Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

angua27
12. mar 2008

babuľky, ja idem na 10.45 ku kaderníčke. ☹ ☹ ☹

zuky
12. mar 2008

tak to snad nemyslis vazne angua 😒 , tak dobehni potom...
- no kym sa my vsetky zladime 😀

angua27
12. mar 2008

zuky, je mi to strašne ľúto, v piatok večer mám stretávku zo strednej, tak chcem byť za peknú, tak som sa dnes objednala ku kaderníčke. ale skúsim dobehnúť, či tam ešte budete. aspoň sa pozriem ako to tam vyzerá. 😉

zuky
12. mar 2008

oky 😀 tak snad nabuduce

zuzitka
13. mar 2008

zuky ..... dobre ze som navrhla radsej ten piatok, samko vcera po tom ockovani mal teplotu a dnes tiez este ma trochu 😖

nabuduce ked budeme planovat stretko, tak musime aspon tyzden vopred, aby si nikto nic nenaplanoval 😀

katka432
13. mar 2008

no ja este neviem ci pridem,ci budem v ba 😒 a ten cas..vtedy mi vecinouajtak mala spi,ak vobec spi 😅

zuky
13. mar 2008

...tak ako zuzitka stretneme sa nakoniec len my dve alebo ako? a alex, ty kde si?

zuzitka
13. mar 2008

zuky ... ak nebude prsat alebo padat sneh alebo krupy 😝 tak by sme sa mohli dostavit do toho eurolandu

zuky
13. mar 2008

oky, tak zajtra 10.30 sa vidime, keby nieco daj vediet...

zuzitka
14. mar 2008

zuky ... prsi dnes cely den. ale ajtak sme sa so samkom vybrali do toho eurolandu, okolo 11.10h sme tam az prisli a bolo zatvorene!!!!! pozerala som cez okno dnu, ci nahodou nie je len zamknute, ale nikoho som nikde nevidela ☹

tak sme nasadli na elektricku a viezli sme sa do centra, do tesca 🙂
pred chvilkou sme prisli domov a samko si isiel hned lahnut 😅

jeana
14. mar 2008

ahojte mamicky 😉
ako tak sledujem tak ste tu len same mamicky.. ziadna tehulka ? 😕
sa tesim ked sa budeme aj my moct s vami stretavat 😀

zuzitka
14. mar 2008

jeana .... ahoj 🙂
no je tu jedna tehulka, katka432, ale aj ona uz ma jedno bejby 🙂

ale ved mozes sa s nami stretavat aj s bruskom 😉 ja sa tu osobne este nepoznam s nikym, prave dnes som sa mala stretnut so zuky ale nejak to nevyslo 😅

a odkial presne si?

zuky
14. mar 2008

...no zuzitka, ja som do toho eurolandu vyrazila okolo 10.hod....a este neprsalo...no a ked som tam vosla nikde nikoho, bolo otvorene len to vedla jumbo studio...cize ma poslali von s tym, ze je dnes euroland zavrety....tak som ta tam do 10.45 cakala na dazdi a teba nikde....

zuzitka
14. mar 2008

zuky prepaaac, ale dosli sme tam nieco po 11h..... trepali sme sa trolejbusom, samko z domu nerad odchadza, tak aj preto sme sa zdrzali. prepac ☹

ale smola ze bolo prave zavrete 😖

zuky
14. mar 2008

...no čo už mali sme si vymeniť čísla...Rajka udržať v kočiari bolo umenie a ten pršiplášť bol striedavo na zemi-a na kočiari

jeana
14. mar 2008

dakujem zuzitka..
patrime do Noveho Mesta - teda III a byvame pod kolibou na Tupeho...
toto je uzasne takto sa stretavat aj s babetkami.. 😉 a vy nemate nejaku tabulocku alebo nieco kde by som zistila ktora ste odkial?

lenka2111
14. mar 2008

ahoj jeana, tusim sa nove mesto v july rozrastie o novych clenov🙂

jeana
14. mar 2008

jeeeej uzasne.. vy este neviete co cakate? 😕

lenka2111
14. mar 2008

jeana malo by to byt dievcatko.. ak sa lekar nepomylil, ale myslim ze to aj bude baba, kazde rano mi byva este zle.. 🙂

jeana
14. mar 2008

cozeeee 😕 fiiha tak to ti drzim palceky nech ta to co najskor opusti... 😉
mne nastastie nebolo zle vobec.. len v prvom trimestri som bola ako mucha a chodila som spat pomaly rovno po praci 😀 teraz uz je to v poho..
a vcera sme boli na morfologickom UZV a tam sme zistili ze je to krasavica 😀

lenka2111
14. mar 2008

uz som sa s tym zmierila a ranne navstevy zachoda neriesim🙂 A mate uz vybrate aj meno? Ja stale hladam po nete ale este ma ziadne neoslovilo na 100%

zuzitka
14. mar 2008

mame tabulku, ale neviem kto ju robi - meno autora je: ba3

zuzitka
14. mar 2008

lenka2111 ... je tu niekde tema o netradickych menach 😉 videla si ju? mozno prave tam najdes meno pre svoje mimi 😀

jeana .... a vy mate vybrane meno? 😵

my by sme chceli alexandru 🙂

jeana
14. mar 2008

nooo este vybrane uplne nie je nakolko je to cerstva tema.. ale favoritkou je zatial Linda 😉 pekne to pasuje k priezvisku 🙂

zuzitka
14. mar 2008

cerstva tema??? 🙂 ... sice my sme tiez nemali vybrane meno, tiez to prislo nejak pocas tehu. ale v podstate alexandra je ista na 100% ale kedze sa podaril prvy chlapcek, prenho sme meno nemali.... 🙂
ale ziadne ine ako Samuel sa mi nepaci, tak teda mame Samka 😀

katka432
14. mar 2008

tu tabulku robila petaba
inak ja rozmyslam nad dalsim menom tiez,celkom sa mi paci timea ale este neviem co nato povie mangel 😅

zuzitka
14. mar 2008

uz som pisala petabe IP nech mi da heslo, nech sa mozme vlozit do tabulky 😉

pernicek
14. mar 2008

ahojcek maminy 😉 nenajde sa tu niektorá z okolia Polusu, Koloseo....a pod.

angua27
15. mar 2008

pernícek, ja som asi najbližšie. bývam pri Istropolise. 😉

jeana
15. mar 2008

ahojte 😉
ja poznam jednu tehulku takisto julovku ktora byva v Koloseu, pernicek 😉 asi ju nasackujem aj do tejto temy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre