Je tu dáka mamička zo Žilina - Soliniek?

majka2
13. máj 2010

Ahoj maminy. Ja a môj syn hľadáme niekoho na kamošenie, prechádzky a kúpaliska... mamina má 26 rokov a Andrejko má 33 mesiacov. Najlepšie zo Soliniek ale môže byť aj z celej žiliny a okolia 😉 Tatina máme kamionistu takže sme často sami ☹
Nájdeme tu niekoho?

dorryska
13. máj 2010

ahoj majka...ja zatial iba drobceka cakam,ale kazdu chvilu pride na svet... 🙂 ...byvame na bulvari v podnajme a tatik nas robi 2 tyzdne vo Viedni a 2 yzdne je doma

majka2
autor
13. máj 2010

ahoj. Dakujem za odpoved ten môj je ako kedy niekedy 2 týzdne niekedy týždeň preč ale je to hrozná doba . A kedy očakávaš potomka? 🙂

dorryska
13. máj 2010

termin mame 5.6,takze cochvila.... 🙂 ...len ma zakaz teraz este,lebo tatik pride az v nedelu v noci na 2 tyzdne,tak ma nakazane,aby sa vtedy narodil.... 🙂

majka2
autor
13. máj 2010

aha tak držím palce aby to vydržal 🙂 a počkal na tatina. Ja už musím vupnúť PC malý ide spať a PC máme v detskej izbe inac rada sa stretnem aj osbne 🙂

vejula
13. máj 2010

ahoooj tak ja pochadzam zo soliniek ale už bývam na hlinach... Ale niekedy môžeme isť na prechadzku bud ked budem u našich alôebo aj tak ved to nieje daleko od seba. A kde tam bývaš?

dorryska
13. máj 2010

jasne,nie je problem...prajem teda dobru noc...a ja budem rada,ked sa ku nam pridaju este dalsie maminky s drobcami

lenocka84
13. máj 2010

baby aj nas berte na prechadzku, tu v knm nemame nikoho ☹

vejiiiii

dorryska
13. máj 2010

dame stretko a ideme,len vy musite este pockat rochu na nas,kym prideme na svet..... 🙂

lenocka84
13. máj 2010

noo sak uz to mas za rohom
iba kusok po nasom povodnom termine 🙂

dorryska
13. máj 2010

ano,zachvilku ho tu mam... 🙂

lenocka84
13. máj 2010

oddychuj dokedy sa ti da, lebo potom uz nebudes, asi ako ja

majka2
autor
14. máj 2010

Ahojte. Zdravím ostatné ktoré sa pridali do pokecu odpoved 🙂 VEJULA - bývam na Jaseňovej jasné že Hliny niesu daleko kľudne sa môže stretávať a odpoved pre 🙂 lenočka 84 nieje problém ani KNm ved to nieje daleko môj manžel tam robí teda firma pre ktorú pracuje tam má sídlo. Dorryska ako sa dnes ma bábenko poslúcha? 🙂

dorryska
14. máj 2010

ahoj maji,jasne ze poslucha.... 🙂 ...aj ked vcera vecer mi brutal tvrdlo brucho,tak som mala strasnu noc,lebo som sa len modlila,aby sa to viac nerozbehlo,lebo tatik este nie je doma,ale tak preslo... 🙂

majka2
autor
14. máj 2010

strašne držim palce až vydržite 😉 a planuje byt tatino pri pôrode? 😎

dorryska
14. máj 2010

ano,ano,chcel by velmi,keby bol doma...takze mam naplanovane vychadzky a podobne veci,aby sme to vystihli,ked bude doma,len aby aj dietatko spolupracovalo... 🙂 ..ale tak hadam hej... 🙂

majka2
autor
15. máj 2010

a kde chces rodiť? tu v Žiline?

lenocka84
15. máj 2010

majka a obcas tu aj chodis?
ja sa chystam aj do za chodievat, tu toho vyzitia az tak vela nie je

majka2
autor
15. máj 2010

myslis či chodím na forum? ano občs ano ale len na chvíli vedsinou nemám čas rano varím malému obed + ranajky potom sa hráme ide spať o 11 ho vsáva okolo 13:30 PC máme v detskej takže nemôžem využívať ked spí a po obede sme vonku. 😉 bude fajn ked prídes do ZA je fakt pravda že tu je tocho trochu viac ako v KNM

lenocka84
15. máj 2010

majka skor som myslela ci chodievas do knm, ale asi nie

dorryska
15. máj 2010

majka ano,chcem rodit v Ziline...ono asi aj preto,ze nemame auto,ani nikto z rodiny tu v ZA,takze zostanem tu.....a prave som si vsimla,ze mi uz naskocil 38-mz tyzden... 🙂

majka2
autor
16. máj 2010

nie do KNM nechodím lebo zatial nemám prečo

majka2
autor
18. máj 2010

ahoj. ako sa máte čo sem už nechodíte? 🙂

vichy77
21. máj 2010

Ahojte baby, ja byvam na Hlinach a tiez nemam s kym pokecat, bo tu nikoho nepoznam. Manzel je v praci a moja komunikacia ak to tak vobec mozem nazvat je len s 5 mesacnym babetkom.

dorryska
22. máj 2010

tak dlhsie som tu nebola,lebo mame doma tatika,tak si ho uzivam....drobcovi sa vonku nechce,takze sa zacinam zmierovat s tym,ze pri porode budem sama,kedze buducu nedelu mi uz milacik moj ide pracovat...tak som aj trochu smutna z toho

lenocka84
22. máj 2010

vichy ahoj, podobne, manzel je v ba, a ja sama tu

dorryska a ty sa ete nechystas rodit?

majka sme tu, len pomenej

dorryska
22. máj 2010

lenocka vies ako rada by som isla?....len tomu nasmu dietatku sa moc nechce,teda vobec....a ja tiez byvam 2 tyzdne sama a 2 tyzdne s polovickou

lenocka84
22. máj 2010

dorryska manzel tusim jazdi ze? ak sa dobre pamatam
ved uz len par dni a mas to za sebou

dorryska
22. máj 2010

lenocka,nie sme zobrati,priatel robi vo Viedni kuchara....no len ide o to,ze ked sa narodi v termine,tak budem rodit sama,co ma moc netesi,lebo keby tam bol so mnou,myslim,ze by bol dobrou oporou

lenocka84
23. máj 2010

dorryska vies o tom ze s chlapmi je viac problemov ri tom porode

wandeirra
23. máj 2010

cauko lenocka,
ty si mala muza pri porode?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre