• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

27. januára 2012 
:grinning: :grinning:

ajked nechodime do prace, ajtak vnimam, ze ide piatooook :grinning:
a citim aj pondelok, to je vzdy tak blby den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
ja skor nedelu vecer...vtedy aj zvyknem zehlit :confused:
6. feb 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka, má vyskúšanú aj solnú, ale keď si prepočítala, koľko stojí jedna návšteva x koľko minimálne tam musí ísť, tak jej vyšiel za tú sumu pobyt pri mori. takže radšej ide k tomu moru. :wink:
6. feb 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua kolko cca stoji jedna ? nemam sajnu len pre porovnanie :fearful:
6. feb 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolkokrat musi ist do solnej, aby to malo ten spravny ucinok? a pomaholo to vobec? :confused:
6. feb 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jednorazový vstup - PRIMA

Dospelá osoba 120,- Sk 90,- Sk /klient ZP Dovera/
Žiak do 15 rokov 60,- Sk 30,- Sk
Študent od 16 rokov 70,- Sk 40,- Sk
Dieťa do 6 rokov v sprievode s platiacim rodičom ZDARMA
6. feb 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dlhe diely

Popis:

Predstav si miesto, ktoré sa počas dovolenky oplatí navštíviť pre krásu a odpočínok. Unavený životom v hluku mesta, neustálom zhone, snívaš o lete, snívaš o mieste, kde by si sa mohol zastaviť a načerpať novú energiu. Nechceš dosiahnuť len duševnú rovnováhu, ale aj vylepšiť vzhľad a zhodiť pár kilogramov. Nemusíš kvôli tomu cestovať, môžeš to skúsiť v strediskách typu wellness. Ideálnym miestom je soľná jaskyňa...

Cenník:

Jednorázový vstup (45 minút) 160,- Sk
Dieťa do 6. rokov v doprovode dospelej osoby zadarmo
Permanentka (10 x 45 minút) 1400,- Sk
Obsadenie celej kapacity na 45 minút - max. kapacita 10 ľudí 1000,- Sk
Zľavnená permanentka (10 x 45 minút) - iba dopoludňajšie hodiny 1000,- Sk
6. feb 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie som velky zastanca tych umelych solnych jaskyn, vraj to ma dokonca vo vela pripadoch opacny ucinok ako je zelatelny, lebo sa tam udrzuje ta teplota cez klimatizaciu a este aj nieco s nejakymi bakteriami som niekde citala, moc si to uz nepamatam, ale mne naprikald pneumolog, co ma ucil funkcnu diagnostiku, jednoznacne povedal, ze z lekarskeho hladiska podla neho je to blbost, ze to sa vobec neda porovnat s pobytom pri mori, lebo ze oni nevedia ani navodit tu specificku vlhkost ovzdusia a ......
a on dokonca hovoril, ze ak ma niekto nabeh na astmu, tak umelu solnu jaskynu NEODPORUCA vobec
6. feb 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
qweedy to je akurat tak dobry bussiness..... :unamused:
6. feb 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, to si presne myslim aj ja :sunglasses:
6. feb 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka, u nás v Šamoríne je tiež soľná, ale neviem meno, ani adresu, ani ceny. bola segra tam aj s mamou, ale nepamätám sa koľko vstupov by musela mať, aby to malo nejaký účinok. počítali to s našimi a rozhodli sa radšej pre more, predsa len príroda je príroda, ako píše qweedy. :wink:
6. feb 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis, takze pojdem k moru a basta :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. feb 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak idem rovno skuknut nejake katalogy :sunglasses: :grinning:
7. feb 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:

to je ale pocasie a ja ze tu bude debat ked je tak skaredo :grinning: :grinning:
8. feb 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

emogeon ani nehovor... ako ste na tom so zdravickom, pojdete na tanecky v utorok?

my sme boli dnes trochu v auparku nakupit... a potom u svokrovcoch... co ste robili vy? :slight_smile:
8. feb 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v sobotu bola naozaj krasne tak sme boli na velkej prechadzke na devine a v dubravke cele poobede az do vecera
a vcera doma... ani sme paty nevystrcili z domu :grinning:

petaba dnes sa este rozhodnem a napisem ci pojdeme zajtra cvicit ,lebo chvilu ma soplik a zase nie :fearful:
9. feb 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta zima sa este nechce vzdat, bojuje :grinning: :grinning:

my sme boli na maskarnom plese v nedelu u krstniatka :slight_smile:
9. feb 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba tak ja som pripravena na tanecku :grinning:
a dufam ze aj moja dcera :grinning:
chce ist ...ak ak rano vstane tak prideme :sweat_smile:
vy sa chystate ?
9. feb 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my slen v pripade ze pojdete aj vy... :confounded:
9. feb 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No čaute. Cítim sa ako z iného sveta keď vás čítam.... :frowning2: Človek v práci ani nestíha žiť. Len ráno deti do škôlky, do roboty, z roboty, do škôlky, niečo navarím, zahráme sa a už ideme spať. A znovu dokola. Asi vám závidím- tak v dobrom....
A máme plno nových tvárí v Novom meste. Tak všetkých vítam...
My sa na maškarný ešte len chystáme. Chalani budú Napoleon a princ. Len máme len jednu šablu, takže budem musieť kúpiť ešte jednu, lebo dnes bol obrovský plač.... :wink:
9. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon prave zistujem, ze mi to zajtra nejako vobec nevychadza... na rychlo som sa dozvedela, ze sa nam presunula jedna oslava, a ja este nemam ziadny darcek :frowning2: takze sa vidime az na buduce :unamused: ale aspon bude aj paulinka 100% fit :slight_smile:
9. feb 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja no vitaj po dlhom case... ti verim, ze chodit do roboty musi byt drina.

musis sa prist uz niekedy ukazat :wink:
9. feb 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak to flakate :grinning:

inak ani ja som nebola so samkom 2x na sikovnych rucickach .... raz som bola taka chorlava a druhykrat nastastie odpadlo, lebo boli chory oni :slight_smile:

takze ani neviem, co si mame priniest v stredu, co budeme robit :sweat_smile:
ale teta je vzdy pripravena a nieco nam da :slight_smile: snad :confused:

a treti vecer samko zaspava bez "bubky" - dudlika :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
som mu ju konecne schovala a zatial sa mu dari :grinning:
9. feb 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba ani my sme nakoniec nikam nesli ,lebo slecna dlho spala :sweat_smile:

zuzitka vy ste spinkali este s dudlikom ? a ked si schovala tak samko ho vobec nehladal ?
10. feb 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano, my s dudlikom este :sweat_smile: ale len zaspat, potom ho vzdy vyplul ... a rano si ho zase dal, ked sa zobudil :sweat_smile:

jasne ze hladal, chodil za mnou, ze mu ho mam pomoct hladat :grinning: :grinning: tak som povedala, ze zostal u babky .... a zaspal aj bez neho, uz treti den :grinning: :grinning:

som cakala velky cirkus .... ale on to zobral normalne, ked neni, tak neni :grinning:
10. feb 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka uz bolo na case prestat :dizzy_face:

a zase nam snezi jáááj
my ideme v sobotu na chatu tak sa aj tesim tentokrat :sunglasses:

petaba idete na karneval sobotu ?
10. feb 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog.... ja viem :sunglasses:

ja by som aj isla pozret ten karneval v sobotu, ale naco tam pojdem, ked samko nechce ziadnu masku na seba :angry: a dokonca jak sme boli v nedelu u krstniatka na tom maskarnom, tak ani nechcel ist dnu!! po 15 minutach sme vstupili, dalsich 15 minut som ho mala na rukach, co chcel utiect von :angry: potom sa konecne osmelil a vyzliekli sme bundu a ciapku :angry: .... a potom konecne zacal behat s detmi .... ale to trvalo :grinning:

http://zuzitka.blogspot.com/2009/02/maskarny-ples-v-prievaloch.html
10. feb 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my nepojdeme na ten karneval lebo ideme na divadielko... a na karneval je mi to tam dost neskoro :unamused:
10. feb 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babizne co porabate teraz s drobcami ?
10. feb 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok