• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

27. januára 2012 
jeee este link na toho mikulasa

http://www.klubpalisady.sk/
23. nov 2008 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alex kedy slavi tvoja princezna meninky... ak na Emiliu (neviem ci je v kalendari aj Ema)...tak prajeme vseeeeeeeeeeetko naj naj naj :grinning: a ak nie tak samozrejme zablahozelame na buduce :wink:
23. nov 2008 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
petaba pekne si sa rozkecala v pohode :sunglasses:
ozaj tebe kedy mala spinka, my v stredu staneme skor aby mala zaspala doma popripade sa vyspala vonku
kedze zvycajne spime v tom case ...
ja som na stranke uz ten mikulas videla ale my tu ten piatok nebudeme, skoda...
cize kojis len v noci ? my este aj cez den aj pri poobednajsom zaspavani a neviem si predstavit keby nebolo mliecko co by krpana robila :fearful:
24. nov 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj zuky,petaba da sa v klube zaparkovat kocik?
lebo podla ich stranky to nie je velky klub co?
24. nov 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne teraz mala zaspava v kociku (brrr normalne musim chodit von ale nastastie ked zaspi mozem ist domov) zhruba o 13:45... co je dost posun lebo ked som naobed dala didu tak zaspala najneskor o pol 1

kocik sa tam da zaparkovat, len no nie je tam miesto pre vela kociko
24. nov 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...emogeon, my už kočík dĺho nepoužívame ale ako hovorí petaba zmestia sa zo 4 kočíky dnu, ale dajú sa nechať za sklenenými dverami pred vchodom, ktorý otvára tá čo robí na recepcii a ty tiež budeš sedieť blízko, takže poprípade by si ho mala na očiach :wink:
...no len u nás je tástreda ohrozená :frowning2: , Rajka dnes pochytili soplíky, tak uvidím čo bude dovtedy...
24. nov 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba, gratulujem k dennému odstaveniu kojenia. ste šikulky. :slight_smile:
u nás odstavenie prebehlo našťastie bez problémov. teraz sme na UM a má teda riadnu spotrebu. papá ho iba večer, ráno a v noci, ale dokopy za 24 hodín dá niektoré dni skoro 1 liter. to väčšinou, keď mi bojkotuje papanie cez deň kvôli zúbkom. ja na tom jeho mliečku asi skrachujem. ale čo by človek pre to malé mrňa nespravil. :grinning:

teším sa na vás v stredu. :wink: pokúsim sa zaparkovať tak, aby sme nemuseli prísť s kočíkom keď je tam tak menej miesta.
24. nov 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuky pytala som sa vas dvoch lebo tam chodite pravidelne a poznate to tam do detailov :grinning:
a dufam ze tvoj maly bude v stredu Ok a vidime sa v klube :wink:

btw tiez sa tesim na stredu babizne :sweat_smile:
25. nov 2008 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som na palisadoch sice len raz, ale tiez ma napadlo, ci sa kocik neda nechat aj tam pod branou... "teta recepcna" to ma pod okom a branu otvara len na zazvonenie, je tam kamera :slight_smile:

tiez sa tesim v stredu :wink: ale urcite budeme meskat... jak sa poznam :sweat_smile: :sweat_smile: lebo budeme obedovat a vzdy, ked sa niekam chystame, tak samko zacne akurat kakat :sweat_smile:

zuky ... drzim palec, nech sa rajko dostane do stredy z tych soplikov :wink:

od vcera som nevedela nastartovat pocitac :angry: a keby ste videli tu paniku!!!!! normalne som bola z toho mimo, ze nemozem ist na net, na azet, na konika....... som cvok...... teraz pred chvilkou sme ho nastartovali a hned som kludnejsia...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak rychlo pridam nejake foto na blog, keby nahodou zajtra zase pocitac strajkoval... dufam ze nie :frowning2: ale som strasny zavislak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a dnes som tu na DK kramare zbadala nejaky kruzok pre sikovne rucicky ..... strihanie, lepenie..... pre deticky od 2 rokov...... tak premyslam, ze by som tam s malym zbehla..... no je to prave v stredu doobeda :confused:
takze by sme sa prihlasili od dalsej stredy.... lebo teraz by sme nezvladli aj toto aj palisady :sweat_smile:
25. nov 2008 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nove fotky ... kuk
http://zuzitka.blogspot.com/

jeziskooo, uz je 1 hodina...... dobru noc :pensive:
25. nov 2008 o 01:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky ahojte,
je mi to ľúto, ale mi zajtra neprídeme. kamarátka má vážne problémy, pôjdem k nej. dúfam, že nabudúce mi to výde. užite si to.
25. nov 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua, no skoda :frowning2:

ja som bola pozret tu tvorivu dielnicku pre sikovne rucicky :grinning: je to vzdy v stredu o 10hod, cena za 1hod/ 50sk,
10 vstupov/ 500sk

asi to zajtra pojdem zaplatit :grinning: :grinning:
25. nov 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua to je skoda, ale kamratka ta urcite teraz potrebuje a my sa
dufam tento rok este stretneme...

zuzitka len pekne tvorte , my sa na take nieco dame az buduci rok :sunglasses:
25. nov 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba, dakujeme, ale je to trochu predcasne :slight_smile: v kalendari je aj ema a to 30.1. ale ak by si vtedy zabudla, budem to brat akoze si uz gratulovala :grinning:
25. nov 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua skoda snad na buduce

alex nooo sa mi aj zdalo ze je aj inokedy take podobne meno :grinning:
25. nov 2008 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky .... nieze by som to chcela nasilu na poslednu chvilu menit, ale keby sme tie palisady dali na stvrtok?? :fearful:

mozno by aj Angua mohla prist v stvrtok....... :wink:
a keby sme to posunuli napriklad na 12h alebo 13h, mozno by sa Alex mohla pridat....... :wink:

co vy na to? ked nie, tak nie .... je to len navrh :sweat_smile:
25. nov 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...mne vyhovuje práve v stredu o 14.hod., štvrtok a piatok už niečo mám... :zipper_mouth:
25. nov 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okej..... tak zajtra o 14h :wink:
25. nov 2008 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes bolo fajn, ze? :dizzy_face: :dizzy_face:
ako ste prisli domov?

ako som povedala... prisli sme domov, samko sa napapal, vypil mliecko a zaspal o 17.30h :pensive:
zobudila som ho po polhodine..... a chudatko bol cely pocurany :sweat_smile: :sweat_smile: nastastie spinkal v izbicke na matraci, precural pancusky, dokonca cely matrac, lebo na koberci bol velky mokry flak :frowning2:
26. nov 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo mali by sme este nieco vymysliet do vianoc :wink:

Cesta domov bola celkom fajn, nebolo niak strasne zima a aj deti boli celkom poslusne a nevymyslali...

My sme dosli domov, Nati sa napapala a pozerala telku... zaplavala si vo vani a zasa sa isla hrat... teraz konecne zalahla, takze mam chvilu pre seba
26. nov 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti ... poslala som ti na mail fotecky ... videla si? nieco zoscrapuj :wink:

ozaj, kamoska kattom ma na blogu vianocne freebicka ... alebo ako sa to vola ... nechcete si stiahnut?
mam na blogu na nu odkaz :wink:
26. nov 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
mne sa tiez pacilo vcera a Paulinke tiez... :dizzy_face:
musime coskoro zopakovat :sunglasses:

my sme cestou este isli na nakup a stavili sme sa aj v hrackarstve a malej sme
kupili take hracie piano, tak dokola pocuvam melodie :grinning:
27. nov 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon ... som velice fotila, ale doma som zistila, ze Paulinku nemam ani na jednej fotke :frowning2:
takze musime ist na dalsiu akciu :wink:
27. nov 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zorganizujeme nieco :grinning:
28. nov 2008 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..veru bolo fajn, pokecali sme si a konečne sa aj normálne stretli...veru musíme zopáknuť... :sunglasses:
28. nov 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute caute... co ste porabali... my sme boli v galandii v Galante.. bolo super malej sa velmi pacilo, ak chcete tak kuk fotky

http://picasaweb.google.sk/peta.ba/VAquathermalGalandia27112008#
28. nov 2008 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej ... vy ste sa boli kupkat :dizzy_face: :dizzy_face:

my sme u nasich rezali a vozili na furiku drevo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: priprava na zimu..... lebo nasi maju aj plynovy kotol ale aj na tuhe palivo :wink: takze mame za sebou opat jeden vidiecky vikend :grinning: :grinning:

http://zuzitka.blogspot.com
1. dec 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tu si pozrite, co sa deje v roznych kulturnych centrach :wink:

http://www.kamdomesta.sk/bratislava/kultura/

pozrela som DK Kramare, ale je tam program na november este :zipper_mouth:
1. dec 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka nasla si nieco zaujimave ? :sunglasses:
3. dec 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme boli na 1.hodine na tom kurze :dizzy_face:

o 10h mal byt zaciatok..... o 10.10h sme tam boli furt sami :frowning2: samko bol uz zjedovany, lebo nic sa nedialo... chcel ist domov furt. potom prisiel 2rocny chlapcek a 3rocne dievcatko s maminkami.... a to bolo vsetko.
tak sme zacali tvorit... strihali sme anjelikov a viazali sme velke salonky :grinning:
samka ale viac bavila velka tabula, cmaral si kriedami :slight_smile:

kuk foto:
http://zuzitka.blogspot.com

peti, mas na blogu videa... aj s tanecneho kruzku :dizzy_face: dobreeeeeee :wink:
3. dec 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok