Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

petaba
17. jan 2009

tak baby dnes som sa prehnala rano o 10 na to predstavenie ela a hop a mali chybu na internete, takze predstavenie je az o 16... tak som volala kvoli listkom a teta mi povedala, ze sice este volne listky su, ale ona mi ani jeden rezervovat nemoze, a ked som sa pytala na kocik, tak ten moze ostat maximalne vo vestibule niekde dole, ale do saly v ziadnom pripade ist nemoze, takze sa asi na to vykaslem, vsak nemozem si nechat veci len tak...no ale skoda

ake mate plany vy?

petaba
17. jan 2009

kuk aku super stranku som nasla

http://slovakiaguide.sk/

qweedy
17. jan 2009

zuzi, hej, takto vyzrali aj nase lyzovacky za slobodna 😀 len vekom zacinam byt viac pohodlna 😅 alebo leniva? 😝

ta bobova draha je super, moj muz bol s matom tento rok , ale na jar a malemu sa to veeeelmi pacilo, ale zas kamoskyn muz toho ich synatora - 2,5 roka, nejakym sposobom vyklopil a maly mal peeling po tvaricke ☹

co sa tyka tych listkov a kocika na detske predstavenie, ja by som nesla, ked maju oni k tomu taky pristup 😠 je to predsa predstavenie pre deti, tak je podla mna normalne, ze ak nemaju zvlast strazeny priestor na odlozenie kocika, ze kocik si maminy vezmu so sebou do saly....alebo nie?

qweedy
17. jan 2009

moji chlapi tiez teraz vyrazili niekam na kolibe sa posankovat, ze nech sa mozem ucit v pokoji 😅

emogeon
17. jan 2009

caute baby,
my sme sa vratili akurat z prechadzky a moji dvaja uz spia.. 😵

qweedy a uz si sa nieco naucila ? 😀

petaba v utorok ideme tancovat ? no ale ak maju pri kazdej akcii takyto pristup z tymi kocikmi
tak dovidenia ...

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
17. jan 2009

petaba ... sak ja som pisala, ze ela a hop su o 16h .... 😕

a s tym kocikom... to by som sa nebala, teda ak su tie predstavenia na tej chodbe, kde mame aj kurz, tak tam ti nikto nic nezobere, tam sa nikto cudzi nedostane 😨 a osobne veci si zoberes so sebou....
ci chcete si vziat kociky az do saly? 😅

ved tam sa normalne funguje s kocikmi, chodi tam plno mamiciek ... ja myslim, ze netreba robit paniku 😉

ci sa bojite, ze mamicky navzajom si budu kradnut veci? 🤐 ... ja neviem, nemam ziadne take skusenosti 🤐

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
17. jan 2009

ked vstupis do kulturaku, tak hned vratnicka sa pyta, kam ides, co si zelas ...... tak myslim, ze kocik je pod dohladom 🙂 no kocikaren by mohli mat, to je pravda
.... ale minule som videla cely "zajazd" mamiciek s kocikmi, jak vychadzali z kulturaku, tak neviem, kde mali naukladane kociky 😎

zuzitka
17. jan 2009

peti ... no nasla som to, fakt tam maju ze o 10h 😕
http://www.kamdomesta.sk/bratislava/kultura/dk-...

ale ja chodim denne okolo toho, vidim na tabuli ze o 16h, aj letak mam doma..... no co uz 😒

qweedy ... ucis sa???? 😀 😀 😀

emogeon ... ja som este nedostala rodicovsky ani pridavky, tak neviem .... 😅 asi v pondelok
inak samko ma teraz 3 roky, ja dostanem teraz uz posledne pridavky? alebo este aj vo februari??? neviem ci sa to plati o mesiac pozadu alebo popredu 😅

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
17. jan 2009

no mohlo by to byt pozadu, by som sa vo februari este tesila 😀 😀

jo jo, boli sme.... samkova prva sankovacka 😵 minuly tyzden sa sice viezol na bobach, ale len po ceste 😅
teraz sme ho prevetrali na lyziarskom svahu raz 😎 a potom na tom sankarskom svahu, ten nebol tak strmy 😅
inak super pocasie, slniecko svietilo, tesim sa, ze sme tam boli 🙂

sak hodim na blog potom fotecky 😵

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
17. jan 2009

no tak sa tesim 😵

a vy mate tie tanecky uz zaplatene? o kolkej to mate? ... ze kedy sa mam teda dostavit do tej cukrarne 😝

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
17. jan 2009

no ved to zaplatis snad aj pred prvou hodinou, nie? my sme tak zaplatili kurz... 😉

fotky z Kamzika 😉
http://zuzitka.blogspot.com/2009/01/snkovaka-na...

petaba
18. jan 2009

Emogeon samozrejme idem na tu tanecnu, no dufam ze nebude problem s tymi kocikmi... kolko odtial je ta cukraren?

zuzitka
18. jan 2009

dneska jak je hnusne.... fuj fuj 😒

cukraren je kulturneho domu asi 2 minuty peso 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
18. jan 2009

emogeon ... pisala si, ze na prvu hodinu sa mozte prist len pozret a zaplatite az dalsie hodiny ... tak si omrknete, co s kocikmi a rozhodnete sa same 😉

no idem s malym do tej hmly na chvilku, snad sa nestratime 😀 😀 😀 😝

potom konecne odstrojim vianocny stromcek 😎
lebo ved za tyzden musim robit novu vyzdobu - narodeninovu 😵 samko bude mat v sobotu 3 roky 😵

qweedy
18. jan 2009

no jasneeee, ucim sa, ale teda ja sa vydrzim ucit tak hodku a potom pauza aspon 10 minut a potom zas...aj ked vzdy si este najdem popritom co robit 😀

dnes teda nebolo pocko bohvieake, matej nechcel ist ani von, ale bola tu moja mama, tak sa vyhrali .... doniesla mu novu motorovu pilu a sikovnicka, tak mali co robit cele poobedie 🙂 😉

mne sa taaaak nechceee ist zajtra na tu skusku ☹

neviem ci sa este zajtra dostanem k netu, lebo musime este ist dokupit poobede matimu teple ponozky do lyziarok, vlozky do lyziarok a spacak 😉 minuly rok spal este so mnou, ale teraz sa uz tlacime 😵
tak ak by som sa neukazala, tak paaaaaaaaaa a kuknem ked sa vratime z lyzovacky 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
18. jan 2009

emogeon ... ja som sa na ten stromcek tiez dnes vypr.... a radsej som si nafarbila vlasy 😀 😀
a teraz asi upecem babovku 😵

qweedy ... tiez drzim palec na skusku 😵
a lyzovacka nech dopadne super, uzite si to 😎 😎

petaba
18. jan 2009

my sme boli dnes na prechadzke od racka do auparku, bolo celkom dobre ked nefukalo,... chcela som si kupit boty, ale nakoniec som odisla s ciapkou, tak aspon nieco 😀

qweedy tiez drzime palce na skusku 😎 a samozrejme aj dobru lyzovacku prajeme 😉

babule co mate zajtra v plane... vobec ma nenapada co mam robit v takomto pocasi 😖

anaba
18. jan 2009

Mila Qweedy,
ja som velmi zriedka na internete, preto tu odomna su velmi malo kedy nejake prispevky. My teraz byvame uplne na konci Race na Rybnicnej, ale co nevidiet sa tiez budeme stahovat do Krasnan ku Peknej ceste do novostavby, tak neviem ci nebudeme susedia. Mozno sa tam stretneme.
My mame dievcatko Alicu vo veku 1 rok a 2 mesiace a budeme mat onedlho este nejaku druhu ratolest.

zuzitka
18. jan 2009

petaba ... ja neviem, co v takejto zime 😕 sak sme boli dnes len polhodinu vonku ... brrrr

angua ... vsetko najlepsie k tvojim piatkovym meninkam 😵 😵

petaba
19. jan 2009

aj my sa pripajame k blahozelaniu, sranda ze clovek vzdy pozrie do kalendara az ked je po meninach 😅

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
19. jan 2009

konecne som zbalila ten vianocny stromcek teraz 😀

dame si obed, potom pojdem do obchodu ..... a co dalej, neviem ☹
mozno si dame len prechadzku tu po okoli....

a zajtra tie tanecky ... prvu hodinu mozte len pozerat bez zaplatenia? ze by som isla mrknut s vami 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre