Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

petaba
4. feb 2009

a co mam prist k svojej detskej lekarke a povedat, ze prirodny liecitel povedal ,ze ma alergiu? aby jej dala urobit testy?

zuzitka
4. feb 2009

ja neviem, ja by som asi pockala az sa nejako ta alergia prejavi ..... aj mne povedal, ze mam nejaku alergiu 😕
ale tiez neviem naco .... predpokladam, ze v dnesnej dobe ma alergiu asi kazdy ☹

petaba
4. feb 2009

len mi nepride, ze z toho moze plakavat 😖

zuzitka
4. feb 2009

no ja tiez myslim, ze to nijako nesuvisi... 😨

petaba
4. feb 2009

no asi budeme musiet pockat kym to prejde same 😨

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
5. feb 2009

no ono to nie az tak pravda... moja znama ma alergiu na med a prejavovalo sa to tak, ze ju svrbeli usi..... ☹

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
5. feb 2009

ved to... 😖

zuzitka
5. feb 2009

nesucha si natali usi? vsimaj ... 😉

a ted dedik ti povie aj tvoje skryte choroby a problemy ... teda aspon to tvrdi on 😅 takze casom sa ta alergia prejavi, ak ju teda ma....

ale ak chces, mozes povedat lekarke, ze mate v rodine alergika, ze by si chcela testy urobit malej .... aj moja sestra bola .... to pichaju tych 20 vpichov na ruku a potom vidia, ze na co vsetko si alergicka 😉

zuzitka
5. feb 2009

no dnes som uz zacala s kvapkami 😎 rano 20 kvapiek pred jedlom a samko 3 kvapky pred jedlom 😀

zuzitka
5. feb 2009

este nieco z clanku:

Pohľad do očí
Začína ním vyšetrovanie každého pacienta: "Ľudia často mávajú aj skryté zdravotné problémy, o ktorých nehovoria, alebo o nich ani nevedia a lekári ich neodhalili."
Tak popri fytoterapii a homeopatii sa venoval aj očnej diagnostike čiže irisdiagnostike. Oko totiž ukáže každé ochorenie. Povie Vám, aký je Váš momentálny i potencionálny zdravotný stav.
Ľudia za ním chodia, keď už medicína zlyhala. Dokonca lekári ho navštívíli a on ich vyliečil.

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
5. feb 2009

emogeon ... ja stale posmrkujem, chripim - ale to asi z bublinkovej malinovky ☹ ja som na to hakliva
ale to moje posmrkovanie vecne, ja myslim, ze to kludne moze byt aj alergia ....

a ty si uz vyliecena? 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
5. feb 2009

my sme nastastie zdravi ako rybicky... no teda az na tie revy 😠

petaba
5. feb 2009

baby kuknite sem zalozila som novu temu o basnickach

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
5. feb 2009

peti 🙂

ale mam pocit, ze uz tu niekde je tema s basnickami, riekankami 🤐
ale nie som si ista.

takze kludne mozes zalozit aj tanecky kruzok 😀 urcite to bude zaujimavejsie ako ta lektorka dochodkyna 😀

petaba
5. feb 2009

je tu taka tema ale su tam ceske basnicky

zuzitka
5. feb 2009

riekanky, basnicky a pesnicky pre nase deticky

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

🙂

qweedy
5. feb 2009

No pojdem teda kuknut do tej trznice, ak to dnes drahy nezozenie v tescu...tam sme to myslim kupovali predtym....inak ja by som tiez nesla na testy alergo bez priznakov, lenze moja mama je kozna lekarka a vsetci v rodine sme alergici, tak riesila mateja uz od narodenia a nakoniec dobre, lebo keby som nevedela a nasupovala ho takeho mini nejakymi alergenmi, bohvie ci by neskoncil s mokvajucim ekzemom...takto sem tam sa mu spravi mini lozisko, aj ked to skor ma podrazdenie od inzch veci ako potraviny...napr. nemoze mat dlhsie pancusky, lebo tam je ten elastan a ak ho v nich necham pol dna napr. v skolke, vyhadze sa mi pod kolienkami.... 😒

ja inak verim a mam to aj prakticky overene na mojich blizkych, ze gro chorob ma psychicky podtext....v zmysle...napr. nedostatok lasky = uputanie pozornosti na seba = choroba = o choreho sa treba starat a venovat sa mu.... a taaaaaaaak 🙂

uz som inak hotovson, ze sme tyzden doma....v nedelu som ho nechala mateja trochu pobehat u svokry po dvore s havinkami a v pondelok mu zacali znova tiect sople...asi ten chladny vzduch nebolo to prave orechove na tie jeho oslabene dychacie cesty ☹ vcera ho tu bola poobede strazit svokra, u nas nagymama...a teda robil jej matej taky cirkus, lebo sme jej nepovedali, ze co on moze doma robit a co nie, napr. on si vie sam obsluzit pocitac, ked si chce kuknut dvd, ako zapnut komp, yapnut svoj profil, pustit si prehliadac a nasledne dvd...alebo sa hra pexeso na kompe....no a svokra sa zlakla, ze nam pokazi komp, tak mu nedovolila si ho zapnut, no a on teda najprv jej vraj vysvetloval, ze on to vie a moze to robit, lenze klasika ona si myslela, ze je to z jeho strany nejaka zapalka, tak mu to aj tak nedovolila, tak sa jej hodil o zem a robil total rosambo asi 20minut 😖 .... takze ked sme dosli domov, matej povedal, ze uz nechce aby ho nagymama dosla strazit nabuduce, lebo ze na neho kricala, ze neposlucha a ze pritom on posluchal , ale ona ho nepocuvala 😨 no taketo reci nas maly dava 😅 ... a to zacal hovorit ako takmer posledny z nasej partie, kde je novembrovciat 2005 asi 14 😀 a som sa bala, ci nema nejaku vadu a teraz zas ho musim hamovat , aby bol chvilu ticho, lebo on hovori z jeho uhlu pohladu vzdy pravdu, ale niekedy to ludia nechcu pocuvat, hlavne ked im povie, ze su tucni, alebo ci si umyli zuby, lebo jemu sa zda , ze nie... 😨 🙂

qweedy
5. feb 2009

...boze to aky dlhy prispevok som dala 😅

zuzitka
5. feb 2009

jo jo, s tymi pancuskami .... ja davam vacsinou samkovi len tie pancusky obycajne .... sice sa roztahaju ale nevadia mu na pokozku 🙂

ja som vobec netusila o nejakych alergiach, ja nemam nic, muz nema nic .... ale ked sa mi samko tyzdnovy cely vyhadzal na telicku a to preto, ze ja som pila granko a cokoladku som jedla 😕

az potom som skumala tie alergenne potraviny .... len som skusila dat pomarancovy dzus riedeny s vodou a uz sa cervenal 😒 taktiez paradajky .... mak som mu zacala az po 2 rokoch davat 😒

takze podla toho som videla, ze ma alergiu na potraviny .... ale su alergie na pel, na rozne travy .... tak to radsej ani nechcem vediet ☹

petaba
5. feb 2009

zuzitka ale ja som chcela len basnicky na ukazovanie 😉

qweedy
5. feb 2009

no ja davam matimu miesto pancusiek bavlnene spodky a ponozky....

angua27
5. feb 2009

zuzitka, segra je silný alergig - peľ, prach, plesne a trávy. je to veselé hlavne na jar a na jeseň. zistili jej to, keď mala 6 mesiacov. ale celkom dobre s tým bojuje, už niekoľko rokov nemala alergickú reakciu (ťuk-ťuk-ťuk). ale celý život musí brať lieky, ako malá chodila pravidelne na injekcie. vďaka tejto kombinácii nemôže mnohé potraviny - jablká, slivky, hrušky, orechy,... a má nábeh na astmu. takže fakt "veselo". ale má super alergológa, ktorý má presne tú istú kombináciu alergií ako ona, takže vie čo jej robí zle a čo naopak pomôže. nové lieky vyskúša najprv na sebe a segra je jedna z prvých, ktorej ich predpíše. a veľmi jej pomáhajú hory a more, takže naši ju každý rok vyšlú na týždeň do hôr a na 10 dní k moru. 😀
a ešte som zabudla, že s akéhokoľvek kovu na pokožke má ekzém. ale to rieši chirurgickou oceľou a zlatom (šperky). ale napr. nemôže mať na holom tele ani druhú stranu cvočku na rifliach, vždy si to olepuje leukoplastom. 😎

qweedy
5. feb 2009

inak si vezmite, ze to je otras 😲 tie alergie ... podla mna je to z toho, ze totalne nakladame nasmu zivotnemu prostrediu a ono sa potom proti nam takto brani 😒

zuzitka
6. feb 2009

angua ... joj, keby mna a samka niekto poslal na tyzden na hory a tyzden k moru 😀 😀 😀 a aj zaplatil 😀
a sestra nema vyskusanu solnu jaskynu? ja som premyslala, ze so samkom by som skusila, urcite je to lacnejsie ako pobyt pri mori .... 😅

huraaaa piatok 😀
zajtra zase ideme k nasim .... si predstavte, nasi idu uz na 3.ples a to ich este 2 plesy cakaju 😀 😎 😎
a v nedelu ideme mojmu krstniatku Izabelke /9rocna/ na maskarny ples 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre