Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

julova
21. mar 2008

Kacenqa - aj my ideme v stredu 😀 😉

jaja25
autor
22. mar 2008

Baby. Aj ja vam vsetkým prajem krásne sviatky a vela vody vašim dievčatám. Aj my sme boli včera v Avione a bolo tam málinko ludí. Naši chalani sa vyjašili v takom detskom kutiku, ktorý je na 1.poschodí. Púšťajú tam Minimax a je tam plno hračiek. Ja som tam nechala nášho tatinka s chlapcami a ja som si v klude pochodila po obchodoch. Je to tam fakt super. 😀

kacenqa
22. mar 2008

jeje takze ivjo, jul, vidime sa v stredu 😀 tesim sa! nas pridu podporit okrem tatinka aj babina s dedom, ti si to rozhodne nenechaju ujst 😀 😀 niektore veci jednoducho rodicom nevyhovoris....

moj otec uz nevravi, ked odchadza, ze maj sa pekne, ale ze a dobre sa mi staraj o vnucku.... 😎

julova
22. mar 2008

Kati - a spozname sa? 😅 😀 ...Daj sa do albumu 😉

kacenqa
22. mar 2008

jul - nas urcite spoznas, lebo to bude tipujem jedina Margareta z deticiek 😉 😉 ale na mojasvadba mam svadobny album, tak sa mrkni tam 😎

julova
22. mar 2008

Kati - prave mi to napadlo - uz si Vas hladam 😉...tak ale som slepa jak krtko, tak ked ma spoznas skor, tak sa prihovoooor 😉 ...tesim sa aj ja 😎

julova
22. mar 2008

tak jedina Tvoja fotka v popolnocnom je perfektnaaaa 😀 😀 😀 ...a mala si kraaasnu kyticku 😉

pernicek
22. mar 2008

Krasny večer kočky a samozrejme štastne sviatky prajem 😉

angua27
22. mar 2008

kacenqa, tak môj otec to hovorí tiež, ale niekedy ešte dodá, že majte sa pekne, moji drahý. 😀 😀

kacenqa
22. mar 2008

no angua vidis, ale moj tatko uz o nas nejavi zaujem 😀 uz len o svoje drobatenko 😀 😀

petaba
23. mar 2008

Baby kam chodievate kocikovat? my vacsinou do parku na racianske myto 🙂

angua27
23. mar 2008

peta, svokor chodí u nás po štvrti Istropolis až po kukuricu, alebo k slovanistickému štadiónu. ale, keď už bude malý behať, asi budeme tiež chodiť na Račko. 😉

kacenqa
23. mar 2008

no ja mam park tuto kusok od domu, racko je pre mna od ruky a daleko, tak bud do nasho parku alebo na kuchajdu, to mame asi 15-20 min pesi

petaba
23. mar 2008

skoda to tu okrem zuzky(zuky) s nami nikto nebyva? ☹

julova
24. mar 2008

peta - aj my chodime na Racko 😉

petaba
24. mar 2008

jeej ze by sa nasiel este predsa niekto? 😀

petaba
24. mar 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

dajte tam tipy na cas kedy by ste mohli 😀

pernicek
24. mar 2008

kacenqa, ked pojdete na kuchajdu mohli by sme sa k vam pridat.......... 😉

zuzitka
25. mar 2008

ahojte. vcera vecer sme sa vratili od nasich konecne domov.
od nedele som chora ☹
takze ziadne stretko mi tento tyzden nevyjde ☹
soplim jak vodopad a kaslem jak stary hrniec

pustim malemu CARs a idem chvilu lezat.... 😖

petaba
25. mar 2008

to je skoda vsak snad na buduce, mimochodom vsak si mozme dat stretko len BA 3

zuzitka
25. mar 2008

ja myslim ze lepsie je organizovat spolocne stretko, pretoze ajtak vzdy polovicka mamiciek nepride 😒
a z BA3 by nas prislo uplne malo ..... napriklad ja som este ziadne stretko nestihla 😅

alex777
25. mar 2008

tak... uz aj eminu fotku si mozete pozriet v albume ba3 😀 . mimochodom, zuzitka... samko je rozkosnyyyy, tazko uverit, ze vie byt aj zly. su to herci, ti krpci 😎. vyzera to ako anjelik, ale ked si zmysli, ze bude ako on chce... 😒

zuzitka
25. mar 2008

alex .... videla som, ze je emka v albume BA3 ale nevidela som cia je 😀
tak som patrala v teme, kto z nas tu mam emku ..... lebo najprv si tam nemala svoj nick, ci ano? len som to nevidela?

dakujem alex, inak samko je dobrucky od narodenia, nemala som s nim nikdy ziaden problem.... len teraz zacina trochu rozky vystrkovat 😠 ale snad to je len prechodne obdobie 😉

on nebyval ani chory, ak mu rastol zub, tak vzdy len jeden den mal trochu soplik, na druhy den bol uplne ok, to iste aj s ockovanim 🙂 nemal problem ani s cudzimi ludmi, nehanbil sa, nerozculoval sa, proste nic 🙂

ked som u nasich a potrebujem niekam ist, nemam problem nechat ho u babky alebo dat ho mojej tete alebo sesternici, on si zvykne vsade a poslucha. akurat domov sa mu potom nechce 😠

akurat co ma pri nom trapilo, bolo ze sa nechcel naucit papat moje mliecko, nevedel sa prisat, od 1.mesiaca je na UM, od 4.mesiaca nas trapil atopicky ekzem ..... ale uz to preslo, takze sme vcelku stastny jak blchy 😀
a som rada ze mam tak dobre dietatko 😵 .... akurat sa bojim, ze ak sa podari druhe, ze to bude cert!!!!

zuzitka
25. mar 2008

helou.... kde ste? ☹

alex777
26. mar 2008

zuzitka... mame toho vela spolocneho 😉 . tiez si myslim ze mam dobre, poslusne a zdrave dieta a trochu sa bojim, ci si to nevyzeriem potom na druhom. ved spravodlivost musi byt a aka by to bola, keby som mala obidve deti take dobre ako je ema?! 😅
my sme sa s kojenim tiez natrapili, pila strasne malicko, slo to tazko a bola leniva sat, tak sme aj kojili, aj odsavali, bolo to narocne ale zvladli sme to a po par mesiacoch to uz bola uplna pohodicka.
inak ziadne vazne choroby (akurat nadcha mozno trochu pricasto) a zatial (tuktuktuk) ziadne vreskoty a trucovite nalady. ale som si ista, ze to je vekom, takze nas to caka 😒 .
ja zatial emu nenechavam nikde, len obcas u babky ked spi, po zobudeni sa snazim do polhodinky vratit ale nevyzera ze by s tym mala problem, zahra sa s nimi, neplace, len sa na nas obcas pyta.
mozno si to tu uz aj spominala ale nepamatam si... ako ste na tom s nocnikom?
a mas pravdu, nick som tam najprv nemala, ale do minuty som ho tam vlozila, asi si to pozerala akurat v tej minute, ked tam nebol 😀

zuky
26. mar 2008

...no veru aj náš Rajko začal byť náladový, keď si niečo zaumieni a najmä keď k nám niekto príde, vždy chce práve tú hračku ktorú chce návšteva...na to sú dobré škôlky... 😵
...čo sa týka kojenia, kojila som 10 mes., potom ma sám odmietol, bol to veľký hladoš, aj v noci bol vždy hladný, takže prvých 10 mes. jeho života sa budil bežne 5 krát v noci...a niekedy bol aj 2 hodiny hore...čudujem sa ako som to vydržala...stále bol strašne aktívny..kočiar nehrozil...ale nevymenila by som ho za nič na svete, je to moj anjelik s rozkami ...
...takže myslím, že by som si teraz zaslúžila kľudné dievčatko 😅

jaja25
autor
26. mar 2008

A Zuky, kedy plánujete to "kľudné" dievčatko??? 😅 😅

zuky
26. mar 2008

...asi na leto plánujem byť "tehu" 😀

zuzitka
26. mar 2008

ajked mam dobreho a kludneho chlapceka, ajtak chcem dobre a kludne dievcatko 😝

vies co robi samko? tiez si strazi hracky, moc nechce pozicat ale to asi kazde dieta 😅
ale ak k nam pride moja kamoska alebo sestra, nechce ich pustit domov. uz su oblecene na odchod a on stale ukazuje na gauc a hovori: teta haci, teta haci .... furt to opakuje az kym sa nerozplace ☹
dneska mi nechcel vystupit z elektricky, lebo sa mu tam pacilo, tak sme vystupili s placom 😒

ked ma uz nevie presvedcit slovom, je z toho zufaly a rozplace sa.... som ja ale zla matka, len prieky mu robim
😠 😝

alex777
27. mar 2008

asi som to uriekla lebo dnes som sa s emou riadne najedovala nez sa mi ju podarilo obliect von. ked som sa jej pytala ci chce ist von, tak ano ale obliekat ani za svet. nezvykneme bojovat pri obliekani ale dnes to veru bol boj, celu dobu preplakala, von sla cela cervena od placu. tak som si hned spomenula ako som ju vcera chvalila 😒

ja by som inak chcela aj druhe dievcatko, akosi si neviem predstavit ze by som mala chlapca. a rozhodne by som chcela znovu letne dieta. ma to tolko vyhod... a zatial sa na druhe nechystam. chcem ist na chvilu robit, lebo mam niekedy pocit ze doma scvoknem. predstavujem si druhe az ked bude mat ema okolo 3-4 rokov. uvidime aka bude realita 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre