• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

27. januára 2012 
som si uvedomila, ze o tych historickych vlakoch som pisala v inej teme /malacky/ aj o tom ako sa samko bal, ked zacali rekontruovat prepad vlaku, cize nabehli vojaci a policajti a zacali strielat. takze skoro celu akciu samko preplakal a nosili sme ho na rukach... on chcel ist furt prec :frowning2: takze si to hlavne uzil nas tatinko :grinning:
17. jún 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema sa raz takto bala klauna :sweat_smile: . vysiel na podium a hrozne zhukol, nieco ako "ahoj deti"! ema sa tak zlakla ze vzdy ked zacal rozpravat, spustila plac. inak sa jej ale vystupenie pacilo, tak sme ostali a vzdy pocas klaunovho vystupenia ju tisili :sweat_smile: .
18. jún 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jún 2008 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti .... ja som tam uz pisala ale ked sa to prehodilo na 24 juna, to nemozem, idem na kravitza :slight_smile:
19. jún 2008 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten nema byt az o 20:00? :slight_smile:
19. jún 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies ze som sa musela ist pozret o kolkej vlastne ten koncert je?? :sweat_smile:
ano, je o 20h. no ale aspon uz 19h musim byt tam aby sa mi uslo dobre miesto :wink: lebo predpokladam ze vsetci sa budu tlacit dopredu :unamused:
takze na stretku by som sa dlho nezdrzala.... a nechcem to robit tak na tesno.... ajtak budem v strese z toho Lennyho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. jún 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jún 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...zuzitka tak sa mozno predsalen stretneme na tom Kravitzovi, ak mi este zozenu znami listky, lekar mi to odobril a ide tam aj partia, takze zhavo cakam ako sa to vyvinie, strasne chcem ist :grinning:
21. jún 2008 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuj..... zajtra to vypukne!!!! :grinning:
no co, zuky, mas listky? ja tam so sestrou budem uz asi o 19h, povezie nas tatinko so samkom :slight_smile:
a ako prebieha tehotenstvo? nevolnosti su? :slight_smile:
23. jún 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuky ... vcera doniesol Juro z roboty CD s fotkami z pochodu proti hladu a si tam na par fotkach aj s Rajkom :grinning:
mas to CD? nahadzem tie fotky do mojho albuma, potom si to stiahni :slight_smile: :slight_smile:
24. jún 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... ahooj, listocek mam (kuk do albumu)....tak sa už strááášne teším :grinning: (inak foťák na koncert brať sa asi nevyplatí, čo?)
...tehu je úplne iné ako s Rajkom, býva mi často zle, niekedy kvoli tomu nedokážem navariť obed a ani káva, moja každodenná- obľúbená mi nechutí resp. ma z nej... :zipper_mouth:
...takže za tú krátku chvíľu čo sme tam boli nás stihol aj niekto odfotiť, no super, tak to nahádž !!!
24. jún 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no fakt sme tam, akurát keď sme došli do cieľa... len Rajka drží za ruku známi a nie tato, škoda...
24. jún 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.... a este ako tlacis klobasu.... :grinning:
24. jún 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu su moje foto z tej akcie, ale asi ste uz videli :sweat_smile:

http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/tnt-pochod-proti-hladu/?i9=70042ab40a18

a to co mas za listok, ze 0,-sk :confused:
24. jún 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ježiš mňa tam vidno ako tlačím klobásu, no hroza :confused:
...tvoje foto som pozerala, no aspoň nejaké fotky budem mať, lebo ako na potvoru baterky sa vyšťavili... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
...no ja mám nejaký nepredajný lístok od známeho, ktorý asi dostal zopár nepredajných lístkov do cestovky...ale veď je mi to fuk, hlavne že ho mám :wink:
24. jún 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuky ... tak klobas... v pohode :grinning:

inak vyzera to na dobry lejak :angry: koncert bude ajked bude prsat??? sak to je vonku, nie? :confused:
24. jún 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no už hádam aj prestalo, tak snáď to na dnes stačilo...a koncert bude a basta !!!
... len babám hádam stretko nevyšlo... :confused:
24. jún 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Caute, caute. Zuky aj my sme boli na Istrii- v Lanterne. No to počasie prvé 3 dni bolo príšerné. Chalani ako otrhnutý z reťaze a potom v sobotu vyšlo slnko večer a odvtedy bolo nádherne. No škoda že ste museli práve vtedy odísť. My sme sa vrátili 21 večer. No a rozmýšlame, že by sme išli aj v septembri ak bude pekne....
24. jún 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaja fakt? no my sme boli tiež v Lanterne, no vidíš to...keby bolo teplo určite by sme sa stretli na pláži :sunglasses:

Tak ako zuzitka čo hovoríš na koncert? Lenny bol svetový podľa mňa, už aby mal ďalší koncert !!! :sweat_smile:
25. jún 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka tak ako? zuky sa pacilo. a tebe?
25. jún 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no koncert..... jednoznacne to bol zazitok na cely zivot, strasne som sa tesila na tu chvilu, ked Lenny vkroci prvykrat na podium :dizzy_face: :dizzy_face: bol uzasny :grinning: strasne sexi chlap :sunglasses:
lenze tesila som sa, ze si so sestrou riadne zaskaceme a vyblaznime sa a...... on hral vacsinou pomale pesnicky co bolo dost "nezazivne".... aspon pre mna :sweat_smile:
dal aj rychle songy ale malo :stuck_out_tongue_closed_eyes: viac ma boleli nohy zo statia ako z tancovania :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale to ze som ho videla nazivo, tak to je fakt supeeeer :dizzy_face:
25. jún 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuky ... a kde si stala alebo sedela ty? to bolo skvele, ked zoskocil z podia a siel za ludmi, co sedeli po bokoch..... len sme videli ako sa tam vsetci zbiehaju :dizzy_face:
my sme stali asi meter od zabradlia, co oddelovalo ludi "pod podiom" a ludi "na statie" :grinning:
tak sme dufali, ze sa pojde prejst pri nas... a nic :frowning2:

inak to obcerstvenie.... sme tam dosli uz o 19h, ze ideme si kupit colu... a vsade stanky ze "zetony"
kukam na to, ze naco su tie zetony, som myslela ze na wc.... a bolo treba si kupit zeton = 50sk a s nim ist do dalsej rady pre pollitrovu flasu.... baba odkrutila vrchnak a zahodila :confused: tak sme chodili s otvorenou flasou..... aby som nahodou nezabila lennyho s tou plastovou flaskou.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teda nevyhoda statia je, ze som lennyho videla len vtedy, ked ludia len stali, netlieskali a netancovali.... :sweat_smile:
inak som musela natahovat krk a stat na spickach :grinning: ... skoda ze nemal aspon 1 velku obrazovku.... cumela som ludom na mobily, ked si ho nahravali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a este tie drze plostice!!!! niektory ludia su fakt divny..... stojim tam od 19h, drzim si miesto, ako tak sa tam zohras s ludmi okolo, nechas si okolo seba priestor asi 5 cm z kazdej strany na dychanie a na tancovanie..... a v polke koncertu sa ti tam natlaci taky maniiik s maaanickou a na drzo sa postavia pred teba a ostanu tam stat. nastastie nie predo mna ale pred dievca vedla mna, ktora bola chudinka este nizsia odomna a ten chlap bol o hlavu vyssi... a nic ho netankovalo.... by som ho kopla do kolena!!! potom sa tam navtirali dalsie 2 baby ale zase z inej strany.... neuveritelne..... jak su ti ludia bezohladny.... no ne?

no ale lenny bol "k sezraniiiii" :grinning: strasne skvely muzikant a ked sa zacal vlnit... tak som odpadavala :dizzy_face:

sorry, ze sa tak rozpisujem..... ale chapete :grinning: :grinning:
25. jún 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clanok o koncerte
http://www.aktuality.sk/kultura/kultura/spevak-lenny-kravitz-ukazal-bratislave-revoluciu-lasky?i9=049c9138c418

zuky... zevraj TA3 davala nieco o koncerte.... a ze to bolo dost sklamanie pre niektorych...... :sweat_smile:
25. jún 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no ja som stále nevedela uveriť, že ho vidím naživo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , bol to fantastický pocit....
...tiez som bola sklamaná z organizátorov, že mu nepripravili lepšiu scénu, ani obrazovka a aspoň to pódium keby bolo do T-čka, aby mal nejaký "výbeh", tak by ho všetci videli ...ja som stála asi v tvojej úrovni, ale na boku, aby som nebola v tlačenke, takže priestor okolo mňa bol 2m z každej strany...no a tiež som bola na špičkách a zdvíhala krk, ako ty hovoríš, vždy sa našiel niekto kto ti zabránil výhľadu...
...ale vadili mi tam nejakí ľudia, ktorý sa tam premávali hore-dole a chodili si kupovať pitie...mali ísť radšej na diskotéku blbci...no a tie žetóny a fľaše bez vrchnákov "no coment"...

...v každom prípade pre mňa to bol veľký zážitok, ale na budúce už určite chcem byť pod pôdiom!!! :grinning:
Lenny bol skvelý, sexi, nenahraditeľný...ako ovládal všetky tie nástroje a ten heho hlas a naživo...klobúk dolu, už aby mal ďalší koncert...
25. jún 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a nič som na TA3 nevidela,... no len čo boli sklamaní, keď lenny sa niečo pýtal a naše publikup žiadna odozva, tak som sa hanbila, že ani tie anglické základy nevedia...to by som nemala ani ja chuť už viac hrať a ešte bol trapas, keď "akože" skončil a všetci hneď odchádzali domov a zrazu reflektory otočené na publikup a všetci chrbtom k nemu a on púokračoval no asi by som ich zaškrtila, načo tam vôbec šli, keď sa "ponáhľajú"....
25. jún 2008 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi len kamoska pisala, ze kukala TA3 .... vraj zurkoval do 5h v cechach a na slovensko dosiel popoludni....
sak ale to by nemalo vobec vadit, sak priebeh koncertu a vyber pesniciek ma naplanovany dopredu, nie?
tak to dal na pomale pesnicky, co uz :slight_smile:

a ja som myslela, ze podium mu robia jeho ludia, ze to cestuje v kamionoch po svete.... :sweat_smile:
teda fakt bolo podium nic moc.... :fearful:

a kedy odchadzali ludia? po tom prvom pridavku?
25. jún 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte..... jak prezivate tie burky?? :confounded:
26. jún 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uplne v pohode. ema ich prespi.
len ja som tu stredajsiu chytila vonku :fearful: . po 100 rokoch som sa vybrala do kina a na pifko a cestou domov na kuchajde nas to draplo. jedna kvapka, dve kvapky a zrazu lietali slnecniky!!! nebolo mi vsetko jedno. premocene sme sa chulili s kamoskou pod strechou jedneho stanku s obcerstvenim kym pre nas neprisiel manzel. malu nechal samu doma ale o 15 min. sme boli spat a ema spala ako zarezana :sweat_smile:
27. jún 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3 foto z koncertu - robene mobilom a bohuzial lennyho nemam :frowning2:
27. jún 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok