Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

katka432
8. feb 2008

ved hej,oni to uz aj zabudli 🙂
inakl aj moj tato je mimo,ten malu videl prvy krat v lete ked tu bol na tyzden a teraz na vianoce ju videl druhy krat tiez len na tyzden tu bol...asi mu je aj smutno za nou,ale co uz inak sa to neda..ale zato mama si jej uzije az az,ta je unas casto 😉
tak si to uzivajte ako sa da 😀

zuzitka
13. feb 2008

dnes som bola konecne prvykrat v tom eurolande 😀 je tam naozaj pekne, samko ani nevedel s cim sa ma skorej hrat 😉 ale boli sme tam sami, vsetky ostatne deticky asi v tej dobe spinkali 🙂
a uz sa snazime vsade chodit bez kocika. je to jednoduchsie, nemusim mat nastarosti kocik a aspon sa maly trochu viac unavi a lepsie spinka. ked sa vraciame domov, len sucha nohami od unavy - hi hi

katka432 .... s tou dvojitou gratulaciou, to je v pohode 😀 je to mile 😉
mozem sa opytat, tvoja dcerka sa vola Neita - co je to za meno? odkial pochadzate? 😎

zuky ..... aj tvoj syncek ma asi ne-slovenske meno Rajko - vy ste tusim napoly chorvati, nie? 😎

len so zvedavosti sa pytam 😀 my obaja - ja aj moj priatel sme zahoraci 😀

zuzitka
13. feb 2008

angua27 .... vdaka za dodatocnu gratulaciu 😀

zuky
13. feb 2008

Ano zuzitka, sme napoly chorváti, manžel je chorvát, ale je tu v BA uz 13 rokov...no a Rajko zdedil meno po dedkovi ako je to u nich zvykom....ale napríklad v Čechách je Rajka, máme hraničný priechod Rajka a aj mliekárensku firmu Rajo hi 😀
no a škoda, že si sa neozvala, ked sí sla do eurolandu, robili by sme vám tam spolocnost...sice sme momentálne teplotujeme a mame kolobeh uzdravovania a choroby....a aj preto sa ti ANGUA neozývam, nechcem ti nakaziť babatko... ☹

katka432
13. feb 2008

zuzit,povod ma arabsky a v starom grecku to bola bohyma bojovnicka,patronka zbrani,nasli sme ho v knizke a tak sa nam zapacilo,ze sme si ine meno nevedeli predstavit.teraz budeme mat s vyberom mena trosku problem,bo nas zatial ziadne neoslovilo tak,ako toto 😅

zuzitka
13. feb 2008

takze ste si nasli muzickov v zahranici - na dovolenke? 😎

videla som ze bolo stretko v eurolande v piatok 8 februara 😉 boli ste?

zuky
14. feb 2008

...no nenasla som si muzicka na dovolenke, ako som uz pisala zije v Ba 14.rok...takze sme na seba "narazili" práve tu..
Na stretku sme neboli keďže Rajko "bodoval" s teplotou 40.4°C....

inak som si vytvorila blog, ak vás to zaujíma http://zuky-zuky.blogspot.com/ 😝

zuky
14. feb 2008

...kač no som zvedavá aké meno vymyslíte 😀

angua27
14. feb 2008

ahojte, zuky nevadí. hlavne sa poliečte a potom sa stretneme. my máme momentálne dosť aktivít. v utorok a štvrtok ráno chodíme plávať, v stredu pred obedom chodím ja na cvičenie a Maťo ako môj doprovod. je to super, že tam s nami sú aj bábätká.
baby, to plávanie je super, dnes sme boli druhýkrát a Maťo akonáhle sme vošli do vody, tak výskal od radosti a člapotal. som rada, že sa mu tam páči.

katka ja som tiež zvedavá aké mená vymyslíte. necháte si povedať, čo to bude, alebo si počkáte až na deň narodenia?

katka432
14. feb 2008

nie,ja som si nasla muzika na slovensku....on je totiz slovak 😀
v eurolande sme na stretku neboli,no boli sme tam,ale mimo stretka 😀
zuzu aj ja bo sa mi uz ziadne nepacia 😠
angu,ja som nechcela,ale drahy chce vediet,tak asi ano,a ked nam to aj nepovedie tak z teho knizky by sme vycitali,takze to je fuk 😉
a s tym plavanim,uvidis neskor,ked sa budu potapat,neite sa to strasne paci,...ale esyte pojdeme tak na dva kurzy a koncime bo to ide dost do koruniek.kolko to vide vas???nas na 8vstupov,co je vlastne na mesiac 3300

angua27
14. feb 2008

katka, chodíte plávať do Pezinka? tam sú myslím také ceny. 😀 my to máme 8 vstupov za 4400,- prvý kurz a každý ďalší už "len" 4000,-. ale vyčlenili sme na začiatok peniažky na dva kurzy z peňazí, ktoré Maťko dostal od dedkovcov. a potom už len budeme čakať na leto a bazény na záhradách, bo už potom peňiažky nebudú. 😒

katka432
14. feb 2008

co?tak to je teda este drahsie??hej,chodime do pk.my sme chceli tiez ze vyskusame ist raz maxim.2 ale uz chodime od septembra,a ide to pekne do peniazkou..este ako som pisala pojdeme na jeden,dva kurzy a potom budeme chodit dakam do bazena sami,sice nei nebude s detickami,ale mozno sa dakto prida a bude to v poho,a aj lacnejsie 😀

zuzitka
18. feb 2008

zuky ... rajko mal chripku? teda riadnu teplotu mal ☹ uz je v poriadku?
pozrela som tvoj blog, zlatucke 😉

zuky
18. feb 2008

...no bolo to vírusového pôvodu a ešte sme sa toho nezbavili...máme už "iba" soplíky 😒
A dúfam, že v mojom blogu čoskor pribudne aj foto Rajka so Samkom...

zuky
25. feb 2008

Babyyy, zajtra je stretko v eurolande okolo 14.hodky !!!

zuzitka
26. feb 2008

zuky ... vdaka za info 😀 ako bolo?
my sme dnes doobeda chceli potvrdit prihlasku do skolky u lekarky, ale ta ma dovolenku do konca tyzdna 😖
tak sme nic nevybavili.
no a prave o 14h samko spinka tak sme zmeskali dalsie stretko 😒 vstal az okolo 16.30h

zuky, ty davas tento rok rajka do skolky ci este nie?

zuzitka
26. feb 2008

chodili sa ste niektora s detmi kupat do Auparku do Aulandie?
my sme boli len raz a potom ju zavreli 😖
neviete ci tam znova nahodou neotvorili bazenik?

zuky
27. feb 2008

...no mám dilemu, či ho dať alebo nedať do škôlky...lebo ja ešte neplánujem ísť do práce a o materskú prísť nechcem, ja by som chcela, len aby sa Rajko trocha vyhral a bol s deťmi, lebo kolektív zbožňuje...ja by som ho dala iba tak na 4 hodky a buď od septembra /vraj sa neoplatí, že bude vkuse chorí/ alebo od januára...asi sa na to celé vykašlem, lebo v ústrety mi výjde asi len súkromná...

...v aulandii som nebola, ale ja som minule videla, že je tam už foodcourt.......nie som si istá či tam ponechali nejaký bazénik...inak my chodíme do Gyor-u a je tam super...a teraz sa dá aj v Dunajskej Strede, majú tam nový hotel www.therma.sk, a je to aj pre verejnosť, nejakých 5 bazénov...ale nie je to špecializované pre deti, ale nášmu je to jedno, hlevne, že je vo vode... 😝

zuzitka
27. feb 2008

zuky ... samko bude mat v septembri 2 roky a 8 mesiacov - v jednej skolke beru az od 3 rokov a dalsiu co som mala vytipovanu, tak tu idu rusit 😖 este idem pozret jednu a ked ani tam ho nezoberu tak uz neviem...... tusim ho necham doma a skusime to dalsi rok 😒

ja sa chystam do prace od januara a ak by ho vzali od septembra, pridem o matersku 😖 takze by bolo najlepsie dat ho od januara ale ci budu ochotny. alebo ako vravis, dat ho na adaptacnu dobu na 4 hodiny 😉

joooj, je to komplikovane 😠 hlavne najst skolku, kde ho vobec budu chcet zobrat

zuzitka
1. mar 2008

baby, kde ste? ☹

angua27
1. mar 2008

ahoj zuzitka.

zuky
1. mar 2008

tuuuu

zuzitka
1. mar 2008

a kde ste tak dlho? tema hlada sa BAlll mala nejaku pauzu? 😝

zuky
1. mar 2008

...no keď bolo vonku tak pekne, tak PC mal oddych 😝 ,
... ale dnes teda máme víchricu... 😖 dúfam, že sa to počko umúdri a pôjdeme na piesoček... 🙂

zuzitka
1. mar 2008

dnes nebude z toho pocasia uz asi nic..... furt fuciiiiii

zuky
1. mar 2008

....no veru...včera dážď, tak to istil avion a čo dnes? 😠

zuzitka
1. mar 2008

my sme vcera chodili po centre asi 3 hodiny, obchodna ul., tesco na kamennom, neprsalo moc, len mrholilo 🙂

zuky
1. mar 2008

...hm ja po daždi radšej nikam nejdem, Rajko doslova vyhľadáva kaluže a blato, nájde aj to čo nevidím, a tak po 10 min.prechádzke môžme ísť domov sa prezliecť... 😎

zuzitka
1. mar 2008

inak smirujem po temach a zbadala som, ze ti kattom radila ako robit scrapy alebo co. ona je moja kamoska 🙂
ona ma tiez svoj blog, kde pise rady ako robit tie umelecke diela - scrapy 😎
a ma tam aj mojho samka - boli u nas na oslave.

a ked tu nikto nepisal, tak som sa vtirla do temy - spolocny termin - pomaham rodit marcovym2008 maminkam 😅

zuzitka
1. mar 2008

mna zatial samko pocuva ze mlaku ma obist 😉
a vobec sme neboli vcera zmoknuty, naozaj len mrholilo.

skolka je rozhodnuta? v marci zacina zapis..... pojdete ci nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre