Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuky
17. feb 2009

... ja tu chodievam, ale zväčša len čítam, čo sa udialo...teda čo ste zažili...lebo ja mám doma v podstate kolobeh, však to poznáte nie baby ?!
...ale dník nám spestria aj petaba s natálkou s ktorým často "parkujeme" /prechádzka v parku/ 😝
... a inak rastieme, Rajko má doma hračku, občas pomôže s čičíkanim a občas nám ju budí, keď sa nudí... 😅
Tak snáď sa už vyčasí a stretneme sa aj s vamiii .... 😉

petaba
17. feb 2009

Ahojte babulky, tak po dlhsom case sa zasa hlasim... ani neviem ako som tak dlho nemohla napisat, stale mi do toho nieco doslo... najprv darceky, potom oslava, potom svokrovci a teraz konecne som tu...

Zuzitka tie sikovne rucicky sa daju zaplatit aj na vstupy zo zaciatku? Snehove fotecky su super mozno sa aj nam zajtra nieco doobeda podari 😀

zuzitka
17. feb 2009

peti ... co sa pytas? 😀 ako zo zaciatku? 😅

prides v stredu 25 februara o 9.45h, zaplatis si 5 vstupov a hned aj ides na prvu hodinu 🙂

treba vyuzit sniezik, uz dlho takto nebolo 😵

petaba
18. feb 2009

no len ja neviem ci uz mala bude pripravena na taku cinnost... chapes co myslim?

no ja sa uz kvoli tomu krasnemu snieziku chystam dva dni do obchodu 😅 sa mi ani vyliezt nechce 😖

petaba
18. feb 2009

inak prave som nasla ze do kutiku do auparku sa uz tiez moze ist s doprovodom rodiva iba do 12,00 😠 takze ak bude stretko tak len doobeda

zuzitka
18. feb 2009

peti ... na tom kruzku ajtak vacsinou robia vsetko maminy a deti len asistuju 😀
ja vzdy zoberem samkovi noznice a farbicky a robi si svoje 😝
zober nieco malej pre istotu, aby sa mohla zabavit 😀

nabuduce si mame doniest voskove farbicky, budeme nieco cmarat a potom v tom vyryvat nejake obrazky 😎

alebo pockaj az na rok, ked trochu podrastie 🙂

ten sneh .... tusim ani neprestane snezit 😀 😀

zuzitka
18. feb 2009

dnes nevystrcime ani nos z domu 😀 😀

uz skladame puzzle, budeme malovat vodovkami, futbal hrame v byte na chodbe 😀 😀

mam tu na prazdninach 14rocnu slecnu, takze nuda nie je 😀

angua27
18. feb 2009

babuľky ako v BA? dnes znova snežilo? zajtra k vám ide autom, tak poreferujte na čo sa mám pripraviť. 😎

my sme v noci skoro vôbec nespali, malý to dohnal cez deň, ale raz som kvôli tomu musela s ním von. nevedel sa doma uložiť a v kočíku v zime zaspí vždy. tak som hodinu trajdala po meste, ale aspoň sa vyspal. našťastie tú hodinu skoro vôbec nefúkalo, tak sa dalo. 😉

petaba
18. feb 2009

Ahojte 😎

tak my sme boli dnes vonku aj so zuky a urobili sme super program... boli sme sa bobovat u nas pred domom na ihrisku 😀 sme sa so zuky nabehali ako kone...ale detom sa pacilo a to je hlavne. Aj sme ich fotili 😀 a doma som zistila ze som spravila "iba" 400 fotiek... skoro som odpadla 😅 ale robila som vacsinou zabery za sebou. Najvacsia sranda bola to ze za domom bolo nadherne bezvetrie a tym padom ani zima nebola... ale ked sme isli na cajik do cukrosky na druhu stranu domu tak nas skoro odfuklo a behom chvilky nam pomaly ruky a tvar odmrzli...

mozno sa mi aj nejake foto podari dat na blog 😀 pri mojej momentalnej lenivosti 😅

Vy ste co porabali?

petaba
19. feb 2009

dala som nove foto na blog ... v zozname vo foteckach 🙂

zajtra ak sa mi podari doplnim aj videa z dnesnej sankovacky 😎

petaba
19. feb 2009

uz su a videa 🙂

zuzitka
19. feb 2009

my sme dnes po dlhej dobe riskli AVION 🙂

... gulicky, detske ihrisko, v hypernove ten detsky kutik, v Ikei tie hracie stojany ... no od 12h do 18h .... samko mi zaspal v autobuse 😅 😅

zuky
19. feb 2009

...tak aspon si kazdy prisiel na svoje, ze zuzitka 😉 aj si nieco kupila...ist do ikei a nic nekupit, to sa hadam ani neda.. 😕

mame nove FOTTTOOO kuk: http://picasaweb.google.sk/zuzuzuky/MaslacovciJ...

zuzitka
19. feb 2009

zuky ... no nadherneeeee su tie fotecky 😵 😵 😵 fakt parada 🙂

do ikei som isla kupit tie nalepky na stenu "vlci mak" 😀 ... aj som kupila 🙂

zuky
19. feb 2009

dakujeeem 😎
..potom posli foto kde si to nalepila, aj mne sa pacia taketo fototapety

petaba
20. feb 2009

zuzu fotecky su naaaaadherrneeeee 😉

petaba
20. feb 2009

kde sa vsetky tuuuuulate? 😠

zuzitka
20. feb 2009

taaaak .... tapety som uz polepila 😀 😀
inak vyhoda je, ze ich kedykolvek mozem odlepit a prelepit inde 😀 😀
http://zuzitka.blogspot.com/2009/02/tapeta-divy...

peti ... u teba na blogu mi nejdu pustit tie videa ☹ ide to len sekundu alebo dve a konec ☹
a na oslave ste boli kocky 😵

no a my vcera v avione sme fotili ... no vacsinou seba a kamosku 😀 😀
http://zuzitka.blogspot.com/2009/02/znova-v-avi...

😎 😎

motiilik
20. feb 2009

Ahojte...nehnevajte sa ,že sa sem votrem,ale chcem sa len informátivne opýtať,ako je u Vás v Ba...musím tam isť,ta chcem byť pripravená,čo ma tam čaká...ake máte počasie?sneží tam?moc??mrzne??dakujem baby za info...Pekný den... 😅

petaba
20. feb 2009

Zuzi tie nalepky vyzeraju perfektne 🙂 zuky aj ja som si ich pozerala, asi treba skusat viac krat 😅

Motiilik u nas je chladno a snezi a mrzne aj ked dnes bol 1 stupen ale zima bola strasna a lad je vsade

motiilik
20. feb 2009

petaba a moc sneží???neviete niektorá,aké su dialnice náhodou???inak dakujem za info... 😵

petaba
20. feb 2009

no teraz sa rozsnezilo, manzel vravel ze cestari moc nestihaju...

zuky
21. feb 2009

...zuzitka, dobre to vyzera, len dufaj, ze Samko nepríde na to ako ich odlepit 😀

zuzitka
22. feb 2009

no videl ma ako to nalepujem, takze vie ako na to 🙂 ale budem teda dufat, ze to neznici 😀

kupila som to v IKEI za 300sk, mali aj vselijake ornamenty, ale to sa mi moc nepacilo ... som isla vyslovene po makoch 😀 no a vcera som kukala letak z KIKI a tam maju tulipany a nejaky biely kvet v akcii zo 600sk na 500sk 😝 😝

zuzitka
22. feb 2009

uf ... som soferovala po dlhej dobe 😕 zo studienky do BA a zrovna v takomto pocasi 😅
na dialnici pohoda, ale v BA ... katastrofe!

a hlavne ten kopec z Patronky na Kramare ... no konec .... som myslela, ze auto odparkujem na tej odbocke na pohotovost 😅 😅 sak som isla krokom a mala som lepky, ze to nevyjdem, smykalo sa mi jak hovado 😝

a ten kopcek, co mame pod panelakom, tak to som si vobec netrufla, nechala som brm brm dole na ceste a Juro bol preparkovat 😎

no neni toho snehu uz dost?? 😠

zuky
22. feb 2009

...no veru už aj by stačilo... ked neni odhrnutý sneh na chodníkoch, to aby sme robili kaskadérske kúsky s kočíkom, že petaba
...a s tým šofárovaním veru není teraz sranda a do kopca pokiaľ nemáš 4x4 môžeš byť aký dobrý šofér chceš, ale ľad je zradca... 😖

petaba
22. feb 2009

Ahojteeee

my sme dnes boli na karnevale v DK BA Nové mesto a bolo straaaasne dobre ani domov sa Nati nechcelo ist.

Inak dnes v noci by mohlo kludne aj snezit, sa chystame ist so zuky stavat snehuliaka nech maju deti zmenu a hlavne pekné fotky 😀

Keby sa vam chcelo babule tak by ste mohli prist za nami na racko a mohli by sme nieco postavit spolu 😀 Nemalo by byt zajtra skaredo 😉

Co vy na to?

zuzitka
22. feb 2009

o kolkej to vypukne na racku? 😀

planujem ist pre prihlasku na MS Tabakovu /pri Sancovej/, cize idem smer racko 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre