Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
12. mar 2009

no nad tymto strojom som rozmyslala aj ja... a aky je? dobry? citis nejaku zmenu na stehnach? lebo ja potrebijem hlavne tie poriesit 🙂

zuzitka
12. mar 2009

zmrzku nepapam skoro vobec, lebo mam problem s hrdlom ... hned chripim ... aj bublinky mi robia moc zle ☹

no a teraz som si zaskakala pred telkou 😀 😀 isla pesnicka od lady gaga, tak som si hopsla 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
12. mar 2009

peti ... ja citim, ze mam pevnejsie stehna 😉 zadok vobec, ale stehna su lepsie ... nie mensie, ale pevnejsie 😀

emogeon ... ja este ani neviem kde je to presporkovo 😀 budem hladat .... ale sak skusme o 16h pred vchodom do presporokova 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
12. mar 2009

sak si cinkneme, ze kde sme 😀

angua ... matejko uz zaspal? nezobudili ho ti opravari? 🙂

zuzitka
12. mar 2009

... este k tomu ovociu, ja lubim vsetko, ale proste si nezmyslim, ze si mam dat 😀 nejak ma to nelaka ... jablko si dam obcas, banan ... v lete ledva ochutnam ceresne, melon 😅 ja som taka blbka 😝 samko bude asi po mne ...

angua27
12. mar 2009

som sa sem dostala až teraz. 🙂
Maťko zaspal a spal hodinu a pol, potom prišli opravári a zobudili ho. 😠 hlavne, že som na zvonček nalepila lístoček, prosím nezvoniť, klopať. si to mladý nevšimol. Matejko sa zľakol, tak sa zobudil s plačom, ale po chvílke to rozchodil, hlavne keď ujovia vybalili náradie, to bol v siedmom nebi. to spanie mu nakoniec stačilo, išiel spať síce už o siedmej, ale neva. aspoň mám trošku kľudu. 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
12. mar 2009

kika ... a teraz matej dokedy bude spinkat? vydrzi az do rana? 🙂

ked sme sa vracali domov dnes z presporkova okolo 18.15h, samko mi zaspal v trolejbuse zase, ale len chvilku.
vecer normalne zaspal o 21h 😉

inak mne sa pacilo v tom presporkove celkom 😉 😉 a cena je 1 euro za 2 hodiny 😀 /palisady 1hod za 2 eura/ 😝
neskor dam aj foto 🙂
emog ... vy ste ako docestovali domov dnes? 🙂

zuzitka
12. mar 2009

... si ma predbehla ... som to mala rozpisane a debatovala som s jurom a kym som to odoslala, uz si tu 😀 😀

petaba
12. mar 2009

caute caute... tak to je fajn ze sa vam pacilo 😉 uz som zvedava na foto 😎

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
12. mar 2009

emogeon a ako ste isli domov? peso?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
12. mar 2009

ahaaaa... uz som sa zlakla ze si slapala az na kramare 😉

petaba
12. mar 2009

jaaaaj idem do hajan... rano ma caka cesta na antolsku ku gynekologovi 😖

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
12. mar 2009

to akoze z domu do presporkova je 6,8 km? 🙂 dobreeee

kukam moje foto, skoro vsetky rozmazane 😅 ale nejake ti poslem emog, jo?
aj ty mi posli, kde som pekna 😀 😀 😀

zuzitka
13. mar 2009

emogeon ... kavenky maju 2230 Kj 😕 😕
kolko musim cvicit, aby som to znicila? 😅 😅

petaba
13. mar 2009

zuzitka kedze 1 kcal sa rovna 4 KJ tak to znamena ze jedny kavenky maju 557,5 kcal ... ked ja prejdem peso cestu do polusu je to cca 1,6 km tak spalim podla pocitadla 80 kcal... takze by si to dost dlho spalovala 😖

petaba
13. mar 2009

halooooooooooooo, kde ste vsetky zasa 😠 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
14. mar 2009

emogeon ja som na tom tak isto... si hovorim, ze ked uz som s tymi kilami tak daleko, tak je skoda to pokazit nejakou vysoko kalorickou sladkostou.... ale samozrejme, ked uz nebudem chciet chudnut, tak si dam aj sladke 😀

angua27
14. mar 2009

zuzi, malý mi ešte neprespí celú noc. zaspáva okolo siedmej, niekedy ôsmej, prvýkrát je hore okolo 23, stiahne 2dcl mliečka a zaspí, druhýkrát je hore, keď idem spať a pýta sa ku mne a tretíkrát okolo 4 - a to už len od smädu vypije tak deci mlieka, alebo vody. vstáva o 7. niekedy to posledné vstanie o 4 vynechá a rovno sa zobudí o 6.

babuľky, závidím vám tú pevnú vôľu. ja fičím na sladkostiach skoro každý deň, ale sú týždne, že ma to ani nenapadne a aj dva týždne nemám nič sladké (ak nepočítam kávu, ale tam si dávam umelé sladidlo 😀 ). ja som sa postavila dnes ráno na váhu a zase 2 kilčá dole, ani neviem ako. ale ma to trošku začína štvať, lebo sú mi všetky veci veľké. 😒 a lámem si hlavu aj tým, čím to bude. ja som vždy totižto patrila k tým, ktorý priberú aj s nadýchnutia sa sladkej vôňe. ale asi sú to nervy z práce a nedostatok spánku. 🙄

petaba
14. mar 2009

my uz nastastie spime celu noc 🙂

babule kuk nas novy receptik http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=12143

zuzitka
15. mar 2009

ahojte ... hlasim sa po dedinskom vikende znova v BA 🙂

sobota bola nadhernaaaa, ze? 🙂 sme boli vonku furt 😀
len ta nedela sa zase posra... ☹

nasi sa chystaju prerabat obyvacku - znizovat strop, sadrokarton davat, prerabat elektriku, davat podlahove kurenie, novu dlazku, malovat, novy nabytok 🙂 🙂 🙂 tak sme stahovali vsetko von, zajtra zacinaju s prerabkou
tak som zvedava kedy to dokoncia a hlavne sa tesim, az to bude hotovo 😀

... inak tie KJ ... ja som to nikdy nesledovala 😅 ale jak to teraz vidim, no hruuuuza, take dobre kavenky 😅 😅
sme boli v sobotu vecer vonku na vinku s kamosmi a jedna kamoska ma dietu, papa len ovocie a zeleninu, uz schudla 5 kg 😝 kamos od januara schudol 9 kg 😝 ... sa vsetci zblaznili??? 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
15. mar 2009

no bolo super 🙂 konecne trochu pestrz vikend 😎

som teraz stahovala fotky a davala na blog ... v piatok bola obloha velice rozmanita, tak som fotila oblaky 😀
no a potom snezienky a tak 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre