Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
qweedy
13. feb 2009

angua: tak najvyssi cas nahovorit nejaku kamosku, nahodit sa a vyrazit niekam do klubu.... 😉

ja som prave dnes zistila nahodou, ze moj drahy mi zorganizoval na buduci piatok narodeninovu oslavu, dojde asi 20 kamosov , malemu vybavil spanie u mojej mami, a mame rezerve v jednom klube az do rana 🙂)))) boooze som nebola takto vonku hadam aj dva roky 😝

zuzitka
13. feb 2009

qweedy ... tak si uzijeeeeeeeees 😀 no a kedy mas presne narodky? 😀

qweedy
13. feb 2009

presne v piatok 🙂 oslava je teda 20. o 20 😀 , uz len keby som mala tak 20 😝

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex777
13. feb 2009

hm, emogeon, zaujimave prispevky 😀

alex777
13. feb 2009

ahojte!
ja sa zase ozyvam az po par tyzdnoch... sporadicky ako vzdy. a kedze som vobec na konika nechodila tak som tu vyse hodiny! 😨 citala starsie prispevky. ufff!!!
a ako som sa docitala, tiez ste boli viacere chore. aj my teraz bojujeme s chorobami. 3.tyzden ma ema sopliky, ja som do vcera drzala tyzden dietu kvoli crevnej viroze (a tie krce co som mala prve 3 dni 😒 ) a teraz to odo mna chytila ema. vcera vracala, dnes ju prehana a do toho stale teploty nad 38. no proste si to uzivame. nastastie je vonku vacsinou tak hnusne, ze ma ani nemrzi ze nemozeme nikam ist. len dufam ze uz eme budem moct dat zajtra aj nieco ine ako ryzu s mrkvou. najtazsie je ale dostat do nej dostatok tekutin. vzdy malo pila, preto sme jej zacali davat riedene dzusy a medom sladeny caj, hoci nie som zastancom sladenych napojov pre deti. a teraz ked moze len cistu vodu alebo mineralku, pije este menej a dr. povedala, ze je na hranici dehydratacie, takze do nej dnes lejeme a lejeme a uz sme z toho otraveni vsetci 🙄

valentina moj muzik povazuje za hnusny komercny sviatok, takze oslava asi nehrozi. ale vcera nam priniesol 2 kyticky tulipanov, vraj preddavok, tak aspon nieco 😵 .

a ozaj... dakujeme za gratulacie k eminym meninam 🙂

zuzitka
13. feb 2009

emogeon ... ahaaaaaaaaaa... sak idete na chatuuuuuuuuu ..... 😀
tak si to tam uzite, oddychnite si 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
13. feb 2009

alex ... no caf 😀
uz aby bolo po tom chripkovom obdobi ... no nas to zatial obislo, my sme len soplikovali trochu, ja tiez len prechladnutie bez teploty ... klop klop klop na drevo ... no ale v tomto pocasi by som najradsej isla do nejakeho kutika detskeho, ale bojim sa ☹

nech sa emka co najskor uzdravi 😵

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
13. feb 2009

emog ... a ty uz mas zbalene? 😀 😀

angua27
13. feb 2009

emogeon, peknú chatu prajem. a pozdravuje mangela. 😀

alex, tak skoré uzdravenie a hlavne nech emmka lepšie pije.

ja som už zo žúrky doma. kamoška k deťom musela cvakať o desiatej. ale som rada, že sme nezostali dlhšie. nie že by nebolo dobre, ale stála som v meste na parkovisku cca. 2,5 hodiny a musela som odhŕňať auto a aj sneh spod kolies, lebo som nevedela výjsť. no a u nás v Šamoríne ani vločka. čo som bola aj rada, aspoň som sa v pohode dostala do garáže. 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
13. feb 2009

emog ... prave citam mojmu chlapovi, co ti ten tvoj muz pise na konika 😀 😀 😀 sa rehoceeeeeeeeeeem.....

zuzitka
13. feb 2009

petaba pisala naposledy 10.02, ze zhana darcek na oslavu, tak mozno este beha po obchodoch alebo uz oslavujuuuu 😀 😀

emog ... kedy cestujete? ze tu este carbes na kona ... 😀

angua27
13. feb 2009

emogeon, nie ja som bola žúrkovať v BA. momentálne žijem u našich v Šamoríne. ale chodím sem k vám, keďže som tu spoznala super babuľky a tým, že som sa odsťahovala som nechcela pretrhnúť vzťahy. a dúfam, že do BA sa prisťahujem znova čo najskôr. 🙂

zuzitka
13. feb 2009

angua ... ano? chces si kupit ci prenajat nieco v BA? ci dom? 😀

a trochu si si vyvetrala dnes hlavu? bolo teda fajn? 😎

angua27
13. feb 2009

zuzitka, vyvetrala. preberali sme síce hlavne deti a rodinu, ale dobre padlo vypadnúť von. 😀

no, rada by som si kúpila. momentálne riešime vysporiadanie majetku s exom. ako počítam-tak počítam, na byt asi nebude, alebo nie na taký aký by som chcela. ale v najbližšej pätročnici mám v pláne vlastný 2-izb. byt v BA: 😀 😎 no a v ďalšej desaťročnici potom aj dom, samozrejme. 😵
a do podnájmu nechcem, tie peniažky čo by som tam zaplatila, radšej budem šetriť. u našich je nám dobre a do BA to nie je zas tak ďaleko.

zuzitka
13. feb 2009

mas vyborne plany 😀 drzim palce, nech to klapne 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex777
15. feb 2009

my sme v tom dreamcafe boli,tiez sme si to nasli na webe. ale je tam len taky malinky kutik, vlastne len taky kobercek a na nom par hraciek a kniziek a detsky stolik so stolickou. ked sme tam boli - v nedelu vecer - boli sme tam jedini zakaznici a ema sa sama nudila. mozno inokedy tam chodi viac ludi a viac deti, neviem.

ale ked uz je rec o kutikoch tak v ruzinove je restika "la vita" (http://www.lavitaristorante.sk/) a tam je dost dobry kutik so smyklavkou, hrackami, stolikom na kreslenie. tam sa nam ema vzdy celkom pekne zahra kym nam jedlo prinesu, takze si s muzikom aj pokecame a oddychneme, dokonca si mozeme dat vklude aj kafe po jedle 🙂 . podvecer tam je ema skoro vzdy sama, ale aj tak sa zahra. a v case obeda cez vikend sme boli len raz, ale bolo dost plno, deti asi 4 ks 🙂 , tak to sa ema lepsie zahrala ale zase je bitka o jednu detsku stolicku 😒

a preco vas nestiham, emog? ja ani neviem. comp zapinam len ked ema cez obed spi a to vzdy tak nejako zabludim na webe, zrazu len zistim ze ema je hore a ja nestihla ani navarit... tak na konika uz cas neostane 😒 ale polepsim sa 😉

zuzitka
15. feb 2009

alex ... posunula som tu restiku do temy, kde sa pytaju na restiky s detskymi kutikmi 😎

kedze samko sa vie zahrat sam v izbicke, tak mi nechava trosku vacsi priestor na varenie a hlavne na modreho konika 😀 takze na mojom compe su stale otvorene 4 okna - modry konik, facebook, azet a blog moj 😀
niekedy mi uz ale z toho sibe 😝 hlavne teraz v tomto hnusnom pocasi....

inak neviete, ci uz chripka ustupuje? alebo co? ☹

zuzitka
16. feb 2009

emogeon na dovolenke, petaba zmizla, zuky ma babenko, angua v samorine ... alex ... si tu aspon ty? 😀 😀

tak vam aspon ukazem dnesne snehove fotky 😝
http://zuzitka.blogspot.com/2009/02/znova-snezi...

angua27
17. feb 2009

zuzitka, ja sem občas mrknem. ale mám dosť práce, takže všetok voľný čas venujem jej.

ako sa inak mávate? snežné fotky super. tiež sa chystám s Maťom von do snehu, keď vstane. ale foťák nebudem brať, ja mám takú veľkú megeru, tak to by sa iba zničila. 😉

lillian
17. feb 2009

Ahojte baby, dlho som Vás tu nebola pozrieť. No to počasie je úplne na zjedenie. 😠 Už by sa vážne mohlo vyčasiť aspoň do môjho pôrodu 😀 Nech sa narodíme so slniečkom v pätách. 🙂 zuzitka, normálne ťa obdivujem ako stíhaš ten blog, podľa fotiek v blogu aj kopec aktivít, dieťa, MK a neviem čo všetko ešte. Ja som od januára doma a mám pocit, že nestíham nič a to nemám ešte ani dieťa- a čo je ešte horšie zostávam tak strašne lenivá.... Až sa hanbím za to. Veď ma Patrik naučí obracať. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre