• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

27. januára 2012 
tak co dnes baby? ihrisko alebo euroland :slight_smile:
2. máj 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby je tu niekto?
2. máj 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé tehulky, robím stretko pre septembrovky, ale určite by nebolo zlé, keby sa pridali aj iné z Ba :slight_smile:

po dvoch neúspešných pokusoch zorganizovať stretko v Bratislave som sa podujala poslednýkrát to vyskúšať.

Stretnutie sa bude konať dňa 10. mája 2008, čiže v sobotu, v Bratislave.
Stretneme sa o 15. 00 h v centre Bratislavy, v Starom Meste, pred prezidentským palácom na Mierovom námestí (to snáď každý pozná) pri fontáne.
Odtiaľ sa dohodneme, čo ďalej, do ktorej kaviarne či podniku zájdeme, čiže ak má niekto záujem prísť napríklad neskôr a pripojiť sa k nám, nie každý to môže stihnúť na 15. 00, kľudne mi napíšte do IP, že určite prídete, ale neskôr a kontakt na seba, aby som vám mohla dať vedieť, kde sa nachádzame :slight_smile:

Tento oznam je poslaný všetkým septembrovkám (kam patrím aj ja) a bratislavčankám..

Želám Vám i Vašim bruškám nádherný týždeň :slight_smile:
4. máj 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :wink:

no ako ste prezili predchadzajuce 4 dni?
.... pozeram ze nie su ziadne nove zaujimave prispevky v BA3 :frowning2:
4. máj 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nohy tu nebolo :unamused:

no my sme boli vo stvrtok na devine, v piatok na prechadzke racianske myto - stare mesto - aupark a v sobotu sme mali plavanie a po nom sme uz nic nevladali :grinning: dnes sme boli len v okoli domu na kave a oddychovali sme doma

a ste robili vy?
4. máj 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v stredu sme sa zbalili a sli k nasim na vidiek :grinning: tam bol uz navareny kotlikovy gulas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
opiekli sme si spekacky, zaspievali si s harmonikou....

v stvrtok sme boli v malackach na prvomajovych oslavach v zamockom parku - hudba, tanec, klobasa :grinning:

piatok bol prechadzkovy :slight_smile:

v sobotu o 16h zacala oslava - zase sa jedlo a pilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes bol oddychovy den ...... a navrat domov, do panelaku :unamused:
4. máj 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja by som uz sla na niaku dobru opekacku
4. máj 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som, dnes doobeda sme boli na rybniku - bolo zahajenie rybarskej sezony, cize cela dedina sa tam zisla.
vasnivy rybari chytali ryby a my sme si pochutnavali na ciganskych pecienkach a pecenych rybkach.
bola ja tombola :slight_smile: ako vzdy, nic sme nevyhrali :frowning2:
ale inak to bolo krasne doobedie :dizzy_face:
4. máj 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuľky, tak sa hlásim po dovolenke. bolo dobré, veľa sme pochodili. keďže s kočíkom v Banskej Štiavnici moc toho človek nepochodí, tak sme hlavne nosili - v šatke, nosiči a drahý občas na rukách. malý spával v postieľke na dome iba v noci, inak spal v aute, v kočíku, v šatke, prose všade, kde sa dalo. začal perfektne štvornožkovať a popri nábytku si kľakne, občas sa snaží aj postaviť.
len by som ešte potrebovala dovolenku po dovolenke. keďže sme aktívne oddychovali, som dosť unavená. ale hádam sa to za pár dní zrovná. :wink:

pridala som fotky s dovolenky do albumu. :wink:
5. máj 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua ... kukla som fotecky :dizzy_face: vyzera to, ze to nosenie maleho dalo zabrat, co? :slight_smile:

u nasich na dedine sa kazdy rok v maji organizuje "hasprunska turistika" a robia sa tury 10km, 20km, 23km a 50km
kym sme nemali maleho, tak sme chodili pravidelne. ale so samkom sme este neboli.... teraz ma 2 roky a 3 mes a este si s nim netrufam :unamused: na taku dialku je este maly a na nosenie je uz velky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuky ... ako si Rajko uzival narodeninkovu oslavu? kukla som tvoj blog a zda sa ze bol stastny-prestastny :grinning:
a plienky teda uz cez den nenosi? sikulka :wink:
5. máj 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak samkovi sa nejak rozviazal jazyk a steboce mi tu o stosest :slight_smile:
do 2 rokov pouzival len par slovicok... iked aj teraz to este nieje celkom zrozumitelne ale uz je to ovela lepsie :wink:
5. máj 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka, nosenie v šatke bolo ok. horšie to bolo v tom nosiči, z neho ma boleli svaly okolo krku, lebo tam sa dáva hlavné rameno, ktoré drží dieťa. no a vďaka tomu noseniu, som schudla na dovče kilo, aj keď som sa riadne prejedala. :grinning:

no a tých 10, možno aj 20km by som si určite trúfla. každý deň sme prešli okolo 8-9km a som v pohode.
5. máj 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trufla by si si s tvojim 7 mesacnym chlapcekom alebo si to myslela, ze mam to skusit s mojim 2 rocnym chlapcom?
:slight_smile:
5. máj 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka, ja som myslela, že ja by som si trúfla s mojím malým. :grinning: s dvojročným neviem, možno na chrbte v úväze batoh. ale asi by to bolo iba zbytočné trápenie pre malého aj Teba. veď sa dá aj príjemnejšie s deťmi tráviť čas. :wink:
5. máj 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... keby som mala niest mojho.... no neviem, asi v polke zastanem, postavim stan a ostanem tam nocovat s chrbticou zlomenou na polku :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale nie, srandujem, urcite by sme sa striedali s tatinkom a s kamaratmi, dost by zasiel aj maly sam.... ale radsej este rok pockam a pojde pekne po svojich :slight_smile:

horsie je, ze prave v ten vikend, ked sa kona turistika, tak bratranec oslavuje na chate vzdy narodky, cize sme cely den tam. maju pri chate jazero, opeka sa... :slight_smile:
5. máj 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :wink:

kam idete dnes s detickami?

my robime len okruznu prechadzku okolo domu - pri prazskej ulici si odfotime kolajnice :slight_smile: a mozno aj nejaky rozkvitnuty orgovan :grinning:

.... odkedy sa kamoska venuje projektu365 - pisala som o tom vyssie - tak chodim s fotakom a fotim si zaujimave objekty..... aj ma kamoska nahovara nech si zalozim aj ja svoj blog ale... :sweat_smile:
no zatial si fotecky hadzem na Azet, kde mam aj mailovu schranku :slight_smile:

ak sa chcete kuknut tak podte sem
http://www.kattom.blogspot.com/

a tam si najdite fotky "Zuzitka" - kattom tam ma odkaz na moje fotecky :slight_smile:
6. máj 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no áno zuzitka už nejaký ten mesiac plienky nenosíme, ani von, ani na poobedňajší spánok ich nepotrebujeme, no na noc ich ešte dávam, ale akurát sme mali 4 noci "suché", tak sa teším... :grinning:
...oslavu sme mali iba v kruhu rodiny...veru Rajko veľmi rád sfukuje sviečky, bol z nich úplne fascinovaný :sweat_smile:
a takže začínate rozprávať? Rajko sa tiež učí nové slová, ale nemôžem povedať, že rozpráva...tak veď asi sa do 3 mesiacov dočkám, keď sa vám vekovo vyrovnáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame v noci plienky este uplne zacurane :unamused:
akurat som postrehla asi 3x, ze cez den, ked ma samko plienku, tak sa pri hrani zastavil a povedal:
"babo cura" ... cize uz si zacina uvedomovat, ze cura :slight_smile:
tak snad sme na dobrej ceste.....

to rozpravanie.... ono to je skor tak, ze pouziva ovela viac slovicok ako doteraz ale je to este take vselijake :sweat_smile:

a kde ste ostatne maminky?
co robite, ked vase deti spinkaju? to len ja som taky maniak a len ja sedim furt pri compe? :sweat_smile:
... inak prave varim polievku na zajtra, idem umyt riad, obcas aj periem..... aby ste si nemysleli, ze naozaj len
pri tom compe sediiiim :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v poslednej dobe ma beruuu tie fotecky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/?i9=43b41737a918
7. máj 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka, fotky sú super. môj drahý tiež rád fotí. najradšej architektúru, ale aj prírodu, momentky, zátišia no a nakoniec aj ľudí. :grinning: a v poslednej dobe to chytilo aj mňa trošku. máme nový foťák, tak možno preto. a pre mňa je najväčším objektom zatiaľ Maťko. :sunglasses:

kým Maťo spí, tak sa doobeda snažím naraňajkovať, na obed spím (dospávam noci) a poobede sa venujem drahému, prípadne varím.
7. máj 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nechces si zalozit blog s projektom365?
alebo mate fotecky v nejakom inom albume? ... vies, keby si niekto chcel pozret a pochvalit vas :wink:
7. máj 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nad tým blogom som rozmýšľala. ale zase až toľko nefotím. no a drahý fotky moc zverejňovať nechce a tých mojich tak veľa nie je. možno, keď sa trošku rozfotím, tak nad niečím porozmýšľam. :wink:
7. máj 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nepotrebujes vela fotiek... kamoska dava 1 fotku za den. proste co v ten den zazijes, uvidis, nafotis :slight_smile:
kludne mozes mat kazdy den fotecku maleho :wink:

mna ten blog laka, ale zatial som len na azete :slight_smile:
7. máj 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte nad tým porozmýšľam, možno predsa len začnem.

v sobotu na míľu pre mamu náhodou nejdeš? asi nie, predpokladám, že pôjdete k vašim. :grinning: drahému sa nechce, tak pôjdem s malým sama.
7. máj 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby
angua ja sa chystam na milu aj s kamoskami :slight_smile:
7. máj 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta, super, aspoň nejakú známu tvár tam hádam uvidím. dúfam, že Ťa ešte spoznám, alebo Ty mňa. :grinning:
7. máj 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua .... uhadla si, ideme k nasim :slight_smile: dokonca ma Duro nahovara, nech ideme uz vo stvrtok...
7. máj 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. máj 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:

boli sme dnes v Zoo :slight_smile:
zvieratka nas bavili az dovtedy, kym sme nezbadali smyklavky, preliezky a trampolinu :grinning:
8. máj 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zase som trochu konika zanedbavala.
takze zuky, zuzitka... synkovia robia pokroky co? jeden v rozpravani, druhy v plienkovani. no my s rozpravanim nemame problem, ako to uz u bab byva :grinning: . ema melie vkuse a stale sa vypytuje "maminka, co je toto, co je to na obrazku, co to robis?". takze niekedy je to uz aj trochu unavne. ale hlavne je to hrozne hrozne zlateeee :slight_smile: . a uz si aj sama spieva, nielen s cd. hra sa a zrazu zacujem z izby "kukulienka kde si boooolaaaa", no podarena je :sweat_smile:

a s plienkami sme na tom tak ze cez den doma uz nemame (jupiiii!!!), ked spinkame mame a von tiez. vonku niekedy aj hlasi ze cikat ale nez ju stihnem povyzliekat, vycika sa do plienky. doma sa mi este obcas tiez pocika ked je zamestnana telkou alebo hrou :confounded: . no a kakame vylucne do nocnika alebo ak sme mimo domu tak aj na verejnom wc :sweat_smile: .
9. máj 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok