Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

pernicek
16. mar 2008

angua a kam chodievaš kočikovať?

pernicek
16. mar 2008

jeana, tak ju sem supni..... 😀

angua27
16. mar 2008

pernicek, ja moc kočíkovať nechodím. u nás má toto na starosti svokor, zatiaľ. ale akonáhle začne byť teplo, myslím, že sa svokor presťahuje na záhradu a znova budem chodiť ja von. ale nie som proti, aby sme sa niekedy stretli na spoločnú prechádzku. 😉

kacenqa
16. mar 2008

ahojte, my byvame ako su trojdomy, pri dimitrovke, mozem sa pridat? 😉

angua27
16. mar 2008

jasne kacenqa, vítam Ťa. a gratulujem Gretke k trom týždňom. Gretka je nádherná spiaca krásavica. 🙂

kacenqa
16. mar 2008

jaj dakujem, prave nam krasavica zas zaspala 😀 dufam, ze prespi zas celu noc (vcera spala od 21.00 do 6.00 vkuse bez nocneho kojenia 😎 )

angua27
16. mar 2008

kacenqa, tak to je super. to ja veru také nepoznám. aj keď sa Maťo od mesiaca a pol budí už iba raz v noci na papanie. aj keď v poslednom čase od 4 vymýšľa a funí a mrví sa a najlepšie je mu u mňa v posteli. 😀 ale to nevadí. 😉

zuzitka
17. mar 2008

ahojte

aky bol vikend? 🙂

pozeram, nove zienky a deticky pribudli do temy 😀 super

sledujete temu Stretnutia? tusim sa tam organizuje zase stretko v eurolande.... kuknite sa 😉

ivjo
17. mar 2008

Ahojte baby, ja tiež bývam pri Istropolise a tiež by som niekedy rada dobehla na nejaké to stretko.

pernicek
17. mar 2008

angua ta prechadzka by nebola zla a teda s tym svokrom si si to dobre vybavila.....nepožičas mi ho?.....ja som na všetko takpovediac sama....manzel je pracovne veľmi vyťaženy, väčšinou chodieva domov až cca. o 20:00, niekedy cez den neviem, kde mi hlava stoji 🙄

zuzitka
17. mar 2008

zajtra je stretko v eurolande o 14h

.... ale to je taky cas, ze samko vtedy ide spinkat 😨

ivjo
17. mar 2008

Zuzitka ten Euroland je to eurocentrum v Istropolise?

angua27
17. mar 2008

tak my skúsime zajtra dobehnúť. ale asi chvíľku po druhej. pretože o druhej sa vracia malý s prechádzky a papá. budeme sa však ponáhľať. 😉

angua27
17. mar 2008

ivjo, áno to je to centrum v Istropolise zozadu.

zuzitka
17. mar 2008

ivjo ... ano, je to v istropolise 😉 vchod je odzadu, musis prejst tou rampou

angua ... ja tiez premyslam ze by som sa tam konecne - prvykrat - zastavila na stretko 🙂
zeby som samkovi to spanie o trochu posunula...

raz som tam bola a to sme tam boli uuuplne sami a druhykrat som sa tam mala stretnut so zuky a bolo zavrete ☹

ajciatko
18. mar 2008

Ahojte, sice este nie som mamicka ako vy, ale jeana mi poslala link na VAsu temu. Byvam v koloseu a tusim tu neikto hladal niekoho pri koloseu....
Mozem sa k vam pridat?

zuzitka
18. mar 2008

ajciatko ... ahoj 😉 jasne, pridaj sa
a meno pre chlapceka este nie je vybrane?

pernicek sa pytala ci tu nie je niekto z kolosea 🙂

ajciatko
18. mar 2008

dakujem, meno no zatial je to otazne, kedze som si vysnivala dievcatko. Ale mame nejaky 4 takze z toho asi postupne vyberieme jedno...

zuzitka
18. mar 2008

ja som chcela tiez dievcatkooooooo ..... a mame samka 🙂
mali sme len 2 mena v zalohe - lukas alebo samuel

ajciatko
18. mar 2008

no my mame 4 bolo ich voacc ale ostali 4...
Teraz sa vsak uz velmi tesim aj na chlapceka. Bude to futbalista 🙂))))))

ba3
18. mar 2008

ahojte babule ak budete chciet pridat info do tabulky napiste mi to IP (petaba) a ked pridavate fotky tak tam dajte aj meno babatka a login 🙂

zuzitka
18. mar 2008

.... uz som pridala Samka do tabulky 😀

alex777
18. mar 2008

ahojky zuky a spol.... akosi som sa sem nejaku dobu nedostala a tak som stretko v piatok zmeskala. ale vidim ze som o nic neprisla 😅 . dnesne je uz tiez pase, ema este haja (od 11.40 😀 ). snad to dalsie uz stihneme.

zuzitka
18. mar 2008

noooo, v piatok to bolo na porazenie.... prsalo, zuky ma tam cakala s rajkom, lebo sme meskali skoro 3/4 hod 😠
a bolo zavrete.... vyzeralo to skoro ako piatok 13 ☹

zuky, rajko asi prechladol kym ste na nas cakali... mrzi ma to ☹

a dnes som mala tiez uz prezuvky zbalene v ruksaku ale behali sme po meste a na euroland sme boli uz moooc unaveny 😅 miesto o 14h isiel maly spat o 16h, takze do polnoci sa budeme hrajkat

petaba
18. mar 2008

baby ale vsak mozme dat stretko aj niekedy okolo 3-4

zuzitka
18. mar 2008

to by bolo super 🙂
nam by bolo najlepsie o 16.30h alebo doobeda okolo 11h. ale to zase nebude vyhovovat inym mamickam.

ved ale ked uz je trochu viac teplo, ak neprsi alebo nesnezi 😅 tak chodime na piesok a na smyklavku tu u nas,
pod barakom mame super detske ihrisko..... len to pocasie ..... 😠

angua27
18. mar 2008

ja som skôr za stretká poobede. nie že by sme doobeda dlho spali, ale väčšinou máme nejaké aktivity.
a bolo to super, veľmi sa mi tam páčilo. len ma trošku prekvapilo, že tam nieje bezbariérový prístup. ale nemôže byť všetko totálne ružové. 😀

petaba
18. mar 2008

mas pravdu angua, zevraj to nechce povolit mestska cast 🙂

jaja25
autor
18. mar 2008

No toto????? Ja len kukam ako mucha puk, kolko nas tu zrazu je. UAUUUUUUU 😀 😀 . Ked som zakladala temu, mala som pocit ze tu byvam sama. Tak vitajte vsetci s ktorymi sa nepoznam. Tesim sa na nejake stretko ked bude teplejsie niekde vonku... 😀

jaja25
autor
18. mar 2008

A Ivjo. Konecne si sa pridala. Uz som si myslela ze ta Tomásko nepusti ani na krok. Tak my sa asi stretneme aj v školke... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre