Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
3. sep 2008

poznate pri Stupave nejaku biofarmu? kamaratka v teme Malacky to spominala..... vraj tam je super!!!

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
4. sep 2008

...baby, tk ako zajtra...pride niekto na račkoooo??? 😉

zuzitka
5. sep 2008

zuky ... na predoslej strane som pisala, ze sme u nasich cely tyzden...... povodne som sa mala vratit v stredu do blavy, ale potom sme sa rozmysleli, ze naco pojdem na 2 dni do BA, ked sa zase v sobotu budem vracat k nasim.... zbytocna cesta by to bola 🙂
emogeon isla asi na dovolenku........ petaba je este na mallorce?

petaba
5. sep 2008

Aaaaaahojte ... uz sme domaaaaaa 😀

nooo musim poprecitavat co ste tu popisali aby som nevysla z obrazu

emogeon skoda ze si uz prec .... ale bude sa ti pacit 🙂

angua27
6. sep 2008

peta a ako bolo? oddýchnutá? 😀

zuzitka
8. sep 2008

ahojky 😀

uz sme aj my doma - od nasich 😀 bolo super....
samko dnes spinkal prvykrat vo svojej izbe.......... no zatial len na matraci, nechcel spat na posteli 😅

http://zuzitka.blogspot.com/

tak dufam, ze aj vecer sa tam ulozi a postielku budem moct uz zlozit 😝

zuzitka
9. sep 2008

😕

zuzitka
11. sep 2008

kde ste? ako sa mate?

ten moj samko spinka aj poobede aj vecer vo svojej izbe 😀 som sa bala, ze s tym budu problemy a on normalka, zaspi tam a hotovo 😎 akurat sa stane, ze pribehne nadranom k nam do postele 😅

a priznam sa, ja mam z toho paniku a zapinam na chodbe malinku lampicku... keby sa nahodou obudil, aby sa nebal a nebludil po tme po byte 😅

petaba
12. sep 2008

zuzi to je super ze uz takto pekne spinka sam... si uz tz urcite zabudla co je mat v izbe trosku sukromia, ze 😀

ja ani nevim ako rychlo ide cas... len zistujem ze som tu bola 5.9 ani neviem co robim ze nemam cas sem ani nakuknut 😅

tu su nejake fotky z dovolenky....

http://picasaweb.google.sk/peta.ba/Mallorca2008#

angua bolo super len na oddych sa to ani z daleka nepodobalo, mala v kuse chcela byt na rukach alebo si vymyslela nieco coho som sa samozrejme musela zucastnit aj ja... napr. v bazene som sice bola ale len v detskom a to bol normalny asi 10 cm odomna... ono to bol jeden bazen predeleny zabradlim , ale bolo ich vela...co uz nedovolila mi to... ak som sa vzdialila na viac ako pol metra uz bolo zle...

zuzitka
12. sep 2008

peti ... noooo, konecne sa spalna bude podobat na spalnu, uz pomaly vsetko presuvam do detskej..... ale ajtak este maly prebieha nadranom k nam...... ale myslim, ze za tyzden-dva si zvykne uplne 😀
ale na druhej strane mi je luto, ze uz je z neho velky chlapcek a ze sme ho takto vystahovali......... ☹
ale co sa da robit, ze? taky je zivot..........

peti ... fotky som si kukla..... mala je v tej celenke s maslickou strasne zlata 😵
ale aspon ste mali zmenu, uzili ste si slniecko a more...... co nam sa toto leto nepodarilo 😖

zuzitka
14. sep 2008

angua .... vy ste uz oslavovali 1.rok? 🙂

ivjo
15. sep 2008

Ahoj Angua ,Matejko ešte nenastúpil do jasličiek na robotnícku? Alebo ste sa úpkne odsťahovali mimo Bratislavu?

zuky
15. sep 2008

ahojte...a ivjo tvoj wilko uz skolkuje?

ivjo
15. sep 2008

Áno môj Willko chodil od 9 mesiacov do jasličiek, v septembri minulého roka keď mal 2 a trištvrte roka nastúpil do škôlky. Takže teraz he už druhák v škôlke. Chodí do škôlky spolu s Jajiným Matúškom. Minulý týždeň v pondelok sme začali navštevovať jasličky na Robotníckej ulici s Tomáškom. Tento prvý týždeň chodil po hodinu. Uvidím koľko mu to potrvá pokiaľ sa aklimatizuje, dúfam, že nie veľmi dlho pretože ja už pracuje a môžem čerpať tak ešte dvatýždne dovolenky 😕

angua27
15. sep 2008

ahojte,
zuzitka, oslavovali sme veru včera. aj keď má Maťko narodeniny až v nedeľu. môj otec ide v utorok pracovne do zahraničia na celý mesiac, tak sme posunuli oslavu dopredu, aby si to aj on užil. so zbytkom rodiny - myslím tým rodinu Maťkovho otca- sa bude oslavovať asi až o dva týždne a spojí sa to s meninami niekoľkých ďalších rodinných príslušníkov.
inak, tá naša oslava včera bola super. spravili sme výzdobu, ja som deň predtým upiekla tortu, boli sme v meste, dali si burčiačik, potom doma tortu, rozbalili darčeky, proste paráda. len sa Maťko tej torty prejedol a v noci ho bolelo bruško. tak som ho najprv musela hodinu nosiť na rukách a chodiť a potom sme sa ešte 2 hoďky hrali. nakoniec zaspal, ale nenechal sa presunúť od postieľky, tak som celá rozlámaná, lebo spal u mňa na 3/4 postely a ja len tak na krajíčku. 😀

ivjo, do jasličiek som nakoniec Maťka nedala. rozhodla som sa ešte predtým, než sme sa s priateľom rozišli, že zostanem 3 roky doma. no a teraz keďže už nebývame v BA, tak by to aj tak bolo pasé. tu v Šamoríne sa do jasličiek zapisuje, keď sa dieťa splodí, inak nemá človek šancu. dúfam, že sa Tomáško rýchlo a dobre aklimatizuje. 😉

zuky
15. sep 2008

...ahaa ivjo a kam chodi Wilko?

jaja25
autor
15. sep 2008

Ahojte. No my sme sa v sobotu vrátili z dovolenky v Chorvátsku. Bolo tam neskutočne dobre. Počasie bolo nádherné. Deti boli užasné a my sme si super oddýchli. Ani sa mi nechcelo vrátit domov a už vobec sa mi nechce isť zajtra do roboty. Bolo nám nádherne... 😀

zuzitka
15. sep 2008

jaja ... to ste sa vratili do riadnej zimy.... brrrr 😖

zuky ... chces dat Rajka do skolky?

zuky
16. sep 2008

...zuzitka chcela by som ak sa mi podari od decembra...no budem to riesit az v novembri, snad ho niekde zoberu... 😅

ivjo
16. sep 2008

Zuky, keď Ti môžem poradiť tak Rajkovu škôlku nezačni riešiť v novembri ale už teraz, pretože zápis detičiek do škôlky je do konca marca. Keďže sú teraz silné ročníky detičiek a škôlky sa porušili, takže je teraz nedostatok miest v škôlkach. Ja som sa stretla s prípadmi kedy mamičky hovorili, že im dieťatko do škôlky nezobrali kôli tomu, že mamička je na MD, alebo že ho zobrali len na štyri hodiny. Ďalšia vec je, že niektoré škôlky neberú deti maldšie ako tri roky. Niektoré mamičky napr. majú detičky, kotré budú mať tri roky v rozpätí od marca augusta a deti im vezmú až v septembri. Willko chodí na Rešetkovú, to je pri Tehelnej poliklinike. Tak sa mi zdá, že aj Jaja má problém u Filipka so škôlkou, ale nie som si istá či som sa nepomýlila.
Inač Jaja, akurát ste to vystihli, lebo od včera sa úplne pokazilo počasie aj v Chorvátsku. Inač Matúška som Ti odhlásila na týždeň

zuky
17. sep 2008

...DíK iVJO....ja len preto čakám, kým sa ustáli počet škôlkarov...ale asi už začnem...ale tiež sa obávam, že keď ma uvidia, že som tehu a Rajko nema 3, tak ma pošlú... 😝

emogeon
18. sep 2008

ahojte baby, no ako sa mate?
uff ale je tu riadna zima stale sa neviem aklimatizovat a vsetci sme samoska nachladnuti...

vidim ze tu ani nestihate pisat 😀

zuzitka
18. sep 2008

emogeon .... vitaj doma 😀
ako ste sa mali?

vcera som bola s malym v Avione od 15.30, skocili sme aj do Ikea .... az o 20h sme sa dotrepali domov autobusom, samko mi zaspal po ceste 😔
tam bolo strasne vela deti..... hruuuza

petaba
19. sep 2008

emo vitaj... tak to ste potom dopadli presne ako my sme sa este liecili doma... ako bolo? ako zvladla mala lety?

zuzitka
22. sep 2008

kam chodite s detickami, ked je vonku zima? 😒

angua27
23. sep 2008

ahojte,
no my každý deň ideme jeden až dvakrát von aspoň na polhodinku sa prevetrať a to nech je akékoľvek počasie. ak je veľmi škaredo a zima, tak je Maťko v kočíku a iba čumákuje okolo. ale keď nie je sychravo, tak si aj trošku pobehá.
no a inak navštevujeme sa s kamarátkami navzájom, deti sa pohrajú a my pokecáme. tu v Šamoríne bohužiaľ nie je žiadne materské centrum, takže iba takto. ale keď som ešte bola v BA, tak sme boli často v Avione na tom ihrisku s gumennými sochami. 😉

anaba
23. sep 2008

Nazdar baby,
po dlhej odmlke sedim opat pri pocitaci a mam cas vam cosi napisat.
17.9. bolo slavnostne otvorenie KLUBU MATIEK v Miestnom Kultrnom centre v Raci nad Billou. Uvedené do prevádzky by malo byt tu v kulturnom centre od 1.10. a fungovat by mal kazdy den od 8:00 do 12:00 a od 13:00 do 16:00. Velmi ma to potesilo ked som sa to dozvedela lebo v Raci nieco podobne dost chybalo a najma v zimnych mesiacoch nebolo kam chodit. Vstup by mal byt zadarmo. Je to pre mamy na materskych s ich ratolestami - herna, prebalovaci pult, kocikaren, satna a do buducna rozne akcie a prednasky.
Tak dufam ze to tak nejako aj bude.
Ahojte a pekny den.

zuky
24. sep 2008

..Oznamujem Vám, že čakáme dievčatkoooo, tak sa teším, hurááá 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre