Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 8-( Alebo viete o nejakom? x-)
petaba
9. mar 2009
vsak som ti pisala ze este aj tu kusok od nas je take nieco pre deticky... tak aj to chcem vyskusat, kym sa rozhodnem kam budeme chodit 🙂
emogeon
9. mar 2009
ahaa 😃

ved porovnas co je pre vas lepsie.. a zajtra idete ?
alex777
9. mar 2009
babi, nemozete nejako blizsie popisat, kam to chcete chodit tani-tani? my s emou chodime do studiomiracle na nitriansku (pri mileticke) ale od nas je to dost od ruky, na racko elinou a potom prestupujeme este na trolejbus :-S
petaba
9. mar 2009
hej na 9:30 pridate sa?
petaba
9. mar 2009
to pri mytnej školská ulica... a tam sa aj cvici aj tancuje... je to pre deti od 1,5 az 4 roky... je to v utorok 9:30, hodina trva 45 min a stoji 2 eura 🙂
emogeon
9. mar 2009
my zase na kramare to by si mala alex tiez od ruky
alex777
9. mar 2009
no to by som mala od ruky, emog. ale aj tak dakujem 🙂
tu mytnu by som videla realnejsie. teraz mame este 2 hodiny zaplatene na nitrianskej a potom uvidime... mozno sa na mytnej aj stretneme 😃
zuzitka
9. mar 2009
nas uz cakaju posledne 3 hodiny na kruzku sikovne rucicky ... potom snad uz bude teplo a budeme na ihrisku niekde vonku 😃
emogeon
9. mar 2009
uz bude teplejsie jááj.
my sme vcera pol dubravky presli a vsade hladali hupacky, Pauli sa nevie z nich odlepit :-N

petaba teraz nastane poblem co si obliect ? 😕 ci mas veci ked si vazila menej predtym ?
zuzitka
9. mar 2009
ja som vela veci rozdala alebo predala ... sme si urobili mini bazarik 😃 /sukne, gate, svetriky za 150sk/
lebo viem, ze sa nikdy nedostanem na vahu spred tehu 😕
emogeon
9. mar 2009
ja mam tiez vela veci velkosti 38 co viem ze sa do nich nevpracem, su ako nove, niekde to musim supnut za symbolicku cenu =-)
petaba
9. mar 2009
emog vsak ich predaj na MMB, tam take bezne predavaju 🙂 a co sa tyka mna mam aj veci ked som bola "mensia" 😃 a inak my uz mame v parku hojdacky, tak mozte sa prist k nam pohojdat 😃 😃 😃
zuzitka
9. mar 2009
jasne, zbav sa tych veci ... ajtak, ked schudnes, budes si chcet kupit nove veci, ze? 😃

co robite? my cumime profesionalov 😕
zuzitka
9. mar 2009
... teraz kuknem webmaster :-p
emogeon
9. mar 2009
hej najlepsie na MMB..a dufam ze schudnem tak ako si predstavujem :-p
zuzitka
10. mar 2009
dnes este nikto? 😃

som bola na nivach odprevadit jura na bus a zahrali sme sa v detskom kutiku, co je priamo na stanici 😃
ale akoze nic moc, no samko sa tesiiiil 😃
emogeon
10. mar 2009
hallouu zuzitka 😉
zuzitka
10. mar 2009
helou 😉

co robis? mala spinka?
petaba
10. mar 2009
hello 😎
emogeon
10. mar 2009
citam, pisem mam chvilu pre seba 😎
spinka ..riadne unavena z tancovania 😃
a ty ?
zuzitka
10. mar 2009
no hen ... a ze nedojdu 😃 😃 😃

vy ste cakali na mna, az sa prihlasim, ze?? 😎 😎
petaba
10. mar 2009
tak tomuto asi neuverite... boli sme rano na tej tanecnej a na recepcii nam povedali, ze sa to prelozilo na 15 hodinu, skoro nas trafilo, tak sme nakoniec skoncili na palisadach 2 hodky 😃
zuzitka
10. mar 2009
to vam mohli zavolat, ze sa to preklada, ze? mrchy ... mne volaju, ked sa zrusi kruzok 🙂
ale aspon ste sa vyhrajkali ... boli tam nejake deticky?

my sme dosli z tych niv, najedli sme sa, samko teraz parkuje zase auticka v izbicke ... on sa ide s nimi hrat, jak keby ich 3 dni nevidel 😃 😃
no a ja rychlo rychlo na net :-p

ale idem prat a polievku si uvarim ...
emogeon
10. mar 2009
petaba tak toto je fakt smola..
minule si sa presla rano na kramare a teraz tam
a dobre bolo na palisadoch ?
zuzitka
10. mar 2009
emogeon ... naco my dve piseme aj tu aj v teme blavacky! 😃 😃
emogeon
10. mar 2009
tiez premyslam 😃 😃
petaba
10. mar 2009
bolo tam zopar deti ...

inak uz zacina byt celkom fajn, tak kedy dofrcite na racko?
zuzitka
10. mar 2009
az bude sucho 😃 😃
petaba
10. mar 2009
a neni? :-N
emogeon
10. mar 2009
buduci tyzden . moze byt ? :-p

Začni písať odpoveď...

Odošli