Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuzitka
5. nov 2008

peti ... pridavam sa..... vsetko najlepsie k narodeninkam 😵 😵

boooozenku.... uz je november, vianoce uz klopu na dvere....... 😕

angua27
5. nov 2008

peta, happy birthday. dúfam, že to poriadne osláviš. 😉

zuzitka, pekná fotka. 🙂

petaba
6. nov 2008

este raz dakujem

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
7. nov 2008

peti a ako dopadla oslava? nebolela hlavicka? 😅 😅

my ideme dnes vecer k nasim a budem tam az do utorka.... takze mam predlzeny vikend 😀

tak sa majte 😉

zuzitka
13. nov 2008

nikde nikoho.... 😕

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
13. nov 2008

no veru veru.....

zuky... ty sa ako mas? brusko rastie? sa ti to pomaly blizi..... 😵

zuky
13. nov 2008

...hello, no veru bruško rastie, kilá pribúdajú 😝 ...no už nech to mám za sebou
...my sme boli na predĺženom víkende u babky v tatrách, mali sme krstinky mojej netere a ešte som stihla aj stretávku zo strednej školy javascript:addEmoticon('😀','vBody') 😅

petaba
17. nov 2008

Ahojte babule...

Zuzitka oslava nebola kedze stale kojim tak by som z nej vela nemala... urcite to dobehnem ked dokojim

Kedze uz zacina byt dost onicom pocasie, tak by sme sa uz konecne mohli aj stretnut v tom auparku... co vy na to? A mali by sme sa poponahlat kym mame este zuky 2 v 1 😀

zuzitka
18. nov 2008

petaba ... dobry napad 😉 a mozno by sme mohli aj na palisadoch, hm? 🙂

ja som druhy den chora, ale dokym sa my dohodneme, urcite vyzdraviem 😀 😀
no a potom mozem furt, maleho nedam spinkat poobede, akurat okolo 13h obedujeme........ no viac by som sa priklonila stretnut sa okolo 15-16h 🙂

ved pockajme ako sa vyjadria ostatne baby ..... zuky, alex, emogeon ..... kedy kde o kolkej...... jo? 😉

zuzitka
18. nov 2008

a zabudla som na kiku - angua 😉

angua27
18. nov 2008

ahojte, rada sa pridám k stretku. nám s Maťkom je to v podstate jedno. vieme sa prispôsobiť. a ja som skôr za Aupark, tam sa mi lepšie parkuje, ale keby boli aj Palisády, nie sme proti. 😉

zuky
18. nov 2008

...hello, no ja som tiež skôr za aupark, je to väčšie a zuzitka poobede okolo tej 16. tam už vraj býva dosť detí zo škôlky a tak, takže ja by som skôr doobeda okolo 10.hodky, veď o 16 sa už aj stmieva a vracať sa večer po tme domov sa už aj bojím 😅

zuzitka
18. nov 2008

zda sa, ze vyhrava Aupark 🙂 ale ja o 10h nestihnem, ani keby co bolo 😅 😅

my chodime von o 14-15h a vraciame sa domov o 18-19h....
ved ale nejak sa prekoname 🙂 a skusime prist aj doobeda, ked vam to je lepsie

zuky
18. nov 2008

...ale ja nie som zasadne za aupark, prisposobim sa aj ja vacsine, palisady nie su tiez zle, len tam nie je tolko miesta pre vela deti, preto tam treba prist v nie velmi frekventovanej hodine...no a o 14. by sa uz tiez dalo diskutovat...ale uz o 16. mi pripada neskoro 😉

petaba
18. nov 2008

suhlasim so zuky 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
19. nov 2008

tak teda ako? 😀

dame palisady o 14h ???? niekedy buduci tyzden..... hm?? 😉

petaba
19. nov 2008

moze byt 🙂

angua27
20. nov 2008

jasko, aj ja súhlasím.

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
20. nov 2008

oky, tak to dajme trebárs na stredu o 14.hodke- palisády
(my v pondelok s petabou máme hudobnú škôlku, takže vtedy nie)

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angua27
20. nov 2008

nám vyhovuje streda. píšem si do diára. 😉

zuzitka
20. nov 2008

aj nam vyhovuje streda 26.11.2008 o 14hod 😉

petaba
20. nov 2008

no baby to ani nie je mozneeee 😀 , ze my sa predsa vsetky stretneme 😉

zuzitka
21. nov 2008

este Alex by sa mohla ozvat, nech sme kompletne 😀

peti... este nekric popredu......... ci sa aj vsetky naozaj dostavime 😅 😅 😀

alex777
21. nov 2008

ahojteeeee!!!
som vas riadne zanedbala, prepacte, dievcata.
zial, stretko o 14 velmi neprichadza do uvahy, kedze mi ema spava zhruba od 13.30 do 15.30. a na den bez spanku este nedozrela, ako som sa uz par krat presvedcila ked som to vyskusala a potom si popoludni hlavu trieskala o stenu co sa s nou nedalo vydrzat 😖
takze ja sa pridam nabuduce. alebo... skusim emu zobudit skor a povedzme na 16 tam dobehnut, ak myslite ze je sanca ze by ste tam este po 2 hodinach boli.

petaba
23. nov 2008

fuuuuha alex po dvoch hodinach tam uz asi nebudeme, hlavne preto ze kym sa dotrepeme domov bude uz tma, skoda snad na buduce 😉

Mozes sa niekedy pridat ku mne a zuky ked pojdeme niekam doobeda ak budes mat zaujem... to samozrejme plati aj pre ostatne babulky 😎

inak baby v klube na palisadach sa bude 5.12 robit aj mikulas stoji to 140 sk a bude to o 17:30... bude tam mikulas a bude rozdavat aj balicky za pesnicku... my so zuky sa tam chystame 🙂 Trebalo ale asi rezervovat listky, lebo byva plno... ja idem rano volat a v stredu to vyplatim

My sme boli na HALLOWEEN PARTY a bolo super 😀

Inak za chvilu zacinaju aj vianocne trhy, takze aj tie by sme potom mohli omrknut 😀

Inak co ste porabali cez vikend?

My sme boli vacsinu casu doma, kedze bolo vonku tak na ...

Inak uz sa od stvrtka cez den vobec nekojime ani pri poobednajsom zaspavani, takze sa z toho tesime... ide to celkom fajn, ale noci su pre mna co sa tyka oducania "nocne mory"

A este s niecim sa musime pochvalit... konecne sa nam, presne v den ked mala Nati rok a pol, podarilo po prvy krat vycikat do nocnika... a teraz sa jej to celkom paci, dnes ma dokonca doviedla k nocniku a stiahla si gatky... straaaaaaaaasne som sa tesila... len dufam, ze to nie je len docasne nadsenie a za chvilu ju to neprejde

fuuuu ale som sa rozkecala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre