Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuzitka
24. apr 2008

🙂 uz mam novy album Kravitza, takze si ho musim riadne napocuvat, aby som spievala s davom 😎 😎 😝

zuky
25. apr 2008

... 😀 tak veru, veru, len sa uč 😝

zuky
25. apr 2008

angua aj my sme mali problemy s kolikou, vraj k tomu majú skony viac chlapci....a prestal ju mávať, keď som ho začala prikrmovať ...postupne zmizla 😉

jaja25
autor
25. apr 2008

Ahoj Zuky. Všetko najlepšie Rajkovi k dnešným narodeninám. Ja som mala pred dvomi rokmi termín s Filipkom 27.4., no nakoniec sa narodil až 5.5.
Inak máš peknú fotku.... 😉

jaja25
autor
25. apr 2008

Baby, to čo je za počasie. Ja som si dnes dala do roboty kostým, lodičky a baloňák. A nemám dáždnííííííííííííík ☹

zuzitka
25. apr 2008

zuky .... vsetko najsamlepsie Rajkovi k 2.rocku 😀 😀 😵 nech vam len radost robi ...

sme boli dnes so samkom v meste, este svietilo slniecko, vykracovali sme si v riflovych bundach 😝
no a jak sme sa blizili k nasmu vchodu, zacali padat prve kvapky.... a kym sme sa vyviezli vytahom na 6.poschodie, tak to bola riadna supa... sme to stihli len tak-tak 😅
samko si isiel hned lahnut a krici mi z izby "pusi, pusi, bum bum" ... prsi, prsi, bum bum - lebo sak hrozne hrmelo ☹
ale uz sladko spinkaaaa 🙂

angua27
25. apr 2008

zuky, všetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj Rajkovi.

my sme boli doobeda na pošte a krásne svietilo slniečko. je to hrozné s tým počasím.

zuky
26. apr 2008

Jeeej ďakujem babule za gratulacie aj jaji za kompliment 😵 /tak tvoj Filip je podobne "starý" ako my, takže vás to o chvíľu čaká 😅/
...my sme boli na narodky v Brne a tiež nám nevyšlo počko, mrholilo, takže veľa sme toho nestihli... 🙄

petaba
26. apr 2008

no mi dnes rajkovi zablahozelame osobne, pojdeme na kavu 😉

To pocasie je hotova katastrofa 5 minut slnko a pol hodinu dazd, clovek sa nevie primerane obliect a nie este obliect primerane aj deturence...hrozaa je to 😠

Chodite uz niektora do parku na racko ked je pekne?

alex777
27. apr 2008

caute babule,
zase ste toho popisali za tych par dni, musim sem chodit castejsie 😅 . s tym spankom...nastastie ema spinka dobre. cez den od 12:00 take 2-3 hodinky. to je super lebo popri mojej zavislosti na compe stihnem aj co-to porobit 😉 . a v noci vacsinou az do 7:00 pekne vo svojej izbicke. akurat obcas sa zobudi uz okolo 6-tej, vezmem ju k nam a drichmeme vsetci este do 7:30 😀 . teda vsetci... tatinko nespi lebo nie je zvyknuty na malu u nas v posteli a tak sa nevie uvolnit a zaspat, takze potom vacsinou nieco po 6-tej potichucky vstane aby nas nezobudil a ide skor do roboty 😝 .
ema ma vlastnu izbicku od narodenia, nikdy s nami nespala a ja si to neviem vynachvalit. a od 3 mesiacov zaspava sama v postielke. dovtedy na rukach, chodili sme, skakali na fitlopte a pod... ale potom som povedala dost! supla ju do postielky, dva dni sme vydrzali pocuvat plac a odvtedy no problem, bachneme do postielky a haja 😀 .

jaja25
autor
28. apr 2008

Aj my sme nerobili dlhe reči okolo spania vo vlastnej izbe. Matúško spal od roka sám a Filipko k nemu pribudol, ked mal 10mesiacov. 😉

zuzitka
28. apr 2008

🙂 zeby bolo uz konecne teplo? 😉

asi chodite uz len po vonku s deturencami a na konika uz nezostane cas 🙂

co planujete na 1.maja?
my ideme uz 30.4 k nasim, postavime maju a budeme opekat spekacky a klobasy 😝
a 1.5 pojdeme do malaciek, v parku pri zamku je nejaky prvomajovy program - divadielka, malovanie na tvar pre deticky, nejake koncerty 😎

snad vydrzi toto kraaasne pocasie az do stvrtka 😵

angua27
28. apr 2008

ahoj zuzitka,
my sme práve doobedovali. na 1. mája budeme na dovolenke. odchádzame už v stredu na obed, ideme ešte s kamošovcami k Banskej Štiavnici. počítam, že si tam asi spravíme na 1.5. opekačku na dvore. dúfam, že výde počasie. 😉

zuzitka
28. apr 2008

angua ... tak si tu dovolenku riadne uzite 😉

my planujeme niekedy v juli stanovacku s nasou partiou 🙂 len neviem ako sa vsetci zorganizujeme, kedze vacsina pracuje na zmeny, cize jeden bude na nocnej, druhy bude na dennej .... 😝
ale verim, ze nejaky volny vikend sa najde 🙂
a ak sa najde, duuufam, ze nepride akurat ochladenie ako zvycajne 😖

zuzitka
28. apr 2008

no videli ste to? horel amfiteater v horskom parku.... 😖

my sme to sledovali z balkona v priamom prenose - sme videli, este sa len dymilo, potom hasici prichadzali, ohen sa vsak len zvacsoval 😲 no teraz je 22.49h, ohen uhaseny, ale hasici tam este su, vidim zapnute sireny 😨

jaja25
autor
29. apr 2008

My ideme na 1.mája k našim. Naši aj svokrovci budú oslavovať 30 výročie, tak sa ideme napapať 😀 .

Ráno ked som prišla do roboty, kolega hovorí : na oddelení nič nebolo, len sme pozorovali ako horí amfiteáter 🙂

zuzitka
30. apr 2008

jaja ...veru, ten horiaci amfiteater bolo teda zaujimave divadlo 😖

hura, dnes ideme na tu opekacku 😝 len nech neprsi!!!!
a v sobotu bude oslavovat moja skoro-svagrina a moj skoro-svokor, cize bude dalsia gril-party 😝
konecne prichadza ta krajsia cast roka 🙂

jaja25
autor
30. apr 2008

Neboj Zuzi. Vyzerá to počasie celkom dobre. Aj ja chcem ísť na gril párty....... 😀

Nepôjdete niekto v piatok - ak by bolo škaredo, do Eurolandu? Budem asi doma s Filipom....

zuzitka
30. apr 2008

jaja ... nevies kde su ostatne maminy z BA3? 😕

petaba
30. apr 2008

jaja vsak ak by bolo pekne mozme ist na ihrisko a ak bude skaredo tak do eurolandu 🙂

zuzi tu sme 😀

zuzitka
30. apr 2008

euroland bude otvoreny cele leto?

petaba
30. apr 2008

neviem ale ked som sa pytala ta mi hovorila majitelka ze asi nie, je maly zaujem na leto

zuzitka
30. apr 2008

a nemaju nejaku webovu stranku?

petaba
30. apr 2008

nie

jaja25
autor
30. apr 2008

Ale dá sa tam zavolať, nie? Máte niekto číslo?

zuzitka
30. apr 2008

juuuj, nasla som nieco.... ZUKY hodila tento link v teme "kam s detmi" 🙂

http://www.nipa.sk/detsky-park-euroland-v-brati...

petaba
30. apr 2008

no bud je tam cerstvo vymalovane a upratane alebo neviem kde zobrali tie fotky, ono to tam vyzera uplne inak

zuzitka
30. apr 2008

myslis, ze tam su ine - krajsie fotky, len aby nalakali viac ludi? 😕

zuky
30. apr 2008

...baby to sú určite fotky ešte keď to bolo niekedy v Petržke (tuším), lebo je to aj inak rozmiestnené...

jaja25
autor
1. máj 2008

Je to presne také, aké si to pamatám, ked som tam bola naposledy s chalanmi..... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre