• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

27. januára 2012 
ja som do toho tesca nakoniec isla ... v teniskach .... no vonku uz mi ten sneh nepripadal tak uzasny :unamused: :unamused:
na chodnikoch clapkanica .... fuuuuj ..... boty mokre :sweat_smile:

a teraz jak chumeli ..... z bytu je to zase kraaaasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
som zvedava, co bude rano... :sweat_smile:
18. dec 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak ja ani neverim u vas sneh a u nas dazd a to sme len kusok od seba...

My sme boli dnes na dolnych honoch u babky a deda a u lekarky (ORL) mam zapal usi obidvoch, takze pekne vianoce :unamused: ale nevadi ked lieky zaberu bude dobre

zuzitka a zohnala si nakoniec?
18. dec 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zapal oboch usi ... ojoooj :frowning2:
ja som mala len blby prievan a cely tyzden taka bolest, ze som nevedela co so sebou.... ani cez den, ani v noci .... hruuuza. aj na pohotovosti som bola.... aj som schudla asi 3 kg ...
potom som vyfukla vzduch z ucha a bolo po bolesti :sweat_smile:
tak skore vyzdravenie :wink:

nezohnala som ... ale ta znama mi volala dnes, ze uz netreba zhanat, ze sa im podarilo najst niekde v obchode posledne 2 kusy :grinning: :grinning:

ved prave ... od seba nas deli snad 15min cesta trolejbusom a uplne ine pocasie :slight_smile:
tu je vsetko biele ... strechy, chodniky, cesty ... a stale pada a pada :dizzy_face:
18. dec 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a u nas nic nepada :angry:
18. dec 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...veru nepada :angry:
18. dec 2008 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ak sa vam bude chciet tak kuknite foto robili sme medovnikovy stromcek, pernikovu chalupku...

http://peta-ba.blogspot.com/
19. dec 2008 o 02:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... tak ty si ju predsa zdobila? no tak sa vydarilaaa :sweat_smile:
19. dec 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba velmi pekne :dizzy_face:
a skoro sa uzdrav nech nelezis v posteli cez sviatky.... :confused:

zuky co v nemocke vsetko v poho ?

no veru snezilo tu asi do polnoci, manzel stale pozeral z balkona kontroloval situaciu a ci
este vidi auto :grinning:
19. dec 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... no vsetko oky u mna, este sa von baby nechysta, zatial mi vychadza termin, tak ako ma... :wink:
19. dec 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech sa ani nechysta este ma cas :dizzy_face:
a aby si dostala 25 000,- ..... :wink:
19. dec 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua pekna fotka

baby kuk nas vianocny tanec http://elfyourself.jibjab.com/view/OVUMhFArqsEnK7ia :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka nevies neda sa zajtra zavolat tam kde predavaju tie listky na Elu a Hopa? vy uz mate listky?
19. dec 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon kukni co je v DK Kramare

Škola pred škôlkou - pohybové cvičenia s hudobným doprovodom pre deti od 15
mesiacov s mamičkami na materskej dovolenke: utorok 10,00 - 11,00
19. dec 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako bolo na ELE...? kto ste boli? my sme nakoniec nesli kedze prsalo :unamused:
20. dec 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste ktooooo :angry:
20. dec 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba ... ten tanec je perfektnyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

bol niekto na tej ele a hopovi??? :wink:
21. dec 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nie :confounded:
21. dec 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz to aj trosku lutujem ze sme neboli, lebo dnes nati vstala skor ako obvykle a stihla ranny program Ela a Hop a oci z nich nespustila... tak skoda asi by sa jej to pacilo... no snad na buduce :slight_smile:
22. dec 2008 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... ani my sme nestihli, boli sme v Rakúsku niečo kúpiť a kým sme sa vrátili už bolo aj po 16.hodke... :unamused:
... a čo zuzitka, ešte máte sneh, vybrali ste už aj nejaké "boby" von?
22. dec 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nie ... uz ked sme sa vcera vratili od nasich, uz tu nebol ziadny sneh :unamused: teraz tu pre zmenu prsi :confounded:
sak ale pocula som, ze na vianoce sneh bude vsade :dizzy_face: :dizzy_face: aj u vas :dizzy_face: :dizzy_face:

v poslednej dobe mi blbne pocitac... mam staru masinu :sweat_smile: a asi zacina dosluhovat .... proste mi nejde zapnut.
cely den to skusam a nic :angry: az teraz vecer sa to konecne podarilo nastartovat :grinning: :grinning: :grinning:

ale zase na druhej strane som stihla vela veci ... nakupit, uvarit, povysavat, oprat, povesat pradlo, upiect linecke kolaciky ... a to vsetko v jeden den :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kupila som krstniatku saty v tescu a doma som zistila ... az po 3 tyzdnoch!!! ... ze na tych satach je to plastove pipatko, co mi mali dat dole pri zaplateni pri pokladni :unamused:

takze dnes to idem vyriesit, snad ma tam nebudu mat za zlodejku :sweat_smile: :sweat_smile: /blok nastastie mam :slight_smile: /
23. dec 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ježiš zuzitka, no pekne...to sa mi tiež raz stalo v auparku ..v steffanel som si kupila kabelku, 2 pipatka mi dali dole a este jedno som doma nasla v zazipsovanom vrecku....dali sme to doma dole, ale ledvou biedou a samozrejme tam ostala stopa po dierke... :angry:
23. dec 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som doma ... saty mam odpipane :grinning: :grinning:

ale isla som do toho tesca so strachom, lebo Juro mi doma nahucal do hlavy, ze budem podozriva, lebo ze zlodeji takto kradnu veci :fearful:
ale ujko straznik bol sympos, aj teta na informaciach bola ok, ani blok nechceli vidiet :dizzy_face: :dizzy_face:
este nadavali, ze ta pokladnicka musela byt hlucha, ked ma pustila cez pokladnu aj pipatkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takze mam to vyriesene, som rada .... a este sme sa pomotkali po tescu a nieco este nakupili .... ale uz to je fakt o nervy .... veeeeeela ludi :unamused:

... ideme zdobit stromcek :dizzy_face:
23. dec 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajeme vam krasne vianoce, prezite ich v pokoji, s laskou a hlavne s tymi, ktorych mate najradsej :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2195982&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
23. dec 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
ja tieto dni akosi nestiham,no manzel uz ma dovolenku to bude asi tym :grinning:
tak som tu len na skok :fearful:

kocky prajem Vam krasne prezitie vianocnych sviatkov v zdravi a s laskou :dizzy_face: :dizzy_face:
a nech su nase deticky zdrave a maju vzdy usmev na tvari :slight_smile: :slight_smile:
24. dec 2008 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
VESELÉ VIANOCEEEEEEEEEEEEEE mamičky a detičkyyyyyyyyyyyy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!!
24. dec 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky stastne a vesele vianoce, vela zdravicka a stasticka... :slight_smile:
24. dec 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No co baby aky bol jezisko, posluchali ste? :grinning:
25. dec 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj peta, u nás bol štedrý deň dobrý. doobeda trošku stres, malý vstal hore riťkou. ale po poobedňajšej návšteve u prababky a spánku bolo všetko ok. večeru spráskal ako ešte nikdy a darčeky ho tiež strašne potešili. pomaly, po jednom si ich vybaľoval, s každým sa pohral a až potom išiel na ďalší. najviac zabodoval hovoriaci psík a hojdačka.
ja som tiež asi poslúchala, darčekov som dostala primerane. :wink: a čo Ty?
26. dec 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok