Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuzitka
25. aug 2008

baby a neviete kde su Alex, Ivjo a Jaja ???? 😕

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
25. aug 2008

emogeon .... no zo zaciatku tu bolo viacej mamiciek, ale neviem co sa potom stalo.... asi sa nasli v inych temach, v inych castiach bratislavy 🙂

zuzitka
25. aug 2008

pisala tu aj katka432..... nejak v auguste caka miminko.... zuky, ty ju tusim poznas, uz porodila?? 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
25. aug 2008

cafte...zuzitka ešte pohlavie neviem, nie je to akosi vidieť, tak za mesiac mám ďalší UZV, tak snáď to zistím...takže sa chystáte maľovať? fúú, nezávidím...
emogeon a ty kde bývaš?
petaba už veru odcestovala, ešte sme ráno stihli kávičku 😎

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
25. aug 2008

emo ... ano, sme zuzky 😀 😀 😀

zuzitka
25. aug 2008

smirovala som v teme Raca a nasla som, ze katka432 uz ma chlapceka 😵

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
25. aug 2008

😀 😀 😀

zuky
25. aug 2008

...no sranda aj ty emogeon si Zuzana? tak veru my s Petabou sme v podstate susedky ona býva cez cestu na 12-tke a ja "oproti" na 13-tke..akurát mi volala, že dorazili na Malorcuu.
...tak potom so zuzitkou sa asi vidíte, či ani nie?
mohli by sme sa niekde stretnúť..hmm
😅

zuzitka
25. aug 2008

nie, s emogeon sme sa este nestretli - nevideli 😅
ale mozno sme sa videli na ihrisku, len ja neviem, ako vyzeras, emogeon 😀

mohli by sme niekedy prist za tebou, zuky, na ihrisko na racko 😉

jaja25
autor
26. aug 2008

Zuzitka, tu som. Nejako nestíham ani čítať, nie to ešte písať. Boli sme v Nemecku a predtým u našich, tak mám kooooooooopu prádla a neporiadku. Ale konečne sa náš Filip naučil chodiť na WC. Do šerblíka nechce-tak máme už dvoch veľkých chalanov. A Ivjo tiež velmi nestíha... 😒

zuzitka
26. aug 2008

ahoj Jaja 😀
to je super, ze Filipko uz chodi na wc.... samko bojuje so serblikom 😝
ale je to fajn, ked je doma bez plienky len v slipoch, sice si trochu cvrkne ale dobehne a krici "rychlo-rychlo", to znamena rychlo na serblik 😝
ked je uplne holy, tak si sadne sam na serbel... no ked ide kakat, vypyta si plienku 😖

ivjo
26. aug 2008

Ahojte baby, ja tiež taká rýchlovka. Tiež si vás občas prečítam, ale keďže chodím už tretí mesiac do práce a ešte sú k tomu prázdniny, tak mi pripadá, že všetko robím akoby z rýchlika 😅 Ale keďže sa už začne čoskoro skoro zotmievať a nebude sa dať byť vonku tak, určite budem mať viac času. Aspoň dúfam. Jaja už sa Matúško teší do škôlky? Už nebude prvák ale veľký druhák. A už sa Matúško rozhovoril? Alebo ešte čaká na Filipka a začnú spolu komunikovať? 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
26. aug 2008

ivjo ahoj 😀
wilko ide do skolky? 🙂
ja som samka nedala, mala som v plane otehotniet, ale akosi sa nepodarilo zatial..... 😅 tak neviem, co urobim v januari, ked samko bude mat 3 roky a ja budem musiet ist do prace 😒

emogeon ... dnes som bola tu u nas na ihrisku okolo 12h a bola tam nova mamicka, ktoru som tam nikdy nevidela a bola tam s dievcatkom.... tak som myslela, ze by si to mohla byt ty 😀 😀

tak teda buduci tyzden by sme mohli zbehnut na to racko na ihrisko, ja by som mohla len v stvrtok a v piatok 😉

zuky
26. aug 2008

... no tak super baby...tak si dajme teda stretko budúci piatok na račku, ale ja odporúčam iné ihrisko, je tiež na račku za kraskovou ulicou (za tými obchodíkmi ), zdá sa mi také lepšie, je menšie, ale deti máte pod drobnohľadom, hi....a mňa si určite všimnete, mám bruško, ktoré sa nedá prehliadnuť, 😅

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
27. aug 2008

nooooo..... my ked sme si naplanovali stretnutie, tak to nevyslo 😅 😅
ale raz sme sa stretli neplanovane na TNT pochode proti hladu 😀 😀
.... som pozerala s malym divadielko a zrazu ku mne niekto pribehol... ja oslepena slnkom..... a to bola Zuky 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
27. aug 2008

kurierska firma TNT Expres organizovala po celom svete pochod proti hladu a vyzbierane korunky isli hladnym detom do afriky. a islo za z Hviezdoslavoveho namestia cez nam.SNP, Michalska brana, novy most kde je Ufo a ciel bol na nobelovom namesti. tam sme dostali obcerstvenie, pre deti tam bolo divadielko a vypustili sa balony do luftu 😀
no a pri tom divadielku ma prepadla Zuky 😀 😀

a to planovane stretko malo byt v Eurolande pri Istropolise.... lenze ja som asi 20min meskala a prsalo, tak Zuky odisla 😖 a dokonca bol zavrety ten detsky kutik... tak sme sa vobec nestretli 😅

zuzitka
27. aug 2008

tu si mozes pozret foto z tej akcie:

http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/tnt-pochod-prot...

😉

zuzitka
28. aug 2008

ahojky 🙂

dnes este vypratavam veci z izby, rano pride kamos a konecne bude mat samko kraaaasnu izbicku 😀
....teda az vsetko vyumyvam a vydrhnem 😝 a nastahujem znova vsetko do izbicky....
ale tesim sa, az to bude hotove 😵 😵

co robite? uzivate si slniecko s detmi? 😎

zuzitka
28. aug 2008

poznate tu sutaz v Novom case .... fotka za 300sk??? tam sa posielaju fotky z dovolenky 2008
tak nam dnes uverejnili fotku a poslu nam 300sk 😀 😀
a viete ktoru fotku? co mam na blogu, jak ti moji znami skacu sipky do vody a jeden tam skace sipku do bazena.... tak ta sipka do bazene to je 😀 😀 😀

jaja25
autor
28. aug 2008

Cauky. Ivjo. Náš Matuško sa trochu rozhovoril, ale logopedička povedala že má poruchu reči. Zistila to aj tým, že Matúško nevie nakresliť kruh, ktorý na konci spojí. ☹ Som z toho smutná. Povedala že kde sme boli doteraz. No my už rok chodíme do Dialógu a velmi sa to nezmenilo. Tak tam asi prestaneme chodiť, a budeme chodiť len k tejto.
Ale do školky sa teší. Takže 2.9. sa vidíme...

zuzitka
1. sep 2008

ako travite tieto 4 dni?

samkova izbicka je vymalova, nastahovana....... uz len naucit tam spavat samka sameho....

my sme u nasich na dedine a ostavame tu cely tyzden...... takze to stretko nestihnem 😖
ale ved na racku sa mozem zastavit hocikedy potom 😉

angua27
2. sep 2008

ahojte, tak my sme prevažne oddychovali a dedovci si užívali malého. hlavne moja mama, keďže robí, tak cez týždeň je s malým len podvečer. no a včera sme boli na výlete v BA na hrade, boli tam dni remeselníkov. vybrali sme sa tam celá rodinka: ja, Maťo, babka, dedko, segra s frajerom a zobrali sme so sebou aj Maťkovho otca. bolo fajn. 😉

zuky
2. sep 2008

... no my sme si víkendík užili na východe u babky a tiež sme čakali, že sa švagrinej narodí babulko a stále nič...naťahuje nás..hi
... tiež sme si stihli urobiť výletík v Krakowe a Zakopanom...nádhera....pri tych kočok som mala pocit, že tam žijem v inej dobe...ale už som v realite a dnes sme dorazili domov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre