• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

27. januára 2012 
baby, tak sa pridajte do tabulky BA3 :dizzy_face:
18. mar 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je super Jaja, že si založila BA III, včera som to objavila náhodou. Aj ja som dnes bola na tom stretku s Tomáškom a páčilo sa mi tam. Aj Tomáškovi, zaspal hneď ako som ho položila do kočíka a spal ako buk :grinning: .Bolo by celkom fajn, keby sa pridali aj mamičky s väčšími deťmi. Boli sme tam maminky s deťičkami do 1 roka.
18. mar 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie s deťičkami ale datičkami a PETABE,prosím Ťa ako sa môžme vložiť do tabuľky?
18. mar 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
staci ak mi napisete udaje do ip :slight_smile:
18. mar 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajciatko...tak ako sa ti tehulkuje? :wink: .....fajn, že je tu aj niekto priamo z "kolecka" to som teda fakt nečakala :slight_smile: ....inak zdravim všetky mamulky :wink:
18. mar 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:

dnes mi samko ukazal, ze vie byt teda riadne zly chlapec :angry:
robil vsetko presne naopak ako som chcela..... do obchodu s placom, v obchode reval, do obuvi s placom, pri obede reval, vypla som mu oblubenu rozpravku tak dostal zachvat revu..... az som ho takeho hladneho chytila a hodila do postielky :confounded:
som zvedava s akou naladou vstane :confounded:

vase deticky vas tiez vedia dobre vytocit?
19. mar 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: ... to pocasie...... :confounded:

nemoze byt uz krasna rozkvitnuta jar, teploty aspon 15stupnov a hlavne slniecko?
naco nam je tu teraz sneh? :confounded:
19. mar 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pernicek a ty byvas tiez v koloseu priamo?
19. mar 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka,....take poznam a este ani 2roky nema :grinning:
ajciatko, ano v koloseu v C, ty?
19. mar 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pernicek aj ja byvam v C
19. mar 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci je to vekom ale ema zatial taketo zachvaty nemava :slight_smile: . ale to si asi nechcela pocut, ze zuzitka? :grinning: . mozno do toho casom dorastie ale zatial je celkom "formovatelna". vsetko si da vysvetlit, ked treba ist domov z ihriska, ked musime vypnut rozpravku lebo je vela hodin, v obchode obsedi ak dostane kusok rozka... zatial sa to da. ak aj ma maly zachvat, trva len par sekund, staci ju nejako zaujat. uvidme dokedy... :confounded:
20. mar 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex ... samko je inak kludny, len mame problemy ked odchadzame z detskeho ihriska :sweat_smile: to reve pravidelne.
v potravinach vie tiez posluchat a ked vymysla, tak lentilky alebo kusok rohlika ho ukludni :slight_smile:
ked sa vozil este v kociku, tak to bola uuuplna pohoda, to som mohla ist vsade.... ale teraz ked chodime peso, tak odmieta ist do obchodu s handrami :slight_smile: to musim vselijake figle nanho vymyslat :wink: nastastie sa da ukecat vselijakymi blbostickami...

ale to co predviedol vcera :angry: toto som unho este za tie 2 roky a 2 mesiace nezazila
snad to bol len vynimocny stav :sweat_smile:
20. mar 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mi sice meme este len 10 mesiacov (zajtra), ale za to nati je teda poriadny nervak. Ked chce mlieko a nema ho v tej chvili tak to stoji za to (kedze kojim a je zima tak musi pockat), tak isto reve az vrieska ked sa jej nechce sediet v kociku :slight_smile:

inak baby tu je ta tabulka, keby niektora nevedela co myslim :wink:

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=71470&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D180%26vOrderBy%3D1
20. mar 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba ... gratulujem k 10 mesiacom :dizzy_face:

my sme az teraz zacali byt urevany a taky trosku neposlusny :sweat_smile: nejak zacal samo vystrkovat rozky :angry:
ale ked bol mensi, tak kam som ho posadila, tam sedel :slight_smile:

dnes sme boli zase na prechadzke v meste, v centre a chytili sme tu najvacsiu snehovu chumelicu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to zacina jar :fearful:
20. mar 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minuly tyzden sme boli v senci v aquaparku, idem dat foto do albumu :wink:

boli sme tam od 11h a prave tam plavali male babenka s mamickami :slight_smile:
bolo tam super
20. mar 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka dakujeme :slight_smile:
20. mar 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby kde ste vsetky?
20. mar 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, je tu nejak "prispato" a ticho :rolling_eyes:

baby, zelam vam krasne sviatky... vela sibacov a oblievacov :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2008 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podobne :slight_smile:
21. mar 2008 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba ... kukla som tvoj album a myslim ze mala Natali je cela mama :dizzy_face:
... a hlavne tie jamky v lickach :grinning:
strasne zlate babo, vobec nevyzera na nervaka ako si pisala vyssie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2008 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona sa vie straaaasne pretvarovat :slight_smile:
co ty tak neskoro hore?
21. mar 2008 o 01:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky, pekné sviatky. neviem ako sa dostanem k netu, keď bude doma drahý + moja segra. chceme spraviť pár výletov, nejaké nákupy asi a venovať sa jeden druhéme. ale ako bude možné, prídem vás pozrieť.
včera som odpadla už o 20.00, bola som mŕtva. a dobre som spravila, malý od 3 buntošil, tak som mala aspoň dve hoďky spánku náskok. :grinning:
21. mar 2008 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, myslite ze dnes bude nico otvorene? myslim kiku, atd....
21. mar 2008 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta, ja si myslím, že áno. skôr budú dodržiavať sviatok až v pondelok. my sa chystáme na nákup do Tesca. už teraz sa pripravujem duševne na ten nával ľudí, len sme to nezvládli cez týždeň, tak musíme dnes.
21. mar 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vela stastia a trpezlivosti :grinning:
21. mar 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba ... v poslednej dobe chodim spavat okolo 1h - 2h v noci :pensive:
inak aj maly mi chodi spat az okolo 22h, potom rano vstavame neskor
ved aj ty si bola hore este o pol 1 :wink:

my sme vycestovali na sviatky k nasim na vidiek aby sme si tu lepsie uzili oblievacku :fearful:
internet tu mame ale je velmi pomaly takze tiez sa tu mozno uz neukazem :unamused:

a tie obchodne domy ... myslim ze budu otvorene mozno aj v pondelok, len v skratenych hodinach.
chcete ist nieco nakupovat? su velkonocne zlavy?

dnes ideme aj na oslavu, kamoskin /kattom/ syncek Kubko mal v pondelok 1 rok, tak ideme na tortu :grinning:
21. mar 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta, predstav si, že v tom Tescu bolo dokopy možno tak 10 ľudí. asi všetci nakúpili doobeda a my sme tam boli až okolo tretej. takže pohodka. malý bol tiež úžasný, za všetkým sa naťahoval, furt sa rehlil a vykrúcal na všetky strany. mala som ho v nosiči a furt ma oblizoval, alebo sa na mňa rehlil. všetko, čo sme potrebovali máme nakúpené, dokonca aj biele vajíčka som zohnala. n
zuzitka, zľavy moc nie sú, ale my sme cez týždeň nezvládli nákup potravín, tak sme museli dnes, aby sme mali čo papať, lebo chladnička zívala prázdnotou a to tu teraz mám ešte aj segru, pretože robí skoro celé noci a kým by sa dostala domov, tak by za volantom zaspala. :wink:
21. mar 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky, my sme zvladli tesco na zlatych doobeda, a dalo sa, pokladne ficali takmer vsetky, takze rady neboli takmer vobec.

chcem sa opytat, v stredu ideme na uvitanie obcanov do kulturneho strediska na vajnorskej, nestretnem tam niektoru z vas? :wink:
21. mar 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenqa my sme na ňom boli koncom januára. inak je to strašná rýchlovka, ale tie peniažky potešia. :wink:
21. mar 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kanceqa, my ideme s Tomáškom na to uvítanie tak sa stretneme, akurát včera sme dostali pozvánku.
21. mar 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok