• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

27. januára 2012 
... ano, ano asi v ned.-pon....dnes sme si spravili vyletik do Budepešti, krásne majestátne mesto...a tie cukrárne, samozerejme sme sa museli zastavit v "GERBEAUD" nejaké zmlstnúť...a našli sme tam niečo podobné ako Pardorf outlet, takže ani naprázdno som neodišla :sweat_smile: nákupy ma neminuli :grinning:
Pekný slnečný víkend všetkým mamičkám :sunglasses:
18. júl 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aky ste mali weekend ?
my sme sa vcera vybrali poobede do zoo a zacalo prsat ,hadam nabuduce :fearful:
21. júl 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kde ste všetky? nedáme už konečne nejaké stretko? jak je stále škaredo, tak máme doma ponorkovú chorobu, čo tak Euroland vo štvrtok? :wink:
22. júl 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa rozhodla ze si urobim blog, tak 2 tyzdne na tom pracujem :slight_smile: este tam furt vidim nejake chyby, ale to casom sa to urobi...... :sweat_smile:

http://zuzitka.blogspot.com/

zajtra odchadzame so samkom k babke do konca tyzdna, snad bude aspon trocha pekne :confounded:
22. júl 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka blog je super. ja mám tiež jeden, ale na Tvoj teda nemá. angua.blog.sk :grinning:
22. júl 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua ... dakujem :slight_smile: a to si pozrela vsetky foto? fiiiha......
ty uz si tu davala adresu na tvoj blog, vsak? lebo tie prve dni som uz videla...... :sweat_smile:
ja mam ten blog taky moc farebny oproti tebe...... dva a pol roka som vtlacila do troch tyzdnov.... hi hi hi
odteraz sa budem snazit pridavat foto tak priebezne......

a zbadala som tam jednu foto, kde ma tvoj matejko na nozicke nejaky flak..... je to hemangiom? a mizne mu alebo co sa s nim deje? my sme mali na hlavicke asi 1cm velky a pomaly sa mu vytratil.....

este sa naucim ako sa tam vkladaju odkazy na ine blogy a potom si ta tam pridam.... ak mozem :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. júl 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj..... a mozem si do blogu dat aj odkaz na Zuky a Petaba?? :grinning: :grinning:
... rychlejsie si vas najdem a poprezeram...... ak nechcete, neva...... :slight_smile:
22. júl 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ešte som nepopozerala všetky obrázky, len som sa pár krát preklikla, ale strašne sa mi to páči, aké je to farebné.
a ak môžem, tiež si Ťa pridám do odkazov. :wink:
áno, na nožičke má hemangiom. tam je najväčší, ešte malilinký má na pere a na krku. ale pomaly mu to mizne. za posledné 3 mesiace je tam vidieť obrovský pokrok, teraz posledné 3 týždne sa to ustálilo. ale naša kožná hovorila, že je to super rýchle to vstrebávanie u niekoho to trvá aj 6-7 rokov a že u nás týmto tempom do roka-dvoch to už bude preč. ja som aj celkom rada, lebo som sa bála, že keď začne behať, tak sa tam poškriabe a bude galiba na svete, keďže to sú vlásočnice.
22. júl 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua.... uz ta mam v blogu :grinning: :grinning:
22. júl 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou.... je tu niekto? :confused:

konecne svieti slnko, ze? :grinning:
som este u nasich, tak si uzivame vidiecky zivot :stuck_out_tongue_closed_eyes:
do blogu teraz nic nepridavam, lebo tu namam na to vobec cas..... hi hi hi

zuky.... asi vam tentokrat chorvatsko vyslo, ked nepises :grinning: to je super..... :slight_smile:
28. júl 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka a na ktory vidiek si sa premiestnila ? :sunglasses:
28. júl 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasi byvaju v Studienke - to je dedinka pri Malackach :wink:

ale uz sme dnes dosli domov..... a v schranke ma cakalo prekvapenie, obalka z V-drogerie...... ze sa na mna usmialo stastie a vyhrala som digitalny fotoaparat Panasonic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute nechce sa vam dnes niekomu ist do horskeho parku? :wink:
30. júl 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta .... bola si v horskom dnes? ako bolo?
pridala som si tvoju adresu na blog do mojho blogu...... :sweat_smile: ..... moze byt?
aj teba Zuky som si pridala...... :sweat_smile:
30. júl 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne moze byt... len som dlhsie akosi nemala cas nieco popridavat :unamused:

Bolo super len som to nevedela najst...a bludila som....bola som tam prvy raz a este aj burka nas zastihla :frowning2:

urobila so aj par fotiek ale do albumu som dala z nich iba dve... vsak snad ich dam na blog :sweat_smile:

mohli by sme niekedy vybehnut na zeleznu studnicku :slight_smile: baby co vy na to?
30. júl 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka tak blahozelam k vyhre.. :wink:

ja som premyslala ze zajtra sa vydam na prechadzku do horskeho parku... :slight_smile:
30. júl 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka :wink: uz si aspon nemusime poziciavat fotak od nasich :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak oplatilo sa za nakup v hodnote 100sk, nie? :grinning: :grinning:

emogeon.... no boli ste v tom horskom dnes?

my sme sa splechotali na balkone v bazeniku a okolo 17h sme sli do mesta... ale mracilo sa.... clovek aby sa bal ist niekam navecer, tie burky furt strasia :angry:
na tu zeleznu by sme niekedy isli... ale kedy??

samko mi prestal spavat poobede. vecer potom chudacik zalahne uz o 21h.... uz sa tvari, ze je velky, ze nepotrebuje poobedny spanok :grinning: :grinning: :grinning:

a na blogu mam uz prvu 100 navstevnikov... tesim sa :grinning:
31. júl 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi hod este raz link neviem ho niak najst :slight_smile:
1. aug 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. aug 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz ta mam aj ja :grinning:
2. aug 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka boli sme konecne :grinning: pesi..
inac s manzelom chodime kazdy vikend...
4. aug 2008 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahote
mi sme dnes boli v rakusku v Marchenparku...bolo super boli sme tam 3 a pol hodiny a to mala nebola na ziadnej atrakcii okrem vlacika...len sme chodili a chodili a chodili...Nati strasne bavili zvieratka a behat po vodicke...pri tej dokonca skoro k urazu dosla co sa tolko hadzala na kolienka a nechcela odist :grinning: Je to tam velmi pekne a pre deti hotovy raj na zemi...

no co kedy vybehneme na tu zeleznu, trosku sa stretnut aj na zivo :grinning:

Co ste robili cez vikend vy?
4. aug 2008 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevedela som, co to je ten Marchenpark.... :sweat_smile:
vygooglila som si toto :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=PXvP3xCQ5-c

my sme boli v Adamove - u kamosky na chate v piatok a sobotu. bolo fajn. mam foto na blogu :wink:
4. aug 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelezna studnicka :slight_smile:

kto by siel? kedy a o kolkej vam to vyhovuje najlepsie? :grinning:
4. aug 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
my sme mali víkend nakupovací ako obvykle.

železná studnička - nám okrem zajtrajška sa hodí kedykoľvek. spať vieme aj v kočíku, takže to tiež nie je problém. :wink:
4. aug 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak co stvrtok? ... ta zelezna...

inak tu je teme o marchenparku... je to rozpravkuvy park v rakusku 63 km od BA
4. aug 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a o koľkej vo štvrtok? nám by to celkom vyhovovalo.
4. aug 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial nemame ziadny program, takze v stvrtok by sme mohli na tu zeleznu ist :stuck_out_tongue_closed_eyes:

povedzte o kolkej..... my okolo 13h obedujeme..... takze o 15-16h moze byt? alebo neskor keby bolo moc teplo?
alebo radsej doobeda?
4. aug 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poobede okolo tej 15 nám to vyhovuje. :wink:
4. aug 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok