• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

27. januára 2012 
Tak baby ja neviem, co ma ten moj lekar strasi. Pribrala som doteraz 10 kg a on mi vravi, aby som si davala pozor na to co jem, aby som sa neprejedala, lebo si mam ustrazit, ze by som mala pribrat max. 12kg. :angry: nech si vravi co chce, priberiem, kolko priberiem. A just!!!
9. jan 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua presne kazdy ma ten svoj sposob ako schudnut, mne staci 30-40 minut makat denne a jest vsetko a schdunem 5-8 kg za par mesaicov, alebo dlhe prechadzky a to veru na jar zacneme :sunglasses:

ale ked teraz v zime sa mi tááák nechce.....
9. jan 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj kolko nas tu je :dizzy_face:

lilian ja som pribrala len 12kg lebo ja som takmer cele tehu tickovala kade som chodila a schudla som prve mesiace 10 kg...

ale jedz naco mas chut jasne... :wink:
9. jan 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon vsak ale keby aspon ta clapkanica nebola na chodnikoch... dlhe prechadzky to ja mozem :wink:
9. jan 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lillian ... moja lekarka zacala byt hystericka, ked mi do tehu knizky pisala v 27tt + 11kg ...... v 32tt + 15kg ..... v 38tt + 19kg :slight_smile: dokonca som priberala este 40tt :sweat_smile:
uz ma posielala na rizikove lezat do nemocnice, lebo som bola ako prasiatko vyzrana :grinning:
9. jan 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon ... sak na zastavku SAV prides peso :slight_smile: a tam uz len na autobus do auparku .... ci radsej nie?

mohli by sme teda v stvrtok
9. jan 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba a ty uz bez kocika fungujes ?
9. jan 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka ked ja tak nerada ziadam cudzich ludi o nieco..
skoda ze tam sa pesi neda :grinning:
9. jan 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon ... ale da sa peso az do auparku :grinning: :grinning: :grinning: ale to uz by bolo moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak teda ako to urobime?? :fearful:
9. jan 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
da sa ale ani za svet peso eeee....... :grinning:
9. jan 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon vsak mozme ist aj peso do auparku... ja chodievam pravidelne... je to pekna prechadzka :slight_smile:

a bez kocika ani na krok... nati to hned vie vyuzit na nosenie na rukach :grinning:
9. jan 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to asi pol az trictvrte hodka z racka :wink:
9. jan 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba heej ? tak tym rusim predchadzajuci prispevok :grinning:
a kade pesi zvyknes.. no a mozno schudneme, vydame viac energie a vecer sa mozme napraskat :grinning: :grinning:

len aby nebol velky mraz, mohlo by byt tak +2 a viac, a skor poobede baby....
9. jan 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba napadlo ma ze by sme mohli ist do mesta a 50kou ta stoji hned pri auparku a vzajomne
si pomozmeme s kocikmi :wink:
9. jan 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem popri tescu cez stary most a sad janka krala... je to super prechadzka... paulinka ti spi aj v kociku? ...kedze musime vyrazit skor?
9. jan 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidite, jak ste si to pekne vymysleli :grinning: :grinning: :grinning:

ja sa ale k vam nepridam peso, lebo samko by asi zaspal v tom kutiku od unavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale na ten bus 50 by som mohla ist s vami :wink:
9. jan 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne vsak ? :grinning:

paulinka mi v kociku zaspi v poho....

zaklad mame a ostatne do stvtka poriesime :dizzy_face:
a kto sa k nam este prida na stretko ?
mozme aj nejake vypredaje mrknut :dizzy_face:

my ideme von a nakupit si....caute zatial
9. jan 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, pridajte sa na stretko aj nove mamicky :slight_smile: /myslim nove mamicky v tejto teme :grinning: /

tiez idem von, do potravin....
9. jan 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff tolko ludi tam bolo, nevedeli sme sa vymotat z tych potravin...
ale nieco som potrebovala do varenia :fearful:
9. jan 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon ... a zohnala si, co si potrebovala? :slight_smile:
ozaj, co znamena tvoja prezyvka? ... ak to neni tajne :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth:

mne furt blbne net .... dnes mi vypadol na 2 hodiny, potom naskocil, potom zase na 10 minut..... sibe mu :angry:
9. jan 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka, Maťko sa v aute prespí, len to je málo spánku. spáva na obed cca. 2,5-3 hoďky. a keby aj spal cestou tam aj späť, tak to je dokopy hoďka. a potom je večer strašne mrzutý. :unamused: ale tak nabudúce možno dobehneme. :wink: no a možno nakoniec bude spať menej, tak to by sme dobehli. raz za mesiac totižto pospí iba tak hoďku a pol na obed a to by sme stihli. tak potom hoďte, kde budete presne, aby sme vás v prípade výjazdu našli. :grinning:
9. jan 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka zohnala :dizzy_face:
ked som bola v UK ako aupair tak kamoska tej mojej malej sa tak volala a tak sa mi to meno zapacilo :wink:

nam takto blbol net a mali sme nieco s modemom...
10. jan 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.
My sa asi na stretnuti nezucastnime, lebo mala ma uz niekolko dni zaludocne problemy a mame este nejake hnacky.
My sme chodili s malou do Bfitu od 6. mesiacov do 9. mesiacov aj na cvicenie Pilates pre mamicky a dedicky sa spolu hraju. Prva hodina bola dost narocna, kedze sa este neplazila a nevedela sa zabavit. Postupne sa to zlepsovalo, az sa dala precvicit pekne cela hodina a deticky sa spolu pekne zhrali. Obcas sa samozrejme potahovali o hracky a niekedy bolo treba nejake babo prebalit, nakojit a tak, ale bolo to prijemne cvicenie. Teraz od januara by mali opat cvicit. Myslim, ze je to celkom dobre cvicenie na znovuziskanie stihlej linie.
Ja tam teraz chodim na tehotenske cvicenie a s malou chodime na cvicenie Babyfit (to je cvicenie deticiek, ale tam je velky zaujem a tazke je tam sa dostat, ale inak super, odporucam).
Nazdarte.
10. jan 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako po vikende?

samko sa prvykrat v zivote boboval :grinning:
11. jan 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy, kotre mate plastove okna, ste spokojne? aka firma vam to robila?

lebo je tu tema o plastovych oknach a teda su tam same negativne veci...... chceme menit na jar a nerada by som isla z kaluze do blata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jan 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame plastove a robil to slovaktul a sme spokojny... urcite lepsie ako drevene :wink:

som tak rozmyslala ze by sme mohli chodit napr. na aerobik podvecer niektory den, co vy na to? som na sla ze na kramaroch je posilka
12. jan 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano je tu posilka, ale nechodim tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ked sme sa prechadzali v lete, tak som videla cez okno, ze tam nejake baby hopsaju na hudbu :grinning: :grinning:

peti, nerosia sa vam, nefuka cez ne?
12. jan 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nefuka ale rosia sa... ale to znamena ze vnutri je teplejsie ako vonku a ze neprepustaju vzduch

ja by som bola za dance move alebo za dancestep
12. jan 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti ... no ja neviem s tym cvicenim .... nemam kam dat samka, juro chodi z prace neskoro... :unamused:
12. jan 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok