• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

27. januára 2012 
ja by som bola za ten sad J.Krala, je tam pekne a hlavne nemusime davat az taky pozor na vacsie uz pobehujuce deturence. Mozme sa stretnut aj skor a anaba by mohla dojst neskor za nami. Kludne sa mozme stretnut aj okolo 14-15 ak to bude vyhovovat.

Anaba mi musime byt asi niekde vonku, kaviarne uz v takom case asi terasy mat nebudu a do vnutra nemozme ist s babenkami

Inac kludne sa mozu pripojit aj tehulky, cim nas bude viac tym lepsie

A asi by sme sa s nasou diskusiou mali premiestnit do stretnuti, lebo odchadzame od temy
4. sep 2007 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do sadu Janka Krala, by som to mohla stihnut asi az okolo 17:30, ale ved to nevadi. Skusim sa potom niektorym z Vas, na ktore mam cisla ozvat, ci ste este tam, alebo nie. Chapem, ze deticky maju rozne nalady a zvyky a ze kaviarne bez pouzitelnej letnej terasy su vam nanic. V ktory den, by sa ten zraz uskutocnil? Bolo by to tento v pondelok? A ci je lepsi iny termin?
5. sep 2007 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdar baby,
na navrh Petaby som vytvorila novu temu v casti Stretnutia a ma nazov STRETNUTIE BA III. Dufam, ze ju vsetci lahko najdete. Tam by sme mohli dohodnut daslie otazky okolo planovaneho stretnutia. Od soboty sa ma zlepsit po casie a v pondelok by malo byt celkom fajn. Zatial ahojte a drzte sa v zdravi.
5. sep 2007 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vďaka za ponuku anaba. Aj ja by som asi prišla neskôr, lebo pracujem do 15.30 a kým prídem domov, tak je aj 16 prec. Ale pomoc uvítam, lebo s tými mojimi šintrami to bude sranda... :sweat_smile:
5. sep 2007 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamulky co ste dnes robili v takomto hnusnom pocasi? :confounded:
6. sep 2007 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj peti,no mi sme vcera robili to iste co dnes.......vecinu dna sme trcali doma... :frowning2: a co ty??
7. sep 2007 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli aspon na nakupe v tescu, aspon niaka zmena, ako same doma. Esteze mame aspon tie pocitace, vsak by sme sa asi zblaznili v takomto pocasi :confounded:
7. sep 2007 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi sme boli na chvilu v ikei ale to len tak nachvilku,takze to sa nerata :frowning2:
a teraz sme sa s tatinom vratili z kina :grinning:
7. sep 2007 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby sa nam niako vycasieva, ze by nam aj pocasie prialo na ten pondelok?! :grinning:
8. sep 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj peti,mi sme sa prave vratili z prechadzky,vybrali sme sa do st.mesta a taaaaaak sme zmokli,ze az. :frowning2: tak sme sa rozhodli,ze pojdeme do auparku,ale tam bolo tolko ludi,ze sme sa otocili,sli do polusu tam sa trochu presli,pobehali obchody a vratili domov,....a z cerstveho vzduchu nebol zasa nic :frowning2:
8. sep 2007 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale lepsie ako sediet iba doma, iba skoda ze ste zmokli.

My sme dnes tiez boli vonku a museli sme sa zastavit v lekarni a kupit mast a kvapky do oci pre Nati, lebo z ockovania dostala horucku potom soplik potom kasel, bolest usiek a ked uz bol chvilku pokoj tak sa zapojili aj ocka, no mame to vesele :frowning2:

No ja dufam, ze to v pondelok vijde, lebo my sa uz straaaaaaasne tesime :sweat_smile:
8. sep 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti,tak snad to nati co najskor prejde,budem drzat prsty.mi sme po ockovani nemali nastastie nic.
aj mi sa uz mooooooooocmoooooc tesime :wink:
8. sep 2007 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, neviete mi odporucit nejaku dobru detsku lekarku v Raci? Treba ju mat vybratu este pred porodom, alebo ako to funguje?
vdaka za odpoved :wink:
11. sep 2007 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj kika. Meno doktorky by si mala vediet dovtedy, kým neodýdes s babatkom z nemocnice, lebo budu to chciet od teba pri odchode. Hned po prepustení sa treba u nej ohlasit, aby prisla pozriet babatko. Opytaj sa mamiciek v okoli, tie ti povedia najlepsie svoje hodnotenia doktoriek v okoli.
11. sep 2007 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika,ja som z race,ale kedze to tu nepoznam mame super pani doktorku pri dvoch levoch
12. sep 2007 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja zajtra idem na tu vystavu do trencina...uz sa tesim co zas nakupim
12. sep 2007 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti,tak nam daj potom vediet ako bolo a ci sa oplatilo,a somoska,ze co si kupila :grinning:
13. sep 2007 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamulky ahojte,
mi ani neuverite aky prepadak to bol az 5 stankov, no strasne, som myslela, ze ma tam trafi. Kupila som jedno pyzamko. Cize som minula 195,- za pyzamko a 40,- za vstup a to som sa bala ci budem mat dost penazi...do trencina ma uz asi nikto na ziadnu vystavu nedostane :angry: :slight_smile:
13. sep 2007 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ako ste sa dnes mali maminky? Ja som dnes taká unavená, ako keby som pracovala na poli celý den. Boli sme s malými na prechádzke ked sme sa vrátili z roboty. Asi by som potrebovala niekam vypadnut na cely tyzden.... :sweat_smile: :unamused:
14. sep 2007 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,mi sme boli dnes na vylete v bojniciach,bolo superrrrr....... :grinning:
No Peti,to som rada,ze sme tam nesli,to ste museli byt poriadne sklamany :frowning2:
14. sep 2007 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Katka, aj Ty si bola na tom nasom stretnuti, len si skoro odisla???
14. sep 2007 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,preco??
14. sep 2007 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lebo som to nejako nepochopila... A ja som prisla neskor, ked si tam uz nebola...
14. sep 2007 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co si nepochopila??eraz nechapem ja :grinning: viem,ze si pisala,ze vy mozte az vecer,a bol aj tvoj mangel??
14. sep 2007 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No nepochopila som to, lebo som si nepozorne precitala záver stretnutia, ktory napisala anabc. Lebo napisala, ze sa stretli 4 mamicky a ja som aj ju- buducu mamicku ratala ako piatu a nevychadzalo mi to. Ale ona pisala: 4 mamičky a jedna buduca mamicka...
A moj mangel nebol. Ale celkom sa potesil, ze zostane sam doma a trochu si oddychne... :unamused:
15. sep 2007 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pytam,lebo anaba pisala,ze aj jedem otecko
15. sep 2007 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak to neviem ktorý tatino bol. Anaba, ktorý tatino bol? Ked som tam bola ja, tak okrem mojich dvoch malých chlapov tam nebol nijaký iný... :frowning2:
16. sep 2007 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj manzel prisiel pomna,ale cakal ma v aute,to asi potom myslela jeho,hehe
16. sep 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano baby,
myslela som Katkiho manzela, ale kedze som prisla az ked sa Katka nakladala do auta, mohlo dojist k omylu. Kati, tak mu nabuduce povedz, ze ho ziadna z nas nekusne a moze sa k nam kludne pridat.
17. sep 2007 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj,ked bude moct,urcite sa prida :slight_smile:
17. sep 2007 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok