Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

jaja25
autor
13. dec 2008

Ahojte. Zuky tak tebe sa to uz blíži. Ako sa cítiš? A kam sa chystaš rodiť? Ja vas posledný mesiac len čítam a nič iné nestíham. Aj tento týžden je to tak. Aj dnes som bola v robote, aj zajtra idem. No aspon cez vianoce budem doma.
Zuzitka. Tiez som si všimla to Ela a Hop po ceste do roboty, len sa obávam, ze nasi chlapci budu o 16.00 este sladko spat a nedostaneme sa tam. Ale nápad je to super. 😉

zuky
14. dec 2008

... áno, veru blíži..ako sa cítim...no okrem tŕpnutia rúk, "nalievania" končatím a pálením záhy celkom sa dá..veď to k tomu patrí...už to vydržím 😝 chystám sa rodiť v ružinove... a čo majú nové tvoji drobci, oni vlastne obaja chodia do škôlky? (kam?)
Elá a Hop je veru dobrý nápad zuzitka, no keď sa bude chcieť môjmu manželíkovi nás tam voziť, RAjko by sa potešil 😀

petaba
14. dec 2008

nooo baby s tou elou a hopom to nie je zly napad... to by sme sa pridali

Zuzitka ja som bola na RW v Budapesti a bolo viac ako super... bolo tam 60 000 ludi... no skraaaatka paraaaaaada 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja25
autor
14. dec 2008

Zuky. Od januára budú konečne chodiť spolu do tej istej škôlky 🙂 . Filip chodil doteraz do súkromnej škôlky, od januára obidvaja na Rešetkovu. Filip už v septembri plakal že tam nemohol zostať, tak dúfam že teraz bude šťastný ked ho tam nechám. Ale hlavne ich nebude treba nosiť na 2 odlišné miesta... 😀

zuzitka
15. dec 2008

... darceky mam zabalene 😵

este chcem piect... linecke cesto mam kupene 😝

zuky
16. dec 2008

...no tak to si mala blbe jaja, ked si ich musela "roznasat" kazdeho inde...a ako este chripkove epidemie "nezafungovali"? ci uz su ako -tak imunny 😉

...my sme zuzitka piekli s Rajkom pernicky a gulali gulicky, Rajka to hrozne bavilo...kuk foto

kyliefox271
16. dec 2008

Ahojte baby,
dlho som tu nebola, nevedela som sa k tomu dostať, a teraz pred Vianocami som stále zaneprázdnená, ako najvačší manager 🙂

Dúfam, že sa máte všetky dobre, teraz som Vás prečítala,
Peťa, pozerala som si Tvoj kalendár, je kráááásny, ja som dala tiež vyrobiť, ale to sa nedá porovnať.
Zuky, Rajko je nádherný chlapec.

alex777
16. dec 2008

no baby... tiez som sa vecnost neukazala a vy zatial takto vsetky pripravene na vianoce 😀
ja veru upratovanie odignorujem, okna v tej zime vobec nehrozia, do jari hadam este cez ne uvidime 😅
darceky mam uz vacsinou pokupene, ale este eme musim zohnat klavirik. chcela by som taky co nema nahrate demo melodie, aby si sama mohla brnkat ale nepilila mi usi tymi prisernymi odrhovackami co sa tam vzdy skrivaju pod niekolkymi gombikmi. zatial taky hladam marne ☹
vyzdobu uz mam, aj veniec som uz vyrobila 😵 , stromcek sme vzdy zdobili az na stedry den, ale rozmyslam ze ho spravime uz tento vikend, nech si ho ema viac uzije 😉
a pecenie nehrozi... 25. sme u mojej mamy, 26-28. u svokrovcov a vsade bude napeceneeee, ze sa to bude jest az do silvestra. a my moc na sladke nie sme. takze na stedry den si vystacime s medovymi oplatkami 😅

ela-hop v sobotu znie velmi lakavo, ak by sa ema zobudila tak aby sme to stihali, tak sa urcite stavime, ema ich ma rada. tak sa mozno konecne uvidime 🙂

alex777
16. dec 2008

podla tohto tu: http://www.skvajnorska.sk/Kr_december_08.pdf si treba kupit vstupenky vopred, pondelok-streda 16-18 h.
myslite ze to je nutne, alebo sa budu dat zohnat aj tesne pred predstavenim?
zuzitka, mas s tym nejaku skusenost, chodievate tam na predstavenia?

zuzitka
16. dec 2008

alex ... na divadielku som nikdy nebola, lebo je to v sobotu, a to sme my vzdy mimo BA 😨
ale zajtra tam ideme na kurz sikovnych ruciciek, tak sa popytam 😵

dnes som bola v tescu zhanat barbie laptop, samozrejme nemali 😠 ale stretla som tam Petabu 😀 s Natalie

zuzitka
17. dec 2008

bola som sa opytat na ten predaj vstupeniek na Ela a Hop..... maju poslednych 20 kusov, treba si ist dnes kupit do 19h 🙂
alebo potom az v sobotu pred predstavenim, ale to pravdepodobne uz bude vypredane 😅
takze posledna sanca je DNES 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
17. dec 2008

ano ano .. v sobotu v tescu na kamennom som ich videla aj ja 🙂 ale vtedy som este nevedela, ze to potrebuje moja znama 😝 tak som jej povedala, ze vsak v tescu maju, ze jej to kupim..... lenze vcera mali uz len chlapcenske laptopy Spiderma ☹

tak som nabehla do Dracika ..... tam tiez ani kus, ale vraj v stvrtok pride tovar ..... ale teta predavacka povedala, ze za 5 minut budu rozpredane 😅 😅

tak skusim dnes v tescu Lamac 😨

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
17. dec 2008

som sa inak vyprdla na ten Lamac dnes, sak nejaka tma je vonku 😅 😅
pojdem zajtra cez den 🙂

zuky ... sikovneho chlapa ty mas doma 😵 😵 😵

tu su nase vytvory, co sme "spachali" na kurze 😉
http://zuzitka.blogspot.com/search/label/kurz š...

zuky
17. dec 2008

..kylie díky...si zaneprázdnená Vianocami, či pracuješ aj?
...zuzitka výtvory sú krásne, môžte byť pyšní 😅

... ja sa už zajtra idem hlásiť do nemocky, brr...už prichádza nervozita... 😕 ...no ešte si chcem užiť sviatky, tak na Nový rok sa môže narodiť hneď aj 1.1., hi 😅

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
17. dec 2008

...ano, ano, nemam problem..."vyradili" ma z ambulancie a teda sa idem hlasit v nsp
...fakt ? 1.1., tak ty spolu so Silvestrom oslavis aj narodky 😎

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
18. dec 2008

zuky ... takze teraz uz kazdy tyzden do poradne? ozaj, a meno mate ake vybrane? 🙂

babky .... a mame sneh 😵

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
18. dec 2008

...sneh? na rčku ani chýru ani slychu po sneho...iba mokro a dážď...depresívne 😒
...no asi to bude malá LAURA

zuzitka
18. dec 2008

Laura je pekne meno 🙂

u nas chumeliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
18. dec 2008

..no veru vy ste vyššie položení..
... takže schvaľujete, hi 😀 manželovi sa veľmi nepáči, no ale on vyberal pre Rajka, takže teraz musí pristáť on... 😅 ..je to kompromisné meno z asi 8 😅

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
18. dec 2008

... no jasné , že sa mi páči a veľmi, nedala by som meno, ktoré sa mne osobne nebude páčiť 😉

zuzitka
18. dec 2008

ja som si tiez vybrala Samuela.... takze teraz je na rade tatinko .... ale prave vcera som ho presviedcala, ak bude druha baba, tak nech je Nina 😵 😵 ale on ma stale favoritku Alexandru 🙂

zuky .. a akych 8 mien ste mali vybratych?? prezradis?

zuky
18. dec 2008

...ema, nicol, bianca, natalia, melania...a uz si ani nepamatam dalsie, vyskrtany zoznamcek som uz vyhodila... 🤐

..inak sledujete ako sme sa tu stretli? 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre