Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

angua27
19. jan 2009

babuľky, ďakujem. 😀

petaba
19. jan 2009

no mne dnes na teplomere na balkone dokonca ukazuje ze je 13 stupnov na slnku tak sa tesim ze uz nie je taka kosa...

emogeon ako sa dohodneme na zajtra na tancovanie? kedy sa stretneme?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
19. jan 2009

peti ... my mame na balkone len +2 stupne .... ale aj to potesi, vzdy lepsie jak mraz 😀
ja chcem uz jar 😵 😵

tak skusim byt aj ja o 9.50h v kulturaku, snad nas neposlu domov, ked nebudem mat zaplatenu hodinu 😅

petaba
19. jan 2009

ok tak budeme tam 😉

qweedy
19. jan 2009

ahojte, tak som spravila tu skusku, dokonca fakt na A, ale sadli mi otazky, takze super 🙂 to bola posledna tento semester, tak teraz si dam pauzu tyzden dva a mozem sa pustit do pisania diplomovky 😒

bezim balit....paaaaaaaaaaaaaaaaaaa

inak aj my sme balili stromcek predvcerom, ale len preto, ze matej tam chcel postavit autodrahu co dostal na narodky a je obrovska , takze sa nikde inam nezmesti len na stromcek plac....normalne odzdobujeme az pred Velkou nocou 😀 len vymenim vyzdobu 😀

zuzitka
19. jan 2009

qweedy ... gratulujem 😵 idem si teda nieco naliat na oslavu, este mam vermuth od vianoc 😀
stromcek do velkej noci? coze? 😀 😀

a kedy mal presne Matej 3 roky?

petaba
19. jan 2009

qweedy gratulujeme 😉

zuzitka
19. jan 2009

dnes mi prisiel rodicovsky prispevok, a to: 176,60 EUR
takze nezvysene.... emogeon, a co sa to malo od noveho roka zvysit? prispevok na dieta ... tych 540sk? 😕

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
qweedy
19. jan 2009

mne sa ozdobeny stromcek velmi paci ako interierova dekoracia priestoru 😀 nieco ako izbovy kvet 🙂

matej mal narodky 22.11, mily skorpion 🙂 tento rok sme robili prvykrat aj detsku party u nas doma, bolo 5 deti , z toho 4 trojrocne a 1 jedenapolrocne a teda sodoma gomora 😝 plus 12 dospelych , ale bola sranda ...

zuzi, neviem sice co malo byt zvysene, ale ak ten rodicovsky, tak ten sa myslim vyplaca spatne, takze ak aj bol zvyseny, uvidis to az vo februari.....

...dala by som si mojitoooooooooooo 😵

zuzitka
19. jan 2009

wow 😀 o 100sk

no tak ste ma presvedcili, ze vo februari dostanem teda este prispevok za januar ... posledny ☹

qweedy ... ty uz mas zbalene? co tu robis? 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
19. jan 2009

ja viem, ze si mi pisala, ale ked to napisala teraz aj qweedy, tak som sa nechala presvedcit 😀 😀

inak ak zajtra nebudem stihat na 10tu do DK 😅 tak pisem sms Petabe, jo? 😀

petaba
19. jan 2009

emogeon a nemali by sme sa stretnut aspon o 9:45? aby sme sa stihli povyzliekat atd.

petaba
19. jan 2009

emogeon a nevies kolko stoji ta jedna hodina? aby som vedela ze kolko si mam zobrat penazi na tych 10 vstupov

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moncicici
20. jan 2009

ahojte 🙂 mozem sa k vam pridat???

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
20. jan 2009

moncicici ... ahoj, jasne pridaj sa 🙂
a nepisala si uz v tejto teme, mne sa zda...

emogeon ... dobre sme to v tej cukrarni natiahli, sak o pol 2 sme odtial isli ..... potom este v potravinach sme sa so samkom zdrzali. ani neviem, ci pojdeme este do toho mesta, do Tesca kupit si tie veci na zajtrajsi kurz 😅
snad skocim len tu na kramare do priemyselneho tovaru, co je za potravinami, snad tam nieco budu mat, kedze je tam aj papiernictvo 😨

petaba ... ako mala? prespinkala sa po ceste? ak sa vydarili fotecky, posli mi potom na email 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
20. jan 2009

veru ze som nic nezohnala tu v tom priemyselnom obchode ☹ ☹

zuky
20. jan 2009

...ahoj baby, no musim sa vam pochvalit, dnes sa mi Laurinka prvý krát sama otočila z bruška na chrbátik...tak sa teším...aj u Rajka to tak začínalo, uvidíme či bude rovnako šikovná v týchto pohybových pokrokoch 😀 😀 😀

...tak baby akože cukroška? a čo vaše diéty??? 😕

...vitaj moncici !

zuzitka
20. jan 2009

zuky .. tak to mas sikovne deticky 😵 😵
mne sa samko otocil tusim az v 4.mesiaci 🙂

ten jeden zakusok dneska vycvicim 😀 dam si o 30 cvikov viacej ako inokedy 😀 😀

angua27
20. jan 2009

zuky, to je super. Laurinka je šikuľka. 🙂

zuzitka
20. jan 2009

babky ... len aby ste vedeli dopredu, buduci tyzden by sme chceli ist do auparku do toho detskeho kutika 🙂
tak nejak padol nezavazny cas ze okolo 11-12hod ...... kto sa prida? mate tyzden na rozmyslenie 😀 😀
alebo navrhnite, kedy to vyhovuje vam 😉

moncicici
20. jan 2009

emogeon ano byvam v BaIII,byvam na Racianskom myte 🙂

zuzitka pisala som,ale to niekedy na zaciatku tehu 🙂 ,mas dobru pamet

zuzitka
20. jan 2009

aha a uz mas Samka 😵 😵 gratulujem 🙂

a nechces sa s nami niekedy stretnut?
alebo zatial kocikujes len po vonku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre