• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

27. januára 2012 
No uz by sme to konecne mohli dat nejako dokopy :grinning:
2. mar 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do vianoc sa nam podari nejake to stretko zrealizovat :grinning: :grinning:
2. mar 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda na vianoce sa stretneme??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spolocny mikulas ? :grinning:
3. mar 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak podme na palisady :grinning: .... a funguju este na palisadoch vobec? :confused:
3. mar 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
funguju... ale ja by som uz radsej isla von, ma sa uz oteplit :slight_smile:
3. mar 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neblbne vam modry kon? sa mi neodoslal prispevok teraz ..... :frowning2:
3. mar 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.... som pisala, ze my by sme isli radsej niekde sa zahrat :slight_smile: lebo sa prechadzame kazdy den, vonku sa hrat este neda, lebo vsade je blato, voda a vsetko je fuj fuj :angry:
3. mar 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme vonku stale ja som za palisady, deti sa pohraju v teple a my mozme klabosit :grinning:
akurat som dnes rozmyslala ze pojdem tento tyzden :wink:
3. mar 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka zatial neblbne :sweat_smile:
3. mar 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo boli ste tancovat?

ja som len myslela ze by s nami sla aj zuky a ta este nemoze ist na palisady s laurou :unamused:
3. mar 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie neboli sme, Pauli tak krasne chrapkala ze som ju
nechcela budit :slight_smile:

Ok , dajme tiez prechadzku aspon malu Lauru uvidime, ale tie palisady tiez mozu byt.. hmm?
3. mar 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ze aj so Zuky pojdeme .... ale za palisady hlasujem 10timi bodmi :sunglasses:
lebo to chodenie hore dole po uliciach uz mi leze hore krkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja by som asi na palisady isla v stredu o 13h .... rano mame ten kruzok, tak ak sa nam bude chcet, tak by sme tie palisady mohli zmaknut poobede :wink: alebo v stvrtok ...

teraz sa najeme a ideme do mesta, tesco a taaaaak :wink:
3. mar 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my zajtra urcite nemozme :unamused:
3. mar 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra ani my nemozme ale ja sa chystam vo stvrtok na palisady :sunglasses:
3. mar 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mooooze byt stvrtok :wink:
3. mar 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky, uz ste boli v presporkove?
je to v meste na groslingovej ..... presporkovo.sk :slight_smile:

neskusime?
3. mar 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka ja som ich stranku studovala :grinning:
akurat tie otvaracie hodiny maju tak od veci
tam je to aj vacsie ako palisady
3. mar 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...jéjo baby aj na nám myslíte? kľudne choďte na palisády a keď bude už sucho, tak sa teda stretneme na preliezkach, oky? :sunglasses:
...inak aj mne blbne koník...
4. mar 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava "na nás"
4. mar 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuky ... jasne, ked bude sucho a teplo, tak sa stretneme vonku :grinning:

to presporkovo .... ked som kukla fotky, tak sa mi zda, ze to nebude nic moc pre samka :unamused: ale raz vyskusat mozme :slight_smile:

dnes sme na kruzku varili plastelinu :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikoho :confused: ste vonku?

my ideme prave do tesca lamac :slight_smile: pokukat a trochu nakupit nieco pod zub :sweat_smile:
4. mar 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme uz v presporkove boli, ale podla mna nic moc. na palisadach sme este neboli a su nam dost od ruky, ale aj tak som asi radsej za ne podla fotiek. ale na nas moc neberte ohlad, ved viete ako je to s nasou ucastou na stretkach :sweat_smile: . vacsinou je to na nas priskoro, ema spava do 15, takze pred 16 nie sme schopne niekam dorazit. a doobeda sa zase snazime byt uz o 12 doma aby pred 13 bola uz napapana v postielke. vynimkam sa sice nebranim, ale nerada ju budim ak nejde o zivot, je potom dost protivna. a vo stvrtok ideme poobede na oslavu k babke, takze asi zase nic... :fearful:
4. mar 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, vy ste aky cestovatelia :slight_smile: my na stretko neprideme, lebo matej zacal zas cez obed spavat, asi ako priprava na celodenny pobyt v skolke od aprila :wink: , ale aj tak po tej serii chorobnych stavov, co mame za sebou, sa isty cas chcem vyhnut uzavretym priestorom s detmi a rodicmi :slight_smile: ale ako sa otepli, mohli by sme dat stretko na racku v parku napr. tak :slight_smile:
4. mar 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex ... vy tak dodrziavate presny rezim? my sme to tak nikdy presne nedokazali :sweat_smile:
samko uz ajtak ako 2.5 rocny prestal spavat poobede kazdy den :sweat_smile: teraz uz vobec nespinka

:slight_smile: :slight_smile:

ja budem zajtra schopna prist na palisady na 14.hodku :slight_smile: moze byt?
4. mar 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam sa rezim meni sezonne :slight_smile: teraz sme mali dva mesiace , mozno aj viac, ze prestal matej spavat cez obed, co bolo uzasne v tom, ze o siestej vecer zalomil ako kabela a my sme mali free s muzom :wink: pred dvoma tyzdnami ale zacal vstavat o pol piatej rano, ak sme ho dali spat o siestej siedmej vecer...vydrzali sme to dva tyzdne a teraz zas spava cez obed a vecer ide tak okolo deviatej do postele, a samoska rano spi trosku dlhsie..aj do siedmej pol osmej :stuck_out_tongue_closed_eyes: kde su tie casy, ked sme vyspavali spolu do desiatej ? :grinning: :dizzy_face:

ja kaurat uz duhy den, miesto pisania diplomovky :sweat_smile: chekujem dovolenkove destinacie...tento rok po preratani peniazkov ktore nemame :sweat_smile: sme zvolili bud teda chorvatsko - lopar - rajska plaz alebo taliansko-benatska riviera-caorle....spekulujeme ale, ze by sme sli na blind este s kamosmi z kosic, co maju tiez novembrovaka ako nas mato a chalosi aj spolu vyborne vychadzaju...ale zas ina kamoska ma strasi, ze jul je tam akurat mrte kasha sezona v plnom prude, ze aby sme nasli ubytko...ale ja zas myslim, ze financna kriza :sunglasses: no neviem este...ale ze vraj cez CK je to predrazene zbytocne.....

vy ako?
4. mar 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam plan, ze tiez pojdeme autom bez zabezpeceneho ubytka ... vzali by sme moju sestru aspon, nech je plne auto :grinning: cez cestovku je to urcite drahsie, to je jasna vec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale to je len moj plan, penizky zo stavebky este nie su na ucte :sweat_smile:

vravis lopar? kde to je? idem to preskumat :grinning: :grinning:

my sme boli pred 2 rokmi na ostrove PAG, mesto Novalja, plaz bola s malinkymi kamienkami, skoro ako piesok :wink:
4. mar 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra idete baby , zuzitka ty hej ? :grinning:
no my nepojdeme cestovkou ...veru je to drahsie a ovela
ale ak tak musi byt velmi vyhodny ultra last minute
a tiez neplanujeme nic konkretne uvidime v juni co dovtedy bude :fearful:

skoda alex ze sa v v bizkej dobe na stretko nechystas s nami :wink:
lebo ty mozes rano skoro a lebo az podvcer.... skoda ze tak dodrziavate rezim
4. mar 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to ostrov RAB, mestecko Lopar a je tam 1,5km pieskova plaz s modrou vlajkou ci ako sa to vola a plaz sa vola Rajska plaz....

http://www.ckvt.sk/chorvatsko/kvarner/ostrov-rab-lopar/pavilony-san-marino-veli-mel/?doprava%5B%5D=1&termin=2009-07&kodp=029h-024m&katalog=29

tu bola kamoska a bola nadsena....
4. mar 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
qweedy ... mna to vyslo autom spolu 7000sk .... ubytko + poistenie + benzin /za mna a za samka, juro nebol s nami/ byvali sme v apartmane, varili sme si sami :grinning:

emog ... ja pojdem zajtra asi na 14.hodku na palisady :wink:
4. mar 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok