Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

moncicici
20. jan 2009

dakujem,no zatial kocikujem len po vonku,ale uz som bola napriklad aj s malym nakupovat v poluse,lenze ako kedy sa mu to lubi,urcite by som sa rada s vami niekedy stretla....

zuzitka
20. jan 2009

a malinky teda poslucha? no vidim, ze nakupy nemusi 😀 😀

kojis? a co porod? dobry? 😀

angua27
20. jan 2009

zuzitka, rada by som vás videla. ale bohužiaľ malý zaspáva o 11.30-12.00 a spí tak do druhej pol tretej. takže mne to skôr vyhovuje buď doobeda, alebo neskoro poobede. a to čo som čítala, kedy môžu ostatné babuľky, tak my sme dosť mimo. 😎

moncici, vitaj. tiež si Ťa pamätám. 😉

moncicici
20. jan 2009

zuzitka maly poslucha,nemozem sa stazovat,len niekedy je nervozny,ze ked sa vyberiem peso do polusu,tak mi zaspi,lenze v poluse ho chcem troska vyzliect,aby mu nebolo teplo,ale fakt ako kedy,minule len som dosla a uz mal sam otvorene ocka a porad vykukoval z kocika 😉
ano kojim,porod bol podla mna dobry,aj ked kontrakcie su dobre supy,ale nemozem sa stazovat bo na prvorodicku som mala porod rychly,maly bol vonku do necelych 5 hodin

angua dakujem,to je mile,ze si ma pametate 🙂

zuzitka
20. jan 2009

no teda, 5 hodin ... dobreeee 😉 ja som rodila skoro 8 hodin ... ale tiez to bolo v pohode.
moja kamoska ako druhorodicka rodila 12 hodin 😕

vykukoval z kocika ... sak chcel vidiet, co mu kupis 😀 😀

angua ... no doobeda je kedy u teba? lebo ja sa viem niekam dostat az na 11h 😀 😀 samko ma kruzok o 10h a to si musim dat budik na pol 9, aby sme to stihli 😅 😅

no a vsade byva plno deti okolo 16h a neskor 😒

moncicici
20. jan 2009

baby viete tu niektora z vas robit tie scrapy???bo ja som tu na to citala temu a som z toho jelen ☹ ☹ ☹

zuzitka
20. jan 2009

ja neviem robit scrapy, ja si len upravujem fotky, zmensujem a hadzem na blog:
http://zuzitka.blogspot.com/

ale zuky a petaba to vedia, snad mi odpustia, ze tu pisem za nich 😅 😅

angua27
20. jan 2009

zuzitka, však práve. u nás je doobeda od 9-12 a poobede je zase všade plno. a to som si myslela, že jedno spanie za deň nám trošku uľahčí veci. ale neva, tak hádam v lete, alebo na jar niekde vonku sa uvidíme. 😉

zuzitka
20. jan 2009

no ved aj my sme kvoli poobednajsiemu spanku zmeskali vsetky stretnutia ☹

vsetci boli vonku, ked sme my spinkali... von sme isli vtedy, ked ostatni isli domov....
spanok sme zrusili asi ked mal 2,5 roka

moncicici
20. jan 2009

tak dufam,ze mi to bud zuky alebo petaba vysvetli,oki idem spinkat kym aj maly spi,zatial sa majte 😉

zuzitka
20. jan 2009

ahoj, dobru noc .... a dufam, ze sa tu ukazes castejsie 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
20. jan 2009

to som sa rozlucila s moncicici 😀

ja sa este do pelisku nechystam, idem kukat Na streche 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
20. jan 2009

nasla som tu temu : prehliadka v 3 rokoch u lekara

sa tam pise, ze to ockovanie sa zrusilo...

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

angua27
21. jan 2009

emogeon, hej, hej. preto hovorím, že my sme teraz, čo sa stretnutí týka mimo. 😒

zuzitka
21. jan 2009

dnesna hodina na kurze:
http://zuzitka.blogspot.com/search/label/kurz š...

robili sme visacky na dvere 🙂
samko mal plne ruky strihania, celu hodinu len strihal, dokonca mi postrihal aj tie hviezdicky a srdiecka, co sa mali nalepovat 😀 😀
ale teta ucitelka ich mala nastastie dost 😅

zuky
21. jan 2009

...jejo to je super zuzitka, normalne vam ten kurz zavidim, ja by som sa vedela realizovat a uz vidim aj Rajka, určite by ho to bavilo...hmm...tak možno s Laurou stihneme niečo takéto 😉

moncicici
21. jan 2009

ahojte 🙂

zuky prosim ta vedela by si mi vysvetlit ako sa robia tie scrapy,bo som z toho jelen ☹

zuky
21. jan 2009

... no moncici to nie je také jednoduché vysvetliť, chce to čas a trpezlivosť... ja som sa učila podľa tohoto

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

angua27
21. jan 2009

zuzitka, krása. ste šikuláci. 😉

zuzitka
21. jan 2009

vdaka 🙂

nabuduce ideme robit masky 🙂

a vraj aj bude karneval 14 februara v DK, este cakam na oficialny oznam na nastenke 😉

petaba
22. jan 2009

Ahojte 🙂

tak my sme boli vcera na tej neurologii, nastastie je vsetko v poriadku, vyvoj ma taky ako ma byt a aj na EEG bola, takze aj mozog funguje ako ma, ale aj tak dostala sirup na ukludnenie, pretoze lekarka zistila, ze plakava pravdepodobne zo strachu a ked sme rozmyslali, ze coho sa zlakla, tak sme zistili, ze sa zlakla mikulasa... presne 25. 12. (krstny jej doniesol vianocne darceky ako mikulas) a odvtedy plakava.... no ale zevraj by to malo prejst

Kedze vysetrenie dopadlo dobre tak sme boli hned aj na ockovani, takze mala vcera taky zdravotny den, ale vobec neplakala co ma dost prekvapilo... a o tri tyzdne ideme na 15. ockovanie + ovcie kiahne, len som vcera zhanala vakcinu a nikde ju nemaju, lebo ze stoji 80 eur a preto sa im to neoplati drzat, ale nastastie sa da objednat 😉

Ako kukam von dnes je zasa onicom pocasie, uz by to mohlo skoncit 😠

Monicicici tak ma napadlo, ze sa mozes niekedy pridat na prechadku ked pojdeme so zuky von, chodievame aj doobeda aj poobede ako kedy 🙂

Zuzitka vytvory su velmi peknek, samko musi byt v siedmom nebi ked ste na kruzku 😀 a na ten karneval by sme sa mozno pridali aj my 😉

A este k tomu utorku.... ked som vysla z cukrarne tak mala hned zaspala a spala asi hodinku a pol, takze som mala aspon chvilku klud 😅

petaba
22. jan 2009

este k tomu 15. ockovaniu.... to je 15 mesacne 😅

zuzitka
22. jan 2009

super, ze natalke neni nic vazne 🙂 tak ju uz nestraste!!! 😀

tu vakcinu si zhanala na pneumokoky? to je tak drahe? 😕
my to nemame....

moncicici
22. jan 2009

petaba rada sa niekedy pridam na prechadzku s malym 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angua27
22. jan 2009

petaba, super, že je Natálka ok. Maťko sa tiež bojí ľudí, čo majú na tvárach masky, takže u nás karneval tento rok určo nehrozí a nepustila som ho ani k žiadnemu Mikulášovi. ale jeho tato áno, takže ho musel mať potom celý čas na rukách. našťastie, nemá s toho žiadne následky. 😉
a až teraz idete na 15.mesačné očkovanie? my sme ho absolvovali minulý týždeň. tak sa držte, aby neboli žiadne reakcie. Maťko mal na 5. deň doobeda trošku zvýšenú teplotu, ale na to ma upozornila dokina.

zuzitka, to nie sú pneumokoky. čo som pochopila, peta zháňala povinné očkovanie, ale plus s doplnkom proti ovčím kiahňam. 😉 zase som múdra ako rádio. 😀

zuzitka
22. jan 2009

aha ... lebo predtym spominala nieco o pneumokokoch 😅 😅

zuzitka
22. jan 2009

a aky je teda rozdiel v tych vakcinach:
- v tych, ktore mame normalne u lekarky, nic sme neplatili
- v tych, ktore si kupujete za peniaze

snad sme zaockovany proti vsetkym chorobam!!! 😕 😕

proti pneumokokom nie sme 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre