Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

qweedy
13. jan 2009

baby, inak len tak otazocka odveci 🙂 soferujete ?

zuzitka
13. jan 2009

pred tehu aj pocas tehu som soferovala ... ale odkedy mam samka, tak sa necham vozit 😀
soferovala som snad 5krat pocas samkovho zivota 😅 do studienky - to je asi 45km, po blave som este nesoferovala... radsej sedim s malym vzadu... 😅

preco sa pytas?

zuzitka
13. jan 2009

ako sme vyriesili to nase stretko vo stvrtok?

ak je teda velka zima na to, aby ste isli peso az do auparku, podme teda len na PALISADY 😉
o 14-15hod?

petaba
13. jan 2009

inak emogeon ide nam bus aj s hlavnej stanice... su to asi 4 zastavky, ale ja to necham na vas...

angua27
13. jan 2009

ahojte,
vidím, že sa rozoberá škôlka. mňa to zatiaľ netlačí. len sa chcem ísť spýtať niekedy teraz tu u našich v Šamoríne, že či mi zoberú malého, keď bude mať 3 roky, aj keď tu nemáme trvalé bydlisko. vyzerá to tak, že asi sa tak rýchlo do BA nevrátime, tak by som ho chcela dať do škôlky, čo tu máme 5 minút od domu. aj ja som do nej chodila. majú pekné priestory (rekonštruované pred rokom), veľký dvor s kopec preliezkami, altánkom, dreveným vláčikom a trávou a stromami. a viem, že baby, čo sú z BA a bývajú tu v Šamoríne, ale majú TP ešte v BA mali menšie problémy umiestniť deti do škôlky. tak sa idem radšej opýtať rok dopredu, akoby som mala niečo zameškať. 😀

qweedy ja som šoférovala pred tehu, počas tehu a veľa šoférujem aj teraz. dokonca, keď som bola tehu, tak som radšej ja bola za volantom, ako by som tam mala niekoho pustiť. som sa smiala, že aj do pôrodnice sa odveziem sama. 😀 a teraz, keď mám malého a bývame u našich, tak si to bez auta ani neviem predstaviť. a radšej ja šoférujem, ako keby som sa mala nechať voziť. 😎

no a my vo štvrtok teda neprídeme. ideme na očkovanie a potom radšej domov, obávam sa blbej reakcie.

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
13. jan 2009

tak teda podme na PALISADY 😉

ja nejazdim autom po BA, ale ani necakam na manzela ...... vsade som sa dostala busom, trolejbusom alebo elinou alebo peso 🙂 aj s kocikom aj bez, neni problem 😎

snad raz za 3 roky sa mi stalo, ze bol plny trolej, ze som sa nedostala, ale inak to bolo vzdy v pohodke, nalozila som kocar sama a bolo 😉

len na velky nakup sme isli do tesca vsetci traja spolu autom...

queedy, jasne, pod s nami na to stretko 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
qweedy
14. jan 2009

isla by som baby, len my mame uz full program...nic atraktivne sice...stvrtok poobede dovypratavame stary byt...a piatok k nam pridu kamosssi z lamaca 🙂 to uz je lepsie 🙂 ale nabuduce nam to hadam vyjde....na palisadoch kde presne je ten detsky klub? nech si pozriem moznosti spojenia do buducna.... 😉

inak nechapem som tu vcera davala prispevok ohladne toho soferovania a dnes kukam a nist 😒
zaujima ma to preto, lebo moj muzik ma tlaci do toho aby som zacala normalne pouzivat auto..nie len ze raz za dva mesiace nas odveziem z nejakej zurky ak si on vypije 😎 ja osobne mam zo soferovania po BA dost stres, lebo sa mi zda, ze tu vsetci jazdia ako sibnuti a mam pocit, ze mam sledovat prilis vela cinnosti naraz 😀 manzel tvrdi, ze je to len cvik, no neviem....hadam....pravd je, zeby to aj mne vyhovovalo lepsie, keby som sa vedela presuvat autom....by sa mi otvorili nove moznosti vyjazdov 🙂 lebo mhd ak nemam dobre spojenie sa mi moc chodit nechce, hlavne ked je nieco tak na dva prestupy alebo hodka cesta len jednym smerom 😒

zuzitka
14. jan 2009

queedy .. akoze nist? 😕

ved tvoj prispevok je vyssie 🙂

zuzitka
14. jan 2009

klub Palisady ... je tam aj mapa 🙂

http://www.klubpalisady.sk/

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
14. jan 2009

dnes sme mali zase kurz sikovnych ruciciek 😉
lepili sme na papier sosovicu, ryzu, spagety, ...

http://zuzitka.blogspot.com/search/label/kurz š...

qweedy
14. jan 2009

ale ja myslim iny prispevok, taky dlhsi, a ten tu nie je, ale to je jedno... 😎
emogeon, ty si z vajnor ? ja tam mam kamosku...ma dve dcerky...mozno sa poznate..ona byva v tych novostavbach farebnych 🙂

qweedy
14. jan 2009

zuzitka, no teeeeda, pekne vytvory ? to niekam so samkom chodite ?
..ja som chcela tiez s matejom poriesit nejaky kurz v okoli, ale co tu bolo MC v raci, tak to ma problemy s priestormi, tak teraz moc nefunguje a oproti domu mame tiez detske centrum, ale tam su zas kurzy len pre starsie deticky, tak od 5-6 rokov.... ☹

zuzitka
14. jan 2009

tam, kde si videla tie nase vytvory, tak tam nizsie je aj, kam to chodime 😉 DK Kramare
je to kurz pre deti od 2 rokov 🙂

a co to stretko? uvidime zajtra podla pocasia? 😨

qweedy
14. jan 2009

TO MATE SUPER...TU V OKOLI NINCE... ☹ JA SA UZ NEVIEM DOCKAT JARI...KED BUDEME MOCT CHODIT VSELIKAM VON A NA VYLETY... A TAAAK...LARY FARY....LEN V MIKINKE 😎 😀

zuzi a kolko vychadza ten kurz?

teraz mame aj taky cudny rezim, ze mati cez den nespi a potom ide spat vecer o siestej a spi do rana do tej pol siedmej...takze vlastne mi neskorsie poobednajsie aktivity teraz ani nemame velmi ako...lebo to este kym sa okupe a citame rozpravku a vsetky veci suvisiace so spankom 🙂 ako ist este 3x na zachod a 7x pit 🙂

...vy uspavate deturence ? lebo ja stale ano 🙂 ale nevadi mi to 🙂 pytam sa len tak zo zvedavosti 😀

qweedy
14. jan 2009

juj, som to poplietla teraz pozeram tu tabulku a emogeon nie je z vajnor 😨 😵 😝

zuzitka
14. jan 2009

fiiiha ... queedy, mas fotecku 😵 😵

ten kurz stoji na 10 vstupov 500sk 😉 a nemusim kazdu stredu, ked vynecham, nic sa nestane .... mozem si tie hodiny rozpocitat na dlhsie, myslim az do marca, aprila to bude fungovat 🙂
teraz cez zimu je to dobre, lebo ved po vonku sa moc neda...... 😝

moj samko uz dlho chodi spinkat sam, od septembra dokonca uplne sam vo svojej izbicke 🙂 niekedy si k nemu lahnem a o chvilku mi povie, ze uz mozem ist prec 😀

po obede nechodi spinkat, pretoze to by bol do polnoci hore 😠 😠 tak sme zrusili poobedny spanok ... a teraz chodi spinkat okolo 21hod ... len obcas, snad raz do tyzdna si pospi aj poobede 😔

qweedy
14. jan 2009

yo yo, to som ja 😀

zuzi, a rano samko kedy vstava? lebo matej spi cce tych 11-12hodin denne a spekulujem, ci to je dost na jeho vek....

zuzitka
14. jan 2009

inak prepac, furt ti komolim tvoj nick ... furt pisem queedy 😅 ako sa volas? uz vies, ja som zuzana .. tesi ma 😵

samulo rano vstava okolo 7.30 - 8hod, dnes este o 8.30h spinkal 😕
podla mna 11-12 hodin je dost... keby mal malo, tak to zistis 🙂
samko ked malo spi, tak proste zaspi po obede, to uz vidim na nom, kedy ma dost 🙂

qweedy
14. jan 2009

katarina 🙂 take neobvykle mena mame 😀 🙂
...praveze on vyzera, ze mu staci tolko spanku, to ja len stale stresujem 😉 ale ked zacne byt dlhsie svetlo vonku, tak by som bola rada, keby sa vratil k obednajsiemu spanku , aby mohol byt zas dlhsie vecer hore....
...teraz mi to takto vyhovuje, lebo mam cas aspon sa ucit na skusky...aj ked v pondelok mam jednu a teda som myslela, ze dnes si dam aspon 20 -30 stran a som sa tu zamotala na nete 😨

zuzi a ty sa chystas do prace, ked das samiho do skolky?

angua27
14. jan 2009

ahojki,

qweedy, mne Maťko zaspáva sám od 9. mesiacov. neviem si to vynachváliť, keď som ho uspávala ja, bol na mňa strašne naviazaný. a aj v noci, keď sa zobudil, tak si pýtal iba mňa a nikoho iného. takže som to radikálne poriešila a teraz je to super. ak sa mu ešte nechce spať, tak si pokecá s plyšákom v posteli a potom zaspí. 😀

qweedy
14. jan 2009

angua, s tou naviazanostou to detailne poznam 😀 ...ale mne to zatial neva, ked ho uspavam, vzdy si predtym super pokecame, ze co bolo cez den a taaaaaak .... si hovorim, ze pridu casy, ked ma bude z izby vyhanat a budem najtrapnejsia mama, ked mu budem chciet dat pred kamosmi pusu 😀 😀 😀 tak si to este uzivam 🙂 uz aj teraz, ked rano ideme do skolky, ledva mi stihne zakyvat a uz frci medzi deti 🙂

zuzitka
14. jan 2009

moja praca zanikla pocas rodicovskej dovolenky ☹ cize som nezamestnana......
a rada by som mala druhe babenko, takze si novu pracu zatial nehladam

qweedy, angua ... vam kedy vyhovuje stretko? radsej doobeda? nieco vymyslime na dalsi tyzden teda...... ale najskor o 11h ... skorej nestihnem ani keby co bolo 😝

qweedy
14. jan 2009

zuzi, mati je doobeda v skolke a buduci tyzden ideme na lyzovacku.....nam by stretko vyhovovalo najviac okolo 13tej...lebo pre matiho chodim do skolky na 12:15 k racianskemu mytu.....

petaba
15. jan 2009

Ahojte babule...
tak my dnes to stretko nejako nestihame... boli sme totiz vcera u lekarky a mala nati ockovat proti pneumokokom, ale som jej povedala ze nati ma v poslednej dobe strasne zachvaty revu a neda sa ju utisit a to aj v noci, tak ju ani neockovala... musime ist na neurologiu preistotu ci nema nejaku detsku migrenu ci co... takze dnes budem obvolavat lekarov a tak.... 😒

a asi aj pocasie je dost onicom, ma byt ako vcera... a vcera bolo teda dost hnusne

qweedy a ma tak napadlo keby sa vam chcelo tak by ste mohli dost na kavicku ked pojdete zo skolky, byvame kusok 😉

a co sa tyka buduceho stretka nam je asi jedno kedy bude.... lebo nati bud zaspi az okolo 4 alebo vobec, takze ja nikdy neviem ci vobec spat bude

zuzitka
15. jan 2009

petaba ... fiiiha, tak drzim palce, nech natalke nic vazne neni 😒

peti, zuzi ... inak ja ani vlastne neviem, ci sme nejak dohodnute na to stretko .... neviem ci aupark ci palisady .... 😅 tak kaslat na to teraz

zorganizujeme nabuduce aj s qweedy, aj s anguou a snad aj s ALEX 😉
hlavne si napiste cas a miesto vy, lebo mne to je tiez jedno 🙂 samko nespinka poobede .... takze si navrhnite vy... dobre?

a mozno uz aj Zuky pojde s nami, hm? 😵

petaba
15. jan 2009

baby tak ma napadlo co s tou Ela a hop chystate sa niektora?

zuky
15. jan 2009

...no caute baby, fiiiha, ale ste sa tu rozpisali, ja ani nestiham čítať...vitaj qweedy...to máme cca podobne staré deti...
...no zuzitka stretká ešte musím odložiť, ešte nech malinká trochu podrastie 😵
...petaba aj vo squash centre na pionierskej sa dá cvičiť, ja som tam chodila...a peši to je blízko 😅
http://www.squashcentrum.sk/index.php
..alebo aj na bernoláku
...no a nám pediatrička povedala, že škôlku pre Rajka mám riešuť tak o pol roka...tak neviem, nechám to na náhodu kedy a kam pôjde...aj tak sú teraz všetky preplnené...hmm
😒
....no a Rajko chodí spávať sám asi tak od pol roka...takže není problém, samozrejme pokiaľ nie je u nás zaujímavá návšteva 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre