Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
28. jan 2009

... a zajtra ma byt takto isto ☹

peti, to v lamaci mate tie sikovne rucicky? 🙂

petaba
28. jan 2009

hej, v materskom centre kam sme chodili tancovat 🙂

qweedy
28. jan 2009

petaba v lamaci ? v oblaciku ? my sme sa teraz prestahovali z lamaca , takze poznam 🙂)) a paci sa vam tam? ak by si tam stretla Renatu s Tosom(Tomasko) alebo Ivu s Ivkom , tak ze ich pozdravuje Kacena z Heyrovskeho 🙂))

U nas dnes bola matiho kaaaamoska, z lamaca 😀 , tak sa aspon poobede nenudil, lebo von sa nedalo velmi....vecer sa mu pustili sopliky, tak neviem ako to bude rano, ci na skolku alebo nie ☹ manzel nie je nadseny, lebo robim u neho od 7.1. a uz som mala 2 dni studentske volno a 4 dni dofcu 😝 zamestnanec mesiaca 😀

petaba
28. jan 2009

qweedy ja sice chodim do lamaca, ale nikoho tam nepoznam... mne a zuky sa tam prestahovala kamoska z racka 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
28. jan 2009

no ja nemozem vo stvrtok takze mne by potom vyhovoval ten pondelok 😅

zuzitka
28. jan 2009

tak dame pondelok? 😀

o 11hodke?

petaba
28. jan 2009

to by slo 😎 emogeon tak vyraze tak okolo po 10 😀

petaba
28. jan 2009

😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
29. jan 2009

mozme... je to celkom rychla trasa 😀

qweedy
29. jan 2009

no tak my nic ☹ matej je total chory ☹ celu noc sme nespali, co nemohol kvoli plnemu nosu dychat a len sme odsavali a odsavali a kvapky a tak dokola....no pakaren, takze sme zostali doma...dufam ae , ze to nebude mat dlhe trvanie...my ale aj tak do buducna mozme az poobede sa pridat, napriklad, zeby sme dobehli za vami do au na taku 13...to by ste tam este boli? ale asi az nabuduce, no uvidime.....
...inak vonku akaaaa metelica 😲

zuzitka
29. jan 2009

qweedy ... a myslis, ze bude Matej v pondelok uz fit? ze by sme to stretko dali aspon na 12h 🙂 to by si nas tam urcite este stihla ....

emogeon
29. jan 2009

nooo mne by to viac vyhovovalo na 12 tu..zuzi 😵
my kym sa vymotame z domu a chcem aby paula doma kakala 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
29. jan 2009

emogeon .... takze podme v pondelok na 12tu do auparku
ja vas pockam uz priamo tam, jo? 😉

petaba
29. jan 2009

ok 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
29. jan 2009

tesim sa 🙂

este keby sa pridali aj dalsie babky 😉 bolo by to fajn

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
qweedy
29. jan 2009

dam vediet v nedelu, ze ako to vyzera s nami 🙂 zatial nist moc...takze ani zajtra skolka nehrozi....akurat cakam mamu, ma nam priniest nakup a nejake lieciva 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
qweedy
29. jan 2009

klasika mama na materskej 🙂))))) ze piatok 🙂)))) a neni dnes ? 😀 😀 😀

zuky
29. jan 2009

... no baby vidím, že nezaháľate časom..stretko sem- a tam... 😝
...my sme tiez marodi..Rajko zvracal, ma teploty...no uz to chvalabohu ustupuje...nechápem kde to chytil, ked chodievame iba do parku a vyhybame sa spolocnosti...snad to Laura neschyta ☹

...emogeon, z toho si nič nerob, ani ja nikdy neviem aky je den.. 😅 a ten sneh uz nemusel prist, keby aspon vydrzal nejaku dobu, aby sa dalo normalne vytiahnut sanky, zase z toho bude iba clapkanica, ze petaba.. 🙄
...zuzitka, ja by som sa rada pridala, ale musim este pockat kym prejde toto chripkove obdobie....asi az na jar, ze 😕

...qweedy, ja sa tiez neviem dockat kedy naucim drobca lyzovat...uz som chcela minuly rok, len vtedy bol este maly, tohto roku som tehu vs.male babo...snad tu nasledujucu

angua27
29. jan 2009

babuľky, tak dúfam, že vám stretko výde pekne. a potom hoďte fotos. 😀 u nás stretko o takomto čase nehrozí, ale to som už písala. tak hádam niekedy na jar, v lete. 😉

zuzitka
29. jan 2009

no veru .... nechytime v tom auparku chripku??? 😕

petaba
29. jan 2009

vidis to je mozne... hlavne ked deti do toho kutika daju aj choreeee 😨 no tak neviem ci nezmenime miesto... nieco ako cukraren by nebola zla...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre