Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

emogeon
9. dec 2008

to je jasne zuzitka len chodte pozriet akciu to nie je kazdy den 😎
ja pojdem zajtra kuknut na palisady a aspon sa prejdem..

tak Desmod vravis 😀

petaba
9. dec 2008

caute babule kuknite kalendar co som urobila ako vianocny darcek pre dedkovcov a krstnych

http://peta-ba.blogspot.com/search/label/Kalend...

zuzitka
9. dec 2008

pjekne 😵 najviac sa mi paci august 😵 😵 😀

petaba
9. dec 2008

😅

emogeon
10. dec 2008

petaba naozaj krasne 😵

zuzitka
10. dec 2008

rano sme boli na tom nasom kurze sikovnych ruciciek 🙂

robili sme vianocne ozdoby na stromcek 😉
mali sme si doniest v rovnakom pomere polohrubu muku a sol, potom valcek na cesto a formicky na vydarovanie.
ale dobra teta ucitelka mala cesto uz pripravene pre nas 🙂 tak sme len rozvalkali a vydarovali, robili dierky, aby sme mohli navliect snurku 😀
buducu hodinu budeme tie nase ozdoby malovat... mame si doniest nejake trblietave farby, tak musim zhanat 🙂
dnes to bavilo aj samka ... valkal a vydaroval o dusu 😵

emogeon ... ak by si chcela, stale sa tam mozes prihlasit, chodia tam aj s 2rocnymi detickami, sedia na stolicke, pomahaju 🙂 alebo ti sedi na kolenach a ty "majstrujes" 😀
s kocikom neni problem, na vratnici su vzdy aj 2 tety, postrazia 🙂

zuky
10. dec 2008

..jej to musi byt super zuzitka, to by ma bavilo...a este prides domov a mas cisto....to ked doma valkame plastelinu este tyzden potom najdem omrvinky.. 😅

zuzitka
10. dec 2008

jo, je to super 😀 doma by ma take nieco ani nenapadlo vyrabat a tam sme aspon s inymi detmi, trochu si spestrime den a ajked za to platime, 50sk na hodinu nas nezabije 😝

zuky
11. dec 2008

..no veď jasné, aj v kútiku toľko necháš...a ešte si aj domov niečo odnesieš 😉 tak potom vyfoť výtvory 😵

emogeon
11. dec 2008

zuzitka vdaka za info.... zacneme tento kurz ak bude tak buduci rok, vy ste zacali a my by sme
o nieco urcite prisli 😝
pre deti po 2rokoch to musi byt super zabaavka...

babizne a uz ste nachystane na vianoce ako tak ? 😀
ja som vcera v meste dokupila darceky takze mam to v suchu 😎
akurat pre mojho muzicka neviem co....

upratovat treba stale, na okna sa vykaslem a piect bude moja mamina.. 😵

zuzitka
11. dec 2008

zuky ... na blogu mam anjelov, co sme vystrihovali z papiera 🙂 a ozdoby, co sme robili vcera, tak to nafotim, az to buducu hodinu vymalujeme 😀

emogeon ... kazdu hodinu sa robi v podstate nieco ine ... my sme zacali chodit tiez neskor, ine mamicky su asi 3 hodiny popredu 🙂 cez sviatky nam odpadnu 2 hodiny, potom zaciname az 7 januara 2009 ..... a to uz bude mozno ZUKY rodit 😵 😵
urcite bude tento kruzok aj buduci rok, tak sa mozte potom prihlasit 🙂

pred hodinkou som sa vratila z koncertu DESMOD 😵 bolo skvele, fakt .... hrali s orchestrom 😵 😵

zuky
12. dec 2008

..jejo, tak anjelici vyzeraju aj takto dobre..
...takže si koncert pochvaľuješ 😎 , tak si nedopadla ako ja s petabou na Elane, cakacka 2 hodiny a potom playback aj to polovicu tam vyhravali nejake sexi huslistky...hmmm 😒

petaba
12. dec 2008

Ahojteeeee

zuzi ti anjelici su velmi pekni 😉

zuky s tym nasim elanom si to uplne vystihla

ked chcete kuknite http://peta-ba.blogspot.com/ vcera sme boli v meste v tescu a bola tam zbierka na vycvik slepeckych psikov tak sme sa trosku pohrali a pofotili s nimi 😎

zuzitka
12. dec 2008

noooo, Desmod sa mi moc moc moc pacil 😵 😵 😵
lepsi zazitok ako z Kravitza 😅 😅

petaba .... je to mozne?? my sme v tescu v meste casto, raz do tyzdna urcite a takuto akciu premeskame 😠

emogeon .... vianoce .... darceky mam len pre samka nakupene. ostatnym som sa rozhodla len vianocne bonbonierky a flasky ... nebavi ma zhanat nic ine 😅

vcera som si kupila linecke orechove cesto, takze budem piect aspon linecke kolecka 😝 ajtak ideme hned 25.12 k nasim a tam bude napecene az-az 🙂 takze ja len to linecke pre dobry vianocny pocit 😵 😵

a upratovanie .... umyla som balkonove dvere v obyvacke, balkonove dvere v kuchyni a okno v jedalni .... to su najpouzivanejsie "sklenene otvory", to sa patrilo umyt 😅 na ostatne kaslem..... lebo mam nervy na tie stare okna, bojim sa ich vobec otvorit, aby sa mi nerozpadli uz uplne 😠 uz sa neviem dockat buducej jari, ze to uz povymiename....

zuky
12. dec 2008

...emogeon...ja uz darceky mam...ciastocne aj vyzdobu..adventny veniec...a snehove ozdobky na oknach-Rajko ma z nich strasnu radosť, všetkým návštevám ukazuje , že máme "kláásne okna" 😅 ...no a v nedeľu sa chystám na stromček už...ovšem ak kúpime žiarovky.. 😝

..zuzitka nemyslíš vážne, že je niekto lepší od Kravitza 😲 !!!
...ale petaba ma naň volala (DESMOD), ale ja už sa necítim na koncerty a pod. 😝

zuzitka
12. dec 2008

no vies, zalezi aka atmosfera na tom koncerte je... ze som videla kravitza nazivo a ze som ho pocula spievat, to je supeeeer 😀 😀
ale lenny neurobil zabavu ... ja som miestami na koncerte zivala 😅 preslapovala a postavala ..........

desmod som si uzila, bola to super zurka, tancovala som a spievala 😵 😵 😵

sa ti vobec nedivim.... s takym bruskom na koncert 🤐 to by som ani ja nesla

angua27
12. dec 2008

ahojte babuľky,

zuky, Tebe sa to už veru blíži. to verím, že na koncerty už pomyslenie nemáš. 😉
my máme zatiaľ iba výzdobu u nás v izbe. svietiace hviezdičky na okne. malému sa páčia, furt ich chodí očumovať. byt budeme ozdobovať až tesne pred Vianocami. tak sa to u nás robilo. okná neumývame, umyjeme na jar. veď nás hádam Ježiško nájde, aj so špinavými oknami. 😀

zuzitka super, že si si užila koncert. ja sa teším už na leto. so sestrou sme si ako vianočný darček kúpili lístky na Depeche Mode. sa vytešujem ako malá, vždy keď na ne pozriem.

zuzitka
12. dec 2008

kedz a kde bude DM? juuuj, to bude pecka 😎 😎 😎
inak je tu niekde tema, ze depesacky 😀

angua27
12. dec 2008

zuzitka 22.6.2009 na Interi: http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp.... dva koncerty na živo by som chcela v mojom živote vidieť a to Depeche a U2. tak jeden sa mi v júni splní. 😀

tému idem pozrieť. 😉

zuzitka
12. dec 2008

no super .... tak potom este BONO musi prist na slovensko a mas to v suchu 😀 😀
nenasla som kolko stoji listok na DM ....

nasla si tu temu? 😎
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

angua27
12. dec 2008

dúfam, že sa Ti to teraz ukáže: http://www.ticketportal.sk/predstavenie_javisko...

zuzitka
12. dec 2008

jo vidim 🙂 vdaka

zuky
13. dec 2008

...no na U2 by som teda šla aj ja, ale depašáci ma nejak nezasiahli 😕

petaba
13. dec 2008

pozeram ze ja som uplne z ineho sudka 😀 Ja som skor na house a trace styl 😎

zuky
13. dec 2008

😲 trace styl? 😨

zuzitka
13. dec 2008

nemyslela trance styl? 🙂

ja som bola depesacka na zakladnej skole 😀 😀 😀 😎 😎 😎
fcul pocuvam vselico....... 😅

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
13. dec 2008

samozrejme trance... mi to nevzalo "n" 😅

zuzitka
13. dec 2008

emogeon ... co je to RW? 😅

baby, v DK Kramare bude 20.12. o 16hod ELA a HOP 😀

zuzitka
13. dec 2008

zeby Robbie Williams 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵
toho by som mohla aj ja........ 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre