Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

petaba
4. sep 2007

ja by som bola za ten sad J.Krala, je tam pekne a hlavne nemusime davat az taky pozor na vacsie uz pobehujuce deturence. Mozme sa stretnut aj skor a anaba by mohla dojst neskor za nami. Kludne sa mozme stretnut aj okolo 14-15 ak to bude vyhovovat.

Anaba mi musime byt asi niekde vonku, kaviarne uz v takom case asi terasy mat nebudu a do vnutra nemozme ist s babenkami

Inac kludne sa mozu pripojit aj tehulky, cim nas bude viac tym lepsie

A asi by sme sa s nasou diskusiou mali premiestnit do stretnuti, lebo odchadzame od temy

anaba
5. sep 2007

Do sadu Janka Krala, by som to mohla stihnut asi az okolo 17:30, ale ved to nevadi. Skusim sa potom niektorym z Vas, na ktore mam cisla ozvat, ci ste este tam, alebo nie. Chapem, ze deticky maju rozne nalady a zvyky a ze kaviarne bez pouzitelnej letnej terasy su vam nanic. V ktory den, by sa ten zraz uskutocnil? Bolo by to tento v pondelok? A ci je lepsi iny termin?

anaba
5. sep 2007

Nazdar baby,
na navrh Petaby som vytvorila novu temu v casti Stretnutia a ma nazov STRETNUTIE BA III. Dufam, ze ju vsetci lahko najdete. Tam by sme mohli dohodnut daslie otazky okolo planovaneho stretnutia. Od soboty sa ma zlepsit po casie a v pondelok by malo byt celkom fajn. Zatial ahojte a drzte sa v zdravi.

jaja25
autor
5. sep 2007

Vďaka za ponuku anaba. Aj ja by som asi prišla neskôr, lebo pracujem do 15.30 a kým prídem domov, tak je aj 16 prec. Ale pomoc uvítam, lebo s tými mojimi šintrami to bude sranda... 😅

petaba
6. sep 2007

Ahojte mamulky co ste dnes robili v takomto hnusnom pocasi? 😖

katka432
7. sep 2007

ahoj peti,no mi sme vcera robili to iste co dnes.......vecinu dna sme trcali doma... ☹ a co ty??

petaba
7. sep 2007

my sme boli aspon na nakupe v tescu, aspon niaka zmena, ako same doma. Esteze mame aspon tie pocitace, vsak by sme sa asi zblaznili v takomto pocasi 😖

katka432
7. sep 2007

mi sme boli na chvilu v ikei ale to len tak nachvilku,takze to sa nerata ☹
a teraz sme sa s tatinom vratili z kina 😀

petaba
8. sep 2007

baby sa nam niako vycasieva, ze by nam aj pocasie prialo na ten pondelok?! 😀

katka432
8. sep 2007

jaj peti,mi sme sa prave vratili z prechadzky,vybrali sme sa do st.mesta a taaaaaak sme zmokli,ze az. ☹ tak sme sa rozhodli,ze pojdeme do auparku,ale tam bolo tolko ludi,ze sme sa otocili,sli do polusu tam sa trochu presli,pobehali obchody a vratili domov,....a z cerstveho vzduchu nebol zasa nic ☹

petaba
8. sep 2007

ale lepsie ako sediet iba doma, iba skoda ze ste zmokli.

My sme dnes tiez boli vonku a museli sme sa zastavit v lekarni a kupit mast a kvapky do oci pre Nati, lebo z ockovania dostala horucku potom soplik potom kasel, bolest usiek a ked uz bol chvilku pokoj tak sa zapojili aj ocka, no mame to vesele ☹

No ja dufam, ze to v pondelok vijde, lebo my sa uz straaaaaaasne tesime 😅

katka432
8. sep 2007

peti,tak snad to nati co najskor prejde,budem drzat prsty.mi sme po ockovani nemali nastastie nic.
aj mi sa uz mooooooooocmoooooc tesime 😉

kika25
11. sep 2007

Dievcata, neviete mi odporucit nejaku dobru detsku lekarku v Raci? Treba ju mat vybratu este pred porodom, alebo ako to funguje?
vdaka za odpoved 😉

jaja25
autor
11. sep 2007

Ahoj kika. Meno doktorky by si mala vediet dovtedy, kým neodýdes s babatkom z nemocnice, lebo budu to chciet od teba pri odchode. Hned po prepustení sa treba u nej ohlasit, aby prisla pozriet babatko. Opytaj sa mamiciek v okoli, tie ti povedia najlepsie svoje hodnotenia doktoriek v okoli.

katka432
12. sep 2007

kika,ja som z race,ale kedze to tu nepoznam mame super pani doktorku pri dvoch levoch

petaba
12. sep 2007

Ahojte ja zajtra idem na tu vystavu do trencina...uz sa tesim co zas nakupim

katka432
13. sep 2007

peti,tak nam daj potom vediet ako bolo a ci sa oplatilo,a somoska,ze co si kupila 😀

petaba
13. sep 2007

mamulky ahojte,
mi ani neuverite aky prepadak to bol az 5 stankov, no strasne, som myslela, ze ma tam trafi. Kupila som jedno pyzamko. Cize som minula 195,- za pyzamko a 40,- za vstup a to som sa bala ci budem mat dost penazi...do trencina ma uz asi nikto na ziadnu vystavu nedostane 😠 🙂

jaja25
autor
14. sep 2007

Ako ste sa dnes mali maminky? Ja som dnes taká unavená, ako keby som pracovala na poli celý den. Boli sme s malými na prechádzke ked sme sa vrátili z roboty. Asi by som potrebovala niekam vypadnut na cely tyzden.... 😅 😒

katka432
14. sep 2007

ahojte babule,mi sme boli dnes na vylete v bojniciach,bolo superrrrr....... 😀
No Peti,to som rada,ze sme tam nesli,to ste museli byt poriadne sklamany ☹

jaja25
autor
14. sep 2007

Katka, aj Ty si bola na tom nasom stretnuti, len si skoro odisla???

katka432
14. sep 2007

hej,preco??

jaja25
autor
14. sep 2007

Lebo som to nejako nepochopila... A ja som prisla neskor, ked si tam uz nebola...

katka432
14. sep 2007

co si nepochopila??eraz nechapem ja 😀 viem,ze si pisala,ze vy mozte az vecer,a bol aj tvoj mangel??

jaja25
autor
15. sep 2007

No nepochopila som to, lebo som si nepozorne precitala záver stretnutia, ktory napisala anabc. Lebo napisala, ze sa stretli 4 mamicky a ja som aj ju- buducu mamicku ratala ako piatu a nevychadzalo mi to. Ale ona pisala: 4 mamičky a jedna buduca mamicka...
A moj mangel nebol. Ale celkom sa potesil, ze zostane sam doma a trochu si oddychne... 😒

katka432
15. sep 2007

ja sa pytam,lebo anaba pisala,ze aj jedem otecko

jaja25
autor
16. sep 2007

Tak to neviem ktorý tatino bol. Anaba, ktorý tatino bol? Ked som tam bola ja, tak okrem mojich dvoch malých chlapov tam nebol nijaký iný... ☹

katka432
16. sep 2007

moj manzel prisiel pomna,ale cakal ma v aute,to asi potom myslela jeho,hehe

anaba
17. sep 2007

Ano baby,
myslela som Katkiho manzela, ale kedze som prisla az ked sa Katka nakladala do auta, mohlo dojist k omylu. Kati, tak mu nabuduce povedz, ze ho ziadna z nas nekusne a moze sa k nam kludne pridat.

katka432
17. sep 2007

neboj,ked bude moct,urcite sa prida 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre