• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

27. januára 2012 
...jaj ja neviem kde čo ako chodí, väščinou som šla autom....ale keď už nemáme kočík, tak začína využívať služby mhd....
1. okt 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v palace je ozaj dobry ten kutik. ale my sme sa tam dostali len raz, lebo poobede a cez vikend tam deti pod 3 roky nepustaju ani v sprievode rodica :frowning2: . ale teraz ked ema zaspava az o 14h. mozno by sa nam tam oplatilo aj doobeda vyrazit, ale zase elinou na racko a odtial busom a to iste spat... no neviem :unamused: a ak tam ma byt ema sama... to my radsej preplneny avion poobede. pre nas rodicov sice muky ale ema sa super vyblazni v tom dave deti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko sa tam plati? zuky, peta, vy ste boli doobeda?
1. okt 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... no vzhladom na to ze sme absolvovali kupu v Palace nad 500,-SK sme to mali bezplatne neobmedzene (inak nejakych 50/hod., a potom sa to znizuje kazdu polhodku), boli sme tam od nejakej 11,30 do 2,30...
1. okt 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ja tiez akosi nestiham tu kukat ale vzdy si vsetko precitam :slight_smile:

Petaba takze je to odrb podla mna mna zo strany hydrotouru lebo odlet mal byt o 17tej a bol prelozeny na 2.20 a nakoniec sme odletali 5.30 :frowning2:
1. okt 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som dnes pozret v mojej robote na trnavke a ked som bola uz na tom konci, zbehli sme do Palace. presne ako pise Alex, s rodicmi je vstup povoleny len od 9h do 15h..... takze som sa tam nedostala, lebo som tam bola o 17h :confounded:

k tym odletom.... my sme boli v roku 2005 v Spanielsku, ked sme odtial odchadzali, lietadlo meskalo vyse 12 hodin :confused: poslali sme staznost, pretoze sme dostali za ten cas len 1 bagetu a pollitrovy napoj a mali sme narok aj na nahradne ubytko a nedostali sme nic. sedeli sme na letiskovych sedackach.... ja v 5 mesiaci tehotenstva :unamused:
1. okt 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som napisat, ze ta staznost bola na nieco dobra :grinning: poslali nam nahradne letenky :grinning:
1. okt 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy sa oplati nedrzat hubu a krok, ze zuzitka :grinning:

emogeon... s dietatom to potesi, take meskanie :angry: mala to aspon prespala v kociku?
2. okt 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex ... presne tak :wink: tie letenky sme dali mojej "svokre", pretoze mne sa uz gulatilo brusko a uz sme nikam nechceli ist. oni si kupili len ubytovanie ... isli na to iste miesto kde my /Calella/ len iny hotel :grinning:
2. okt 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...
zuzitka my to tak veru nenechame,staznost ich nemime len doteraz nebol cas v septembri sme boli riadne rozlietani este vcera sme sa vratili z chaty na Kysuciach..

alex na to stastie mala prespala celu noc a este rano na letisku v ba spala ,ostatne deturence plakali v lietadle co nemohli spat...

zuky ako ide tehotenstvo ? :slight_smile:
6. okt 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem emogeon za opýtanie, uz zacina byt obtiazne, v tom zmysle, ze priberam rapidne (+10 za tri mesiace, prve tri mi bolo zle, takze +0)- boli ma chrbtica, vleciem sa ako slimak, som ospala a leniva :rolling_eyes:
...vsak zajtra dojdi a pokecame, kto este pride baby? stretko v palace/tesco zajtra o 10-10,30 v detskom kutikuuuu !!!
6. okt 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuky .... takze do konca tehotenstva das dalsich + 10 kg ??? :grinning: :grinning: :grinning:
ja som pribrala + 23 kg :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
zuky, pri rajkovi si tiez tolko pribrala ci nie?

ja to stretko v Palace sledujem uz par dni..... ale je to fakt daleko :unamused: ani by som to nestihla pri nasom rannom spani :sweat_smile:
6. okt 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...zuzitka pri Rajkovi to bolo +30 !!! (tak snáď to teraz bude "len" do 20)
...stretko bolo fajn, môžeš ľutovaaať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuky .... + 30 kg ???????? :astonished: :astonished:
a potom sa ti vsetko podarilo schudnut? lebo ja som furt tlstoch...... :sweat_smile:

bolo vas vela na stretku?
no mne dnes ajtak prisla mama, vzala nas a sli sme k sestre do ruzinova..... prisla som domov o 16.30h
7. okt 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no veru, na p"rod s Rajkom som sa gúľala...schudla som 25, ale ostali mi pamiatky v podobe strií a celu :unamused: , no čo už, za to mám Rajka :sweat_smile:

na stretku nás bolo dokopy 6+6 babies
7. okt 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky, na stretku bolo super. len ja sa ešte musím podľa Maťka dosť riadiť, nevydržal by dlhšie. spravili sme rýchly nákup a šup do auta, do 2 minút zaspal. ale evidentne sa mu tam páčilo. a mne bolo s vami dobre. :wink: a zabudla som sa vám pochváliť, že mám zajtra večer prvé rande po 10 rokoch. :grinning:
7. okt 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej? no tak držím palce, aby vyšlo :sweat_smile:
(neboj my to chápeme, veď to pozná každá z nás, že od pôrodu nám dni plánujú naše drobčatá)
7. okt 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, no vy ste mali stretko , tak super, ste si to pekne rychlo zorganizovali :grinning:
ale hlavne ze ste sa dobre bavili...
8. okt 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..emogeon akoze my...vsetci boli pozvani, takze aj ty si mohla/mala prisť :dizzy_face:
8. okt 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ako zuky pise! Kde ste vsetky boli?
8. okt 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa zase par dni nepripojila, vcera ci predvcerom sa ani nedalo, stale mi to hadzalo ze pretazeny server, takze som o stretku ani nevedela. ale aj tak by to pre nas bolo tiez dost komplikovane a zdlhave cestovanie.

30 kg??? ufff :sweat_smile: ja si teda presne nepamatam, ale urcite to bolo do 10kg, tusim 6 alebo 8kg, neviem take nejake cislo to myslim bolo. a aj tak som mala pocit ze ledva chodim :sweat_smile:
9. okt 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuky dozvedela som sa to az ked som citala ze je po stretku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inac kedy ste ho vlastne zorganizovali ved to tu neposminate ze bude stretko coo ? :grinning:
9. okt 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale PETABA to tu spomenula, ze bude stretko ... presne 1 oktobra to pisala :grinning:
ja som to videla :dizzy_face:
9. okt 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no stretka sa vacsinou pisu do temy stretnutia, tak aj to treba obcas sledovat a kuk kto pise do stretka...ale teda bolo to tu spomenuté, tak na budúce dáme vacie avizo....inak ak ma niekto chut ist so mnou a petabou do detskeho kutika zajtra doobeda do auparku, nech sa paci... :dizzy_face:

...no a alex, veru uz sa mi tazsie pohybuje, dnes som ledva cvicenie na fit lopte stihala s ostatnymi :confused:
9. okt 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do detskeho kutika v Auparku? tam tiez mozu ist rodicia s dietatom dnu? :confused:
9. okt 2008 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka ano ale tam je to neobmedzene casovo... takze ked je volna skrinka tak mozes ist dnu :wink: baby ideme tam na 10 takze ked chcete tak pridte :grinning:

... a s tym stretko presne ako pisala zuzitka....informovala som som o nom :sunglasses:
10. okt 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stretka sa sice pisu do temy stretnutia ale ja sledujem stretka v tejto teme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale hlavne ze ste bavili...
10. okt 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuky teba obdivujem ako s bruskom este aktivne pobehujes :slight_smile: :grinning:
10. okt 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okolo 13h odchadzam k nasim, zajtra ideme na oslavu, mamina oslavuje 50-ku :grinning:
takze bude veselo :grinning: :grinning: mama pochadza z 8 surodencov, pozyva vsetkych + ich deti s partnermi a detickami.... po dlhej dobe sa zase vsetci stretneme na nejakej veselej akcii.... dokopy je pozvanych okolo 70 hosti
:sunglasses:
10. okt 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka, uži si oslavu s rodinkou. :wink:
10. okt 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok