• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

27. januára 2012 
babuľky, ja idem na 10.45 ku kaderníčke. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. mar 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to snad nemyslis vazne angua :unamused: , tak dobehni potom...
- no kym sa my vsetky zladime :grinning:
12. mar 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuky, je mi to strašne ľúto, v piatok večer mám stretávku zo strednej, tak chcem byť za peknú, tak som sa dnes objednala ku kaderníčke. ale skúsim dobehnúť, či tam ešte budete. aspoň sa pozriem ako to tam vyzerá. :wink:
12. mar 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oky :grinning: tak snad nabuduce
12. mar 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuky ..... dobre ze som navrhla radsej ten piatok, samko vcera po tom ockovani mal teplotu a dnes tiez este ma trochu :confounded:

nabuduce ked budeme planovat stretko, tak musime aspon tyzden vopred, aby si nikto nic nenaplanoval :grinning:
13. mar 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja este neviem ci pridem,ci budem v ba :unamused: a ten cas..vtedy mi vecinouajtak mala spi,ak vobec spi :sweat_smile:
13. mar 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak ako zuzitka stretneme sa nakoniec len my dve alebo ako? a alex, ty kde si?
13. mar 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuky ... ak nebude prsat alebo padat sneh alebo krupy :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak by sme sa mohli dostavit do toho eurolandu
13. mar 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oky, tak zajtra 10.30 sa vidime, keby nieco daj vediet...
13. mar 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuky ... prsi dnes cely den. ale ajtak sme sa so samkom vybrali do toho eurolandu, okolo 11.10h sme tam az prisli a bolo zatvorene!!!!! pozerala som cez okno dnu, ci nahodou nie je len zamknute, ale nikoho som nikde nevidela :frowning2:

tak sme nasadli na elektricku a viezli sme sa do centra, do tesca :slight_smile:
pred chvilkou sme prisli domov a samko si isiel hned lahnut :sweat_smile:
14. mar 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky :wink:
ako tak sledujem tak ste tu len same mamicky.. ziadna tehulka ? :confused:
sa tesim ked sa budeme aj my moct s vami stretavat :grinning:
14. mar 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeana .... ahoj :slight_smile:
no je tu jedna tehulka, katka432, ale aj ona uz ma jedno bejby :slight_smile:

ale ved mozes sa s nami stretavat aj s bruskom :wink: ja sa tu osobne este nepoznam s nikym, prave dnes som sa mala stretnut so zuky ale nejak to nevyslo :sweat_smile:

a odkial presne si?
14. mar 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no zuzitka, ja som do toho eurolandu vyrazila okolo 10.hod....a este neprsalo...no a ked som tam vosla nikde nikoho, bolo otvorene len to vedla jumbo studio...cize ma poslali von s tym, ze je dnes euroland zavrety....tak som ta tam do 10.45 cakala na dazdi a teba nikde....
14. mar 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuky prepaaac, ale dosli sme tam nieco po 11h..... trepali sme sa trolejbusom, samko z domu nerad odchadza, tak aj preto sme sa zdrzali. prepac :frowning2:

ale smola ze bolo prave zavrete :confounded:
14. mar 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no čo už mali sme si vymeniť čísla...Rajka udržať v kočiari bolo umenie a ten pršiplášť bol striedavo na zemi-a na kočiari
14. mar 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem zuzitka..
patrime do Noveho Mesta - teda III a byvame pod kolibou na Tupeho...
toto je uzasne takto sa stretavat aj s babetkami.. :wink: a vy nemate nejaku tabulocku alebo nieco kde by som zistila ktora ste odkial?
14. mar 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jeana, tusim sa nove mesto v july rozrastie o novych clenov:slight_smile:
14. mar 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej uzasne.. vy este neviete co cakate? :confused:
14. mar 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeana malo by to byt dievcatko.. ak sa lekar nepomylil, ale myslim ze to aj bude baba, kazde rano mi byva este zle.. :slight_smile:
14. mar 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cozeeee :confused: fiiha tak to ti drzim palceky nech ta to co najskor opusti... :wink:
mne nastastie nebolo zle vobec.. len v prvom trimestri som bola ako mucha a chodila som spat pomaly rovno po praci :grinning: teraz uz je to v poho..
a vcera sme boli na morfologickom UZV a tam sme zistili ze je to krasavica :grinning:
14. mar 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som sa s tym zmierila a ranne navstevy zachoda neriesim:slight_smile: A mate uz vybrate aj meno? Ja stale hladam po nete ale este ma ziadne neoslovilo na 100%
14. mar 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame tabulku, ale neviem kto ju robi - meno autora je: ba3
14. mar 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka2111 ... je tu niekde tema o netradickych menach :wink: videla si ju? mozno prave tam najdes meno pre svoje mimi :grinning:

jeana .... a vy mate vybrane meno? :dizzy_face:

my by sme chceli alexandru :slight_smile:
14. mar 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo este vybrane uplne nie je nakolko je to cerstva tema.. ale favoritkou je zatial Linda :wink: pekne to pasuje k priezvisku :slight_smile:
14. mar 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cerstva tema??? :slight_smile: ... sice my sme tiez nemali vybrane meno, tiez to prislo nejak pocas tehu. ale v podstate alexandra je ista na 100% ale kedze sa podaril prvy chlapcek, prenho sme meno nemali.... :slight_smile:
ale ziadne ine ako Samuel sa mi nepaci, tak teda mame Samka :grinning:
14. mar 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu tabulku robila petaba
inak ja rozmyslam nad dalsim menom tiez,celkom sa mi paci timea ale este neviem co nato povie mangel :sweat_smile:
14. mar 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som pisala petabe IP nech mi da heslo, nech sa mozme vlozit do tabulky :wink:
14. mar 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek maminy :wink: nenajde sa tu niektorá z okolia Polusu, Koloseo....a pod.
14. mar 2008 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pernícek, ja som asi najbližšie. bývam pri Istropolise. :wink:
15. mar 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
ja poznam jednu tehulku takisto julovku ktora byva v Koloseu, pernicek :wink: asi ju nasackujem aj do tejto temy :grinning:
15. mar 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok