlho som tu nebola ale čítam vás stále
blahoželám všetkým babenkám k úspešným kontrolám, výsledkom a aj k prvým pohybom 😅 😅 😅

eva3107
27. júl 2009

zucana objednavala som sa cez tu stranku a odpoved mi prisla ze sa musim objednat telefonicky.

Ano potrebujes papier od svojho lekara..a potom sa musis objednat.Telefonicky , alebo osobne.

zucana
27. júl 2009

jaj tak potom neviem ☹

eva3107
27. júl 2009

V pohodke 😉

zucana
27. júl 2009

inak naco potom maju ze objednavat sa moze cez net....

dana333
27. júl 2009

ahojte všetky janárové tehuľky, ak môžem rada by som sa k vám pridala, čakáme druhý prírastok 4.1. Neviem ako často budem prispievať, ale momentálne som na dvojmesačnej dovolenke a keďže nemôžem toho veľa robiť tak sa občas nudím a čítam vás. konečne som sa odhodlala, že by som už mohla aj napísať 😀

mmaarrttiinnaa
27. júl 2009

Evka dakujem ti ešte snaď jedno to som sa tam nedočitala plati sa tam kolko ? martina

olienka12
27. júl 2009

mmaarrttiinnaa poslala som ti postu ohladom NT v PO 😉

olienka12
27. júl 2009

Mirka som velmi rada,ze to dobre dopadlo teraz uz len nohy hore a cakat a papat a priberat a piplat malickych v brusku 😉

eva3107
27. júl 2009

zucana tak to sa ma nepytaj...no viem ze maju vela pacientiek.. 😒

eva3107
27. júl 2009

prve vysetrenie ma stalo 7 € a foto tiez..takze do kopy som platila 14€. A dalsie vysetrenie uz ma bude stat 23€.
😖

olienka12
27. júl 2009

za foto 7eur? to je fajna palka. Evi a nechces v PO ist na vysetrenie, ved to je jedno kam pojdes a 23 je velmi vela. V gynstare je to 10eut a u dr.palla nic

weronikla
27. júl 2009

Ahojte, vitam nove tehulky, gratulujem k prvym pohybom a zistenym pohlaviam 😉
Mirkaa, drz sa a ziadny stres 😉
Fiiiha, platitie riadne palky, navst evujete nejake sukromne kliniky alebo co???

k.a.t.k.a.
27. júl 2009

ahojte 🙂

tak som sa rozhodla ist na 3D 🙂 do Gynfivu, do 16tt je to len za nejakych 500SK 😅 som myslela ze to je drahsie 😀

eva niekto musi lekarovi UTZ pristroj zaplatiť predsa 😅 😀 😝 no ale je to pekne zdieranie ti poviem

mirka drzim palec a verim ze uz bude len lepsie a lepsie 😉

olienka12
27. júl 2009

mimochodom vsetky tie vysetrenia myslim 3 velke UTZ plati poistovna,takze to,ze si za to pytaju extra je fakt zdieranie 😠

k.a.t.k.a.
27. júl 2009

moja si nastastie nepyta teraz ako som tehu peniaze za UTZ, len raz ked som chcela zistit ci nie som nahodou tehotna, tak som na vlastnu ziadost chcela UTZ a vtedy som platila 😉

Dr. mi vravela ze tie 3 velke UTZ musim absolvovat v nemocnici, ze to je tak dane niekym niecim, neviem, ale mozno nakolko ona nie je porodnik tak preto nemoze tie velke UTZ ona robit, len take poradnove kontrolne co zvykne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre