• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

27. januára 2012 
Halooo je tu niekto?
14. júl 2007 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby kde ste v takom teple?
17. júl 2007 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooooooo :grinning:
20. júl 2007 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babenky z Ba III.Som tu dnes prvy krat a velmi ma zaujalo ako sa tu navzajom poznate,co je super.Ja byvam na Riazanskej a niekedy mi je uz dost otupno sa len tak samej prechadzat s mojou babulkou,tak by som veeelmi rada spoznala mamicky z tohto okolia.Ak sa mi nejaka mamina ozve,alebo sa bude robit nejake vacsie stretko strasne rada sa pridam.
29. júl 2007 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ak ste z Bratislavy a okolia alebo z Trenčína a okolia a máte záujem o profesionalne nafotene fotky svojho mimina napiste mi IP,poslem blizsie info :sunglasses:
1. aug 2007 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cavte maminy (alebo buduce maminy),
tiez sa pripojim k zastupom mamiciek zrejme koncom novembra. Samozrejme, ze mam velku hlavu z toho, ako sa to bude vsetko zvladat a velmi ma nelaka ani domaca samota. Rada by som sa preto zoznamila s podobne odetickovanymi alebo v buducnosti mamickami, ktore byvaju niekde v okoli (t.j. Raca, Vajnory, najlepsie vsak priamo Rybnicna ulica). My sme tu totiz akosi odrezani od sveta, takze spolocne prechadzky a kocikovacky by boli urcite spestrenim. Cavte.
13. aug 2007 o 08:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj anaba ak by sa ti obcas chcelo, tak my sme dve, ale na Racianskom myte.
13. aug 2007 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky Petaba,
tento tyzden mam trochu nabity navstevami, cvicenim a potom mam nejaku dovolenku mimo BA, ale buduci tyzden by som sa rada stretla na pokece, ak by vam to vyhovovalo.
13. aug 2007 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Caute maminky aj buduce maminky. Viete ako vám závidím ze ste doma? Ja som musela už v juli nastúpit do roboty a tak sú teraz moji drobci v jasliach. :confounded: :confounded: No snad to nejako zvladneme aj tak. Uzivajte si ak mozete byt doma.. :slight_smile:
19. aug 2007 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj jaja25,ja ti zasa zavidim,ze si v paci.....trochu medzi ludmi.Mne je uz taaak dlho byt doma...
26. aug 2007 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Anaba,ahoj,mi sme z Race...teda sme sa sem len nedávno pristahovali,tiez mam je smutno samim,tak ak by sa ti dakedy chcelo,mozes ist na kocikovanie snami.
26. aug 2007 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Katka,
to je super, ze sa kocikuje aj priamo v Raci. Ja este sama nemam velmi co kocikovat, iba svoje brusko, ale rada si aspon dopredu nieco nacvicim, pokukam, ze ako to vsetko funguje a tak.
Urcite sa rada stretnem.
Blizsie v IP.
Caves
27. aug 2007 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj ani,tak sa tesim
27. aug 2007 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Katka. Ta praca je dobra a clovek sa na nu tesi, ale po mesiaci by som opat zostala doma. Asi tak na striedacku. Mesiac doma a mesiac v praci. To by mi asi vyhovovalo... :sweat_smile:
30. aug 2007 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jaja,to mas asi pravdu.Ja tiez uvazujem,ze zacnem pracovat,ale odradza ma to,ze mi bude smutno za malou a bojim sa ju nehat dakomu cudziemu.Ty si uz asi dala matuska do jasliciek,vsak??
30. aug 2007 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Matusko ide od pondelka uz do skolky a Filipko je v sukromnych jasličkách, kde maju do 10 detí.
31. aug 2007 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Inak Kati, mas peknu fotku. To si si dala teraz niekedy... Alebo zeby som uz zacínala strácat zrak ze som si ju predtým nevsimla??? :fearful: :sunglasses: :sunglasses:
31. aug 2007 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem,to som si dala vcera vecer.je z doby ked som bola tehotna :grinning:
Prepac,asi som tie mena trosku poplietla :frowning2:
31. aug 2007 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby mali by sme dat niake stretko niekedy :sunglasses:
2. sep 2007 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Peta,ja som za :grinning:
2. sep 2007 o 17:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To je super tak sme dve
2. sep 2007 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
he tak snad budu aj dalsie. :wink:
2. sep 2007 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
No ja sa pridávam. Len ako to poriešime s našimi malými. Vaše aspon obsedia v kočíku. Ale ked ja vypustim mojich, tak kazdy sa rozbehne inou stranou :sweat_smile:
3. sep 2007 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ozaj, Peta, to stretko co ste organizovali v júli bolo? Ako dopadlo? Kolko vas prislo???? Ale som zvedava, co???????? :grinning:
3. sep 2007 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja by som sa ako mama cakatelka tiez pripojila ku stretku.
Ak by si Jaja mala nejaky problem s detmi, mozem svojimi volnymi dvoma rukami vypomoct.
Neviem, ci ja mozem navrhnut termin, ale co tak v pondelok 10.9. okolo 17:00 - 17:30? Je to pre mamicky s detmi neskoro? Ja to totiz z roboty o moc skor nestiham. Miesto by som mozno navrhovala niekde uprostred napriklad na Peknej ceste v nejakej kaviarni. Co vy na to?
4. sep 2007 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby, ja sa k vam tiez rada pridam niekedy na stretko, ja som z vajnor a mam 5 mesacnu bambulku....
4. sep 2007 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaja,to asi atazko,he,neita neobsedi nikde,ani na rukach nevydrzi,je to take male sidlo,he
babule,ja neviem z ktorej casti ba ste,ja z race,ale ak by bolo pekne navrhujem sad janka krala...jaja,tam sa tie tvoje deti aspon vybehaju,hm??
4. sep 2007 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha teraz citam,je anka navrhla peknu cestu,vsak ved ja sa prisposobim,ale s tym casom mi to moc nevyhovuje bo neita je uz okolo 17-18 dost umrncana
4. sep 2007 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj emogeon,kludne sa pridaj
4. sep 2007 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no baby ja az neverim kolko nas je?! Kde ste boli doteraz! Ja som uz myslela, ze som v BA 3 sama.
Stretko sme nakoniec zrusili lebo bolo 37 stupnov a nase babulky by vonku nevydrzali.
No stretavame sa tri co sme tam mali byt, ale len jedna je odtialto
4. sep 2007 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok