Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuky
23. okt 2008

...no bola som tam iba raz a predvčerom sme sa akosi s babami nevedeli zosúladiť...tak som nakoniec bola s Manželíkom na partizánskej lúke, je tam ozaj super pre deti, škoda, že už bufáč nefunguje, teplý čajík by tam bodol... 😀

petaba
23. okt 2008

zuzu vsak naco sme si kupili tie thermo hrnceky 😀

petaba
23. okt 2008

kylie a kedy ma narodky? ja mam 5 novembra 😉

angua27
23. okt 2008

zuky, všetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj k narodeninkám, ešte to stíham pred polnocou. 😀 😀

stretko, no môžeme kedykoľvek. začínajú sa mi asi rozbiehať kšeftíky, ale na vás si nájdem čas vždy. 😎

no a rande? veru nič moc, ale medzitým som mala ďalšie dve a jedno s fakt milým chlapíkom. veď porozprávam na stretku. 😀 😎

kylie, vitaj. ja som pôvodne bývala na Kukučínovej, ale teraz som na dlhšiu dobu u našich. baby odtiaľto sú však fajn, tak sem rada chodím. 😉
add kojenie: babuľky, ja som 21.10. kojila poslednýkrát. ale vydržala som presne 13 mesiacov, pre mňa veľký úspech, aj keď napr. na takú Petu veru nemám. 😉

zuky
24. okt 2008

...jasné petaba naplníme si svoje vyaukciované termohrnčeky café a hor sa na železnú studienku 😀

dík anguaaa, takže takto si "dopadla"? no tak potom ťa vyspovedáme 😉

...však baby sa môžme niekedy dohodnúť, ak chcete na tie palisády alebo ešte v kútiku v auparku nie je zle...
( a ja som zasa kojila 10 mes., a potom si môj synček povedal dosť...)

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
24. okt 2008

..díky, no zatiaľ nijak, oslava bola odložená na bud. streduuu 😀

kyliefox271
24. okt 2008

ahojte 🙂
zuky ano kojim,a mam pocit,ze este dlho budem.
jeej tak my postupne pooslavujeme, 🙂 Peta ja 27.10. 😉

zuzitka
24. okt 2008

fiiiha baby, same oslavenkyne tu mame 😀 😀 😀

emogeon .... vcera som objavila, ze tu na kramaroch mame v kaviarni detsky kutik 😅 som tam bola vcera pre zakusky a chcela som hned odist a samko sa uz vyzliekal, ze sa ide trosku pohrat 😀 😀
mam na blogu fotecku 😉

v auparku by sme sa mohli niekedy stretnut ze? 😝
petaba... mala by si to zorganizovat 😵 😵 😵 😵 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kyliefox271
26. okt 2008

caute kocky,
aky ste mali vikend?
my fajn, ja vcera skola,dnes kludna oslava 😉

petaba
27. okt 2008

kylie vsetko naj k narodeninam prajeme.... 🙂

zuky
27. okt 2008

kylie gratulujeeeem k narodeninkaaaam 😀

...my sme boli v cirkuseee a bolo super, že petaba? 😎

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
27. okt 2008

kylie ... tiez ti prajem vsetko len to najlepsie k narodkam 😉 😉

my sme v sobotu boli na navsteve u 2-mesacneho Tomaska - syn mojho bratranca 😀
a v nedelu sme isli na hriby 🙂
foto na blogu 😀 😀 😝

kyliefox271
28. okt 2008

dakujem 😉

zuzitka
29. okt 2008

dnes sme boli v avione a v ikei....... a vy? 😉

angua27
30. okt 2008

ahojte kočky,
ja posledné dni akosi nestíham net. stále sme niekde rozlietaný, lekáry, úrady, návštevy. ale aspoň sa nenudíme. dnes je hádam prvý deň v týždni, keď nejdem do BA. 😀 práve vyrážame na malú prechádzku. mama dostala chuť na Forneti. 😎

kyliefox271
30. okt 2008

ahojte,
angua kde byvas?
ja som prave prisla domov, vietooor!

zuzitka
30. okt 2008

jo, vietoooooor ale nastastie nie je vobec zima 🙂

angua27
30. okt 2008

kylie, momentálne žijem u rodičov v Šamoríne, cca. 25km od BA. keď sa vyrovnáme s bývalím finančne, chcem sa vrátiť do Bratislavy. ale ako som písala, som tam skoro každý deň. 😀

zuzitka
31. okt 2008

no tento tyzden sme sa nepretrhli v pisani do tejto temy 😅 😅 😝

dnes sme boli so samkom v meste - Tesco na Kamennom nam. a Dracik a tak..... a vsetko sme mali uz vybavene a nechcelo sa mi ist este domov, tak reku ze ideme kuknut na tie Palisady. Prisli sme tam o 16.30h, nebol tam ani cloviecik..... hned nas teta upozornila, ze o 17h je oslava, ale ze ked chceme, tak polhodinku sa mozme pohrat 😀 a ze nam to nebude ani uctovat 😀 😀

tak si samko rychlo zaskakal na trampoline, rychlo sa posmykal na smyklavke 😀 😀 😀 vsetky hracky prebehol a sli sme domov 😀 inak je tam celkom fajn....

este mi stihla povedat ta teta, ze sa asi budu stahovat na Mlynske Nivy, ale neviem kedy 😕

zuky
1. nov 2008

...hello....my sme dnes dlabali tekvicuuuu a veľmi nás to bavilo (kuk foto) a vy už máte?

angua27
1. nov 2008

zuky, nám už stihla aj zhniť. cca. pred 2 týždňami doniesla segra jednu peknú, jej priateľ ju vyrezával. s ohľadom na Maťka mala krásny úsmev, ale po pár dňoch začala plesnivieť, tak musela z domu - segra je alergig a začala pri nej nenormálne kýchať.

zuzitka
3. nov 2008

my nedlabeme tekvicu 😅

petaba
4. nov 2008

my mame tiez... ale len taku malu... kuk foto https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

a baby tu je moj vytvor v sutazi na baby-cafe tak mozte aj holasovat ak sa vam bude chciet

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=copper...

zuky
4. nov 2008

..jasné zahlasujemeee 😀

kyliefox271
5. nov 2008

peta vsetko najlepsie!!! 😉

petaba
5. nov 2008

dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre