Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

ivjo
7. apr 2008

O.K. tak o 10.30, teším sa a dúfam, ž enezmokneme 😎

petaba
7. apr 2008

🙂

zuzitka
7. apr 2008

ahojte..... isli ste aj v dazdi? my sme sa neplanovane vratili od nasich az dnes o 11h domov, cize by som vas ajtak nestihla a ved ajtak je pocasie na prd 😖

alex777
7. apr 2008

nas od soboty trapi soplik 😢 . dufala som, ze su to len zubky (este nemame vsetky stolicky) lebo slintala ako "besny pes" 😀 , ale nakoniec je z toho slusna nadcha, takze vychadzky po vonku na chvilu obmedzime len na popoludnie a len za pekneho pocasia.
netusim, co budeme robit dnes poobede 😨 . vonku to nevyzera ruzovo a do shoppingu nechcem ist kvoli inym detom. neviem ci to je nakazlive alebo len prechladla 😖 .
takze na racku sa vidime inokedy. dufam 😉

ivjo
8. apr 2008

ahoj zuzitka, áno boli sme aj v daždi 😀, keďže si nedošla tak by som sa Ťa chcela spýtať ohľadom hemangiómu kde presne na hlavičke to Tvoj Samko mal a kedy mu t zmizlo?Aj môj Tomáš to má vpredu na čele rozmerov 1,2 cm x 0,6 cm, tak ma to zaujíma.

angua27
8. apr 2008

ivjo, náš Maťo má tiež hemangiom na ľavej nožičke na stehne. veľkosť 4,7x2,8cm. asi pred mesiacom sa mu v ňom začali tvoriť také cestičky normálnej kože. a kožná povedala, že sa to začína vstrebávať. boli ste s tým niekde? myslím u nejakého lekára. 😉

zuzitka
8. apr 2008

ved bola hroznaaaa kosa!!!!! 😨 akurat sme poobede boli v potravinach a ja som isla zamrznut ☹
ale to bolo preto, lebo som mala vycerpavajuci viiiikend 😎 oslavovali sme cely vikend, cize nevyspata, oslabena alkoholom.... 😝 😝 😝

hemangiom? samko ho mal nad spankom, niekde vo vyske cela, pod vlaskami. uplne mu este nezmizol, ale tak vybledol, ze mu ho ledva vidno... musim poriadne prehrabat jeho blond vlasky aby som ho nasla 😉

ivjo
8. apr 2008

Ahoj Angua my sme sa spolu rozprávali na tom stretku v Eurolande, pamätáš o to hemangióme. Tvoj Maťko to má takpovediac skryté a to je super, že sa mu to začína vstrebávať 😉 Len malý to má na čele a každý od deti, ktoré to nazývajú bobenko 😀 aj môj starší syn až po dospelých sa ma stále pýtajú, že čo to tam má a že kedy mu to zmizne 😝 Tak dúfam, že aj nám sa to pomaly začne vstrebávať.
A čo tak stretko na piatok na račku alebo v eurolande?

zuzitka
8. apr 2008

ja mam v piatok naplanovane ist na detske ihrisko do Horskeho parku 🙂
mame sa tam stretnut 4 byvale spoluziacky zo zakladky 😝 - taka mala mini-stretavka 😀
este si to overim, ci naozaj pridu baby 😕

angua27
8. apr 2008

ivjo, ja som sa o tom už rozprávala s toľkátimi ľudmi, že si už presne všetkých nepamätám. ale už si spomínam, že sme to preberali. prepáč. 😀
ja som za stretko a možno aj na tom Račku, veď v piatok už má byť pekne teplo až 21 stupňov, tak prečo sa schovávať vnútri. o koľkej teda? 😉

ivjo
8. apr 2008

Akurát som kukala na www.meteo.sk a vo štvrtok a v piatok má byť 20 stupňov takže môžme buď vo štvrtok alebo v piatok, ja sa prispôsobím keďže malý vždy tak rád spí v kočíku 😀 A vystvíme tých naších malých chlapov 😀 na slniečko, aby nachtali trošku UV 😀 po dlhej zime.
Pridajú sa ja nejaké kočky k tým naším chlapom 😀

zuzitka
8. apr 2008

ivjo.... nechces napisat do temy Stretnutia - len tak v eurolande - mozno ze by prisli na racianske myto aj baby, ktore chodievaju do eurolandu 😉

angua27
8. apr 2008

ivjo, tak ak môžem navrhnúť stretnutie, tak Maťo spáva od tej 12.30 tak dve hoďky vonku, takže to by bolo pre nás asi najpríhodnejšie. a viac mi vyhovuje ten piatok, vo štvrtok už mám niečo, síce až večer, ale potrebujem pred tým zariadiť nejaké veci. a ak by bolo pre vás nevyhovujúce ísť na obed von, tak môžeme aj doobeda, cca. okolo 9, alebo potom poobede kedykoľvek. 😉

zuzitka
9. apr 2008

ivjo ... moc sa nikto nechyta na to racko ☹ planuju stretko v eurolande.....
ak bude zajtra slniecko, mozno pridem na racko okolo 11.00 - 11.30h 😎

ivjo
9. apr 2008

O.K: tak ja zajtra dojdem na to račko k fontáne o 11.00 hod., mne sa zasa veľmi nechce do toho Eurolandu keď je tak teplo. Môj malý sa nevie zahrabať ani do piesku ani do guličiek 😀 takže ja radšej uprednostním račko. Ak chceš Angua tak sa tiež pridaj, o tej 11.00 hod je ešte ďaleko do večera tak by si mohla stretnúť aj račko. 😎

zuzitka
9. apr 2008

alex .... vy ste este soplikovy? 🙂

angua27
9. apr 2008

ivjo, včera večer som si vybavila na štvrtok obed nejaké vybavovačky, aby som mala voľný piatok. nevadí, však keď sa Ti bude chcieť ísť na Račko aj v piatok, tak sa ozvi. mne sa tiež moc nechce dovnútra, keď je vonku tak krásne. aj dnes sme boli vonku 3 hoďky. 😉

zuzitka
9. apr 2008

ja neviem, preco tie maminy nechcu ist s 9mesacnymi babenami von 😒 idu radsej do eurolandu.....
mne samko /ked bol mimi/ sedel v kociku a pozeral na ine deti alebo bezkal ked som ho drzala za ruky alebo ved su rozne sedaky pod ritku a mozu sediet aj na piesocku 🙂

ale na druhej strane este neni tak moc teplo pre babena a v eurolande je aj cistejsie ako vonku 😅

a zuky... ty kde si? 😉

zuky
9. apr 2008

Tu som, tu som..........euroland volíme hlavne kvôli tomu, že si môžme pokecať a dať kávičku v kľude /a nie je to zafajčené/....kdežto vonku si asi veľmi nepokecáme, lebo môj neobsedí na jednom mieste (vám sa povie, keď vám sedia v kočíku, hi-hi)....samotrejme, keď je slniečko tiež ma to láka vonku, no a o 11. chodíme spávať, ale ak to ešte vydrží, tak vybehneme na hodku zajtra..... 😎

zuzitka
9. apr 2008

takze Rajko ti beha po celom ihrisku? 😝 😀 😀

zuky
9. apr 2008

...no však to asi poznáš aj sama 😝

zuzitka
9. apr 2008

no ja neviem..... ja sedim na lavicke a pozeram sa nanho jak sa hra alebo sa hram s nim 🙂

zuzitka
9. apr 2008

... kde ste? kukate Panelak? 😀 😀 😀

ivjo
9. apr 2008

kukám do účtov a bolí ma z toho hlava, tak si dám asi s mužíčkom nejaké vínko na dobrú noc 😀 a dúfam, že zajtra na to račko na tu 11.00 hod. niektorá dojdete. Angua ja prídem na račko aj v piatok. Môžme aj na 10.00 hod?

zuzitka
9. apr 2008

keby som nestihala na 11h 😅 ... ved budete na smyklavke, nie? tam vas najdeme 😵

ivjo
9. apr 2008

jasné, budeme čakať 😉

zuzitka
9. apr 2008

ivjo ... pridala som foto do albumu, kde je vidiet samkovi na hlavicke ten hemangiom 🙂
ono mu to rastlo - ani neviem kedy to vlastne zacalo miznut 😅
k ziadnej specialnej lekarke sme s tym nechodili, len pediatricka to sledovala.

.... pozor s tym vinkom 😀 aby nebola rano opica 😝 😝 😀

zuzitka
9. apr 2008

ivjo ... je to 5.fotka .... aby si nemusela hladat 😉

ivjo
9. apr 2008

Samko, to mal maličké a vo vláskoch takže si to ani veľmi nevnímala, ja Ti môjho Tomáška zajtra
ukážem. Daj si aj ty s manželíčkom nejako to vínko, a keby Ti bolo zajtra nejako horšie tak ja si dám s Tebou dve deci bieleho , aby sme sa vyrovnali a zároveň aj schudli 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre