Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

bebel
31. júl 2009

Grelu, kamoška mala 1:30 a opakovali jej testy a nepotrvdilo sa to, NT v norme a 3D ešte len pôjde....
Tieto krvné výsledky AFP sú skreslené............1:95 nie je až taká pravdepodobnosť.

Ja by som na amnio nešla.
Daj si zopakovať triple test.

dorotkaa
31. júl 2009

Lopezka a tebe preco odporucili amnio?

bebel
31. júl 2009

Grelu, to ty si mala NT 5,5?

lopezka
31. júl 2009

dorotkaa mne preto, lebo uz mam 36 rokov 😠

dorotkaa
31. júl 2009

Kamoskam co rodili po 35 a boli na amnio este nikdy nevysli zle vysledky z amnio 🙂 rozhodnutie ci ist alebo neist je len na tebe...

zucana
31. júl 2009

baby sorry ze menim temu ale tiez bych chcela poradit: mame ist od 12-16 august do chorvatska- pula inak som akurat pozerala ze odtialto je pula 330 km autom cca 3hod a 45 min. myslite si,ze je to ok ked som mala v januari MA?alebo nemam riskovat...

miroslava89
31. júl 2009

a ste sa neviem ktora pytali na tu cinsku tabulku:
u nas tato povedal ze si vyrobil dievcatka
cinska tabulka nam hovori dievcatko
a ultrazvuk- to viem ale nepoviem🙂

zucana
31. júl 2009

miri tajnostkarka...a muzikovi si to aspon povedala?

miroslava89
31. júl 2009

zuc jemu som to povedala🙂 a poviem aj vam..ale az ked to bude istejsie.. az po 3D ultrazvuku🙂

miroslava89
31. júl 2009

zuc a k tej dovolenke..pytala si sa na to dr.??..on ti poradi najlepsie asi ci je vhodne aby si cestovala..

lopezka
31. júl 2009

dorotkaa ja viem, ze je to na mne 😅 ja len zbieram nazory 😉

dorotkaa
31. júl 2009

Tak moj nazor: ja by som na tvojom mieste sla....

drobec123
autor
31. júl 2009

lopezka, ja by som sla na amnio. zatial som sa nestrela s niekym komu by to ublizilo. asi by som potrebovala ten pokoj na dusi. ale predtym by som si dala zopakovat testy.

inak dnes na joge asi zaspim, strasne na mna dolahol tyzden - prosim zobudte ma niekto kto tam bude, dobre ?! 😎

miroslava89
31. júl 2009

lopezka a ty si teraz rozhodnuta viac ist alebo neist?

lopezka
31. júl 2009

dorotka 😀 dakujem za nazor 😅
uvidim este ake budu vysledky z odberov, pripadne ta genetika 😉 Ty mas kolko rokov?

ives77
31. júl 2009

ahojte grelu hore hlavu kolo máš rokou a sa smiem opýtat? kamoške to v pondelok tiež takto isto vyšlo a včera bola na amnio vraj to nič nieje a ked ti to robí odborník neni sa čoho báť velké riziko je ked sú tam napr.dete dve ale inek vraj v pohode len musíš byť stopercentne zdravá 🙂

lopezka
31. júl 2009

drobec & mirka .....zatial nie som rozhodnuta 😖 ......tu viac bab pisalo, ze by neslo .......lekar ma posiela....aj moja segra bola, ked otehu v 37-ke 😠 ...... fakt to teraz zavisi od tych vysledkov 😅 ale ste zlate.....dakujem za nazor 😅 😀

drobec inak aj ja som dnes nejaka otapena.....a to este musim dnes v praci nieco dokoncit ...a vooooooobec sa mi nechce 😒 ....a pri takomto tempe, ked stale prepinam na konika 😀 to bude hotove asi zajtra 😅

miroslava89
31. júl 2009

lopezka uvidis ved konecne rozhodnutie je i tak naozaj len na tebe... a este mozno aj scasti na otcovi babenka🙂

lopezka
31. júl 2009

mirka ja viem 😅 aj ked moje rozhodnutie bude aj tatove 😀

super, ze vies uz pohlavie ....ako ste to zistili? UTZ? 😅 aj ja by som uz chcela, ale najskor sa mozno dozviem, ked pojdem v 20.tt na ten utz

zucana
31. júl 2009

miri doki povedal ze vsak ok len si mam davat pozor len teraz som tak vystresovana z toho ze ci sa nieco nemoze stat ze to asi odvolam...

miroslava89
31. júl 2009

lopezka u nas je pohlavie na takych 60% iste mozno aj menej.. ked som odchadzala z nemocnice tak doktor len tak medzi recou spomenul ze sa mu zda take pohlavie ako nam povedal🙂
ale tak ked babenka nebudu vystrajat tak nam to potvrdia nabuduci tyzden na velkom utz alebo potom na 3D🙂

lopezka
31. júl 2009

miruska tak super .....ja zatim nemam nic iste ....jeden mi povie tak a druhy tak 😀 podla toho cinskeho by to mal byt chlapec tusim 😅 a plet mam teraz tiez peknu 😅 ale uvidime 😉

grelu
31. júl 2009

mam 32...ostatne vysetrenia som mala v pohode...NT 1mm, nosova kosticka pritomna...preto som tak mimo z tych AFP vysledkov

...ja som uz takmer presvedcena o tom, ze na amnio nepojdem...pojdem este na genetiku a popytam sa co a ako a ake su este dalsie moznosti...bohuzial z toho co som si zatial precitala to vyzera tak, ze sonom sa uplne DS vylucit neda...len amnio...ale som si skoro uplne ista, ze nechcem podstupit riziko potratu kvoli tomu

bebel
31. júl 2009

Drobec, tak to budeme spať v tandeme 😎 Ja dnes zívam celý deň...

miroslava89
31. júl 2009

ja som tu fakt take mlade zabiatko medzi vami 😅

lopezka ja len dufam ze sa to uz nezmeni ze budeme mat toco povedal dr. teraz🙂 bola by som rada🙂

grelu
31. júl 2009

pytala som sa aj na opakovane testy, ale povedali mi, ze je to v podstate zbytocne, ze ked to raz vyslo zle, tak aj ked to druhy krat vyjde lepsie, tak to nic nemusi znamenat...ale urcite by to ukludnilo :-/

grelu
31. júl 2009

morka...nj...ty si strasne mladucka 🙂))

zuzuxx
31. júl 2009

Grelu, ja som mala este vyssiu pravdepodobnost ako ty... Ale amnio som odmietla, je tam vysoke riziko, i ked lekari sa tvaria, ze len 1 %, ale do toho rizika pocitaju potrat len do 1 tyzdna od amnia, takze podla mna je to straaasne skreslene...
A v prvom rade si treba zodpovedat otazku, ci by si isla na potrat, keby si mala pozitivny vysledok z amnio. Lebo ak nie, tak vobec nema zmysel riskovat.

miroslava89
31. júl 2009

grelu ze morka😀😀😀..

grelu
31. júl 2009

mirka :D....prepaaaaaaaac :D....sa mi uz aj prsty pletu 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre