Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

angua27
21. apr 2008

moncicici držím palce. určite sa malého zázraku dočkáš. a keď budeš na materskej, môžeš sa niekedy so mnou prejsť v rámci kočíkovania. alebo dobehni niekedy na stretko do Eurolandu v Istropolise.
inak, ja bývam blízko Trnavského mýta na Kukučínovej, takže celkom blízko Teba. 😀

moncicici
21. apr 2008

vsak potom mozme niekedy ist spolu kocikovat,ale ja sa po nejakej dobe budem stahovat do petrzalky,ale vsak obcas by som mohla dobehnut 🙂

zuky
21. apr 2008

...ako sa máme zuzitka? no momentálne som strašne rada kôli Rajkovi, lebo už týždeň sme bezplienkový, takže plienky máme iba na noc, musím poklopať 😝 dúfam, že to už vydrží...som rada, že sme to zvládli do tých 2 rôčkov (čo bol môj plán 😝 )

...mončiči veru, veru, sme ťa všetké predbehli, bábo už máme, ale ja momentálne aj snažilkujem, tak keď ťa stihnem, môžme sa potom s našími bruškami stretnúť 😀 a dať si bezkofeínové kafčo v "REDE" 😎

angua27
22. apr 2008

moncicici, budem rada, keď sa stretnem. 😉 a kam do Petržálky sa budeš sťahovať?

moncicici
22. apr 2008

niekde na Lachovu ulicu,presne neviem kde to je to skor moj priatel to bude vediet,ale to bude aj trvat,pretoze kym sa cely byt prerobi,spravi sa decka izbicka a tak 🙂

zuky dufam,ze ma coskoro s bruskom dobehnes,drzim palceky 🙂

zuzitka
22. apr 2008

zuky ... vidim, mas novu foto 😵
tak vam drzim palec, aby bol Rajko aj nadalej taka sikulka a plienky uz nepotreboval 😉
my sa vycikame rano do nocnika ale nie je to pravidelne 😒 a pocas dna je skor nocnik prazdy ako plny 😖
ale budeme trenovat dalej 🙂

alex .... vy ako s plienkami? a uz je emka zdrava?

ivjo .... ty kde si sa stratila? 😎

maso
22. apr 2008

Caute, je tu niekto aj z Pantov? Myslim nejaku tehulku 🙂

moncicici
22. apr 2008

ahoj ja tehulka som 🙂 ,ale nie z pantov ☹

alex777
22. apr 2008

zuky... gratulujeme bezplienkovemu Rajkovi 😀
my stale plienkujeme. kakame do nocnika, to sa pyta. ale cikanie vacsinou nehlasi a ak aj, tak az ked uz cika 😒 . obcas ju len tak posadim a vycika sa, vychvalim ju do nebies a dufam ze kvoli tej pochvale si to rada zopakuje ale nie a nie 😅 . vraj ked dieta potrebu nehlasi, este ju nerobi vedome a nie je pripravene zbavit sa plienok. tak pockame... 😒
jo a zdrava uz viac-menej je. ale stale trochu mame soplik. ema ked chyti soplik tak sa ho vzdy zbavuje 3 tyzdne ☹

zuzitka
22. apr 2008

alex ... samko vobec nehlasi ci chce cikat alebo kakat 😒 ked ho posadim, vacsinou sa vycika nahodou, proste to vystihnem, ale nepyta sa vobec.... a v noci ma totalne zacikanu plienku. takze zda sa, ze pripraveny nie je 😒
ked sa mu podari vycikat do serblika, tiez ho chvalim, este aj tatkovi sa ide pochvalit ale.... 😖

dnes som konecne zvesila zaclony, hodila do pracky a umyla som okna 😀 😀 😝 dneska som nejaka vcelicka usilovna 😵
ale su dni, ze sa mi nechce ani dychat.... 😖 mavate aj vy take stavy, ked sa vam nic nechce, nic vas nebavi.... hm?

zuzitka
22. apr 2008
zuky
22. apr 2008

..jaj to je zaujimave zuzitka, asi to zacnem praktizovat od Rajkovych narodenin a o rok uvidime /teda ak vydrzim/
...inak Rajko mi vravi na oboje ka-ka, ale uz ako tak viem, ze velka potreba nasleduje po jedle 😝

zuzitka
22. apr 2008

kto rad foti, pre toho to bude zaujimava pracicka 😉
ja som to videla prvykrat u kattom a ona tam ma odkazy na dalsie kocky, ktore sa dali na tento projekt.... no nadherne fotky tam maju 😵

http://kattomproject365.blogspot.com/

zuzitka
23. apr 2008

halooo 🙂

moncicici
23. apr 2008

Cauko 🙂

zuzitka
23. apr 2008

moncicici ..... ty si ta nova tehulka? 🙂 si v praci?

moncicici
23. apr 2008

ano,ja este studujem 🙂

zuzitka
23. apr 2008

este dlho budes chodit do skoly? budes to zvladat s babenkom? 😀 ci nechas sa prekvapit?

a je ti jedno ci to bude chlapcek alebo dievcatko? .... ja som chcela dievcatko....

moncicici
23. apr 2008

zuzitka teraz v maji maturujem a je mi jedno co budem mat,hlavne nech je to zdravucke 😀

pernicek
23. apr 2008

cafte kočky..... 😉 nachviločku som sem skočila....je tu niekto?

zuzitka
23. apr 2008

moncicici ... ja som myslela, ze studujes na vysokej 😅

ja som tuuuuuuu 😉 len som musela ist zobudit Samka, lebo som ho znicila - boli sme v meste od pol 12 do pol 3, tak spi a spi a spi jak sipkova ruzenka 🙂

pernicek
23. apr 2008

tak to je supiš zuzitka, že samko tak spinkal....aspon maš čas sama na seba..... 😉 ...s tym sa ja chvaliť nemožem.... 🙂

zuzitka
23. apr 2008

samko spava cez den 2 hodinky. to som rada. ale vacsinou skysnem pre compe 😅

a co tvoj marko.... zle spinka?

pernicek
23. apr 2008

nooo....už začína s tym spaním príliš špekulovať 🙂 ....ale to iba cez deň...v noci spí ako cukrík

zuzitka
23. apr 2008

pockaj, to by mohol tvoj drobcek cez den spat este 2krat, ci nie? 🙂

pernicek
23. apr 2008

no spava aj viac krat denne, ale to su take 15 min. spanky..... 😒

zuzitka
23. apr 2008

hmmm, my sme spachtosi, my sme nemali so spankom nikdy problem 🙂
akurat bolo obdobie, ked nechcel sam zaspat, musela som s nim spavat na posteli a potom prelozit do postielky.

a vam ostatnym dobre spavaju deticky? odkedy stahujete do vlastnych detskych izbiciek?
samko je este s nami v spalni - na postielke ma odmontovanu jednu stranu a postielka je prisunuta uplne k mojej posteli 🙂

angua27
23. apr 2008

zuzitka u nás je spánok hrozný. zaspáva v pohode, sám v postieľke. spáva tak 3x cez deň - doobeda a poobede tak 30-40 minút a cez obed, keď je na prechádzke s dedkom tak 2,5 hodiny, ak s niekým iným, tak len 1-1,5 hodiny. a noci, to sú kapitoly sami osebe - budé sa tak 8-9x, ale nie na papanie, papá iba raz v noci. včera som bola v poradni a dokina mi poradila vysadiť večerné kaše a nasadiť probiotiká, že to je možno bruško. tak som zvedavá, či sa to zlepší. zatiaľ spáva Maťko s nami v spálni, ale už mu riešime izbičku a keby začal lepšie spávať, tak šup ide k sebe. má dosť ľahký spánok a preberie ho aj keď sa mi otáčame na posteli. 😉

zuzitka
23. apr 2008

ked bol samko malinky, tiez sme mali problem s bruskom - dostaval viac mlieka ako stihol spracovat a plakaval ☹ dostal kvapky SAB SIMPLEX a upravilo sa to.

moja sestra sa prestahovala k frajerovi, tym padom sa nam uvolnila jedna izba, cize by sme mohli zacat pripravovat detsku izbicku 😀 len treba vymenit okna /v celom byte mame este stare, ktore pri vacsom dazdi uplne pretekaju a ked bola ta vichrica, tak som v obyvacke musela okno drzat, aby uplne nevypadlo/ dalej treba vymalovat. nabytok tam nejaky ostal, postel tiez ostala po sestre 😉 to by sa vyriesilo postupne, sak sa nekupeme v peniazoch 😝 😝
ale samko sa v noci budi a pyta sa ku mne do postele - preto mam postielku hned pri posteli bez bocnej steny, len sa ku mne vygula, ja ho zase vgulnem nazad do postielky a spime. takze neviem ako by sa mu samemu spinkalo vo svojej izbe, urcite by behal k nam do spalne 😒 ved ale tento rok sa do toho asi pustime 😉

angua27
24. apr 2008

zuzitka, sab simplex sme používali Maťove prvé 3 mesiace na detskú koliku. už mu ho nechcem dávať, aspoň nejaký čas, aby bruško nezlenivelo. skúsim teraz probiotiká a uvidíme. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre