• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

27. januára 2012 
no ale kde nebudu hracky alebo nieco pre deti, tak tam samka nedostanem :fearful:
29. jan 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm neviem neviem kde mensi naval deti ako v kutikoch :confounded:
29. jan 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslim, ze okolo tej 12tej nebude v auparku taky naval este, co? :fearful:
riskneme to....
29. jan 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemyslim ze ten naval je tam o tej 12 ale to ze tam chodia aj chore deti v tomto obdobi a ze tam su bacili na hrackach... vsak aj tak este uvidime ake bude pocasie... a dokonca este uvidim ci sa mala nebude tahat spat... kedze uz par dni spala 3 hodiny... dokonca dnes si isla sama lahnut uz o 11 a do 14 som mala veget, sa mi ani verit nechcelo :sunglasses:
29. jan 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ano, ale sak bacily tam su pocas celeho roka .... tak teda neviem.... napiseme si v nedelu ...... :wink:
29. jan 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nehovorim ze by sme nemali ist, len som ti odpovedala na tu chripku :grinning:
29. jan 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo :slight_smile:
29. jan 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
konecne som sa sem dostala... cely vecer rozmyslam ze do auarku pojdem ale do kutika nie kvoli chripke a pozerala som aj stranku ze je to pre vacsie deti...
a nie vsetky mamky myslia na to ze ich deti su chore a nechaju ich doma, zavlecu ich do kutika
29. jan 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon ... kvoli chripke chapem .... :slight_smile:

ale kludne by sa tam vyhrala aj paulinka, je tam obrovsky bazen s gulickami, je tam kuchynka detska ... cize toho by som sa nebala :slight_smile:
29. jan 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon ono je to kutik kde deti do 3 rokov musia ist v sprievode rodica ...

hmmm ale ta chripka aj mne hlavu lame :unamused:
29. jan 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kaslime na to, pojdeme neskor, ked chripka opusti bratislavu :sunglasses:
inak kolko moze trvat to obdobie chripky?
29. jan 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuha tak to si ani tipnut neviem ... vsak podme na stretko do cukrosky v utorok :grinning:

emogeon ale keby si chcela tak by sme mohli ist niekam na prechadzku, keby bolo pekne :wink:
30. jan 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mohli by sme napriklad prejst na vajanske nabrezie tam je take male ihrisko pre deti... hojdacky a preliezky... vsak deti maju overaly, tym by zima nebola... len ma napadlo ci tam tie hojdacky su, lebo nam na racku zvesili, ale zasa na dolnych honoch su, tak ja neviem
30. jan 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zuzitka to by si mohla ist aj ty...vsak kusok idu autobusy a elektricky, nie?
30. jan 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu ste .. :grinning:
ja viem len kutik v shoppingu je vzdy rozdiel ako take materske centrum mimo :wink:
uvidime a mozme niekde inde teda ist pondelok...
hojdacky tie my mozme veru :dizzy_face:
30. jan 2009 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
detom staci teply overal a nam teply cajik do termosky :sunglasses:
30. jan 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v utorok v cukroske po taneckoch suhlasim :wink:

a tu prechadzku v meste .... so samkom to mam komplikovane, pretoze on ma svoju trasu a je problem, ked to chcem zmenit :sweat_smile: takze chodime stale Obchodna, Postova, Tesco, Marianska, Kollarovo namestie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale niekedy sa mi podari ist s nim aj pod Michalskou branou, Hlavne namestie, Hviezdoslavovo namestie :grinning:

sak ale mozme nieco naplanovat, a ked bude moc protestovat moj tvrdohlavec, tak sa jednoducho odpojime od vas :slight_smile:
30. jan 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vsak a po ceste naspat sa mozme stavit na kavicku v tescu... inak aj za heydukovou je take male oplotene ihrisko :slight_smile:
30. jan 2009 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis pri tom trhu? co je pri Obchodnej? :slight_smile:
30. jan 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej
30. jan 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mozme skusit .... a potom tu kavicku radsej v McDonalde spolu s hranolkami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. jan 2009 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby alebo si mozme zobrat horucu vodu v termoske, kavu a hrncek a mozme si kaficko vypit rovno na ihrisku :grinning: :grinning: :grinning:
nieco sa nam podari absolvovat pondelok dufajme :wink:
v tescu v tej cukrarni myslis ? tam sa fajci....
v medickej je tiez ihrisko hlavne aby tam boli hojdacky
zuzitka nezabudaj ze sme v dieeeeetnom rezime a do toho mc donald nepasuje :grinning:
30. jan 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anooooo .... do Medickej zahrady ................ anoooooooooooooooooooo :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo ani medicka nie je zly napad :wink:
30. jan 2009 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno este lepsi... tam budu hojdacky urcite :sunglasses:
30. jan 2009 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim ta, ze dieeetny rezim ... teraz som tlacila tie piskoty Opavia s tym lekvarom co su :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a moj samko aspon lubi tie Mc nuggetky, aspon trochu masa zje .... :sweat_smile:
30. jan 2009 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mekac anooo moze byt..
kaslem na diety ved kolko sa ale na chodime ach.. zasluzime sa dobre najest :grinning:
30. jan 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa tu normalne snazim a ty takto.... vie asko by ti povedala Nati?...... NO..NO..NO !!! :grinning: :grinning: :grinning:

inak musime sa vam pochvalit, dnes nati cely den cikala sama do nocnika... iba raz sa jej nepodarilo :dizzy_face:
30. jan 2009 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok