Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuzitka
17. mar 2009

emog ... som videla z trolejbusu na mickiewicovej, ze maju akciu ... tusim za 3 eura vsetko 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
17. mar 2009

pojdes tam kuknut? 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
17. mar 2009

no sak prave .... uz tam budes od rana cakat, kym otvoria, cooooooooo??? 😀 😀 😀

a kde su dalsie baby? 😕

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
17. mar 2009

kde? v presporkove? ... az na ten hodinovy sklz 😠 bolo fajn, uz len preto, ze som konecne spoznala Alex a Emku 😀 deti sa trochu zahrali, my sme pokecali 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
17. mar 2009

Ahojteee..my sme dnes navštívili Bibianu, Rajko si prišiel na svoje...bolo tam "supel" ako on hovorí 😀
http://picasaweb.google.sk/lh/photo/w_QtufYpoPp...

zuzitka
17. mar 2009

no pekne Zuky, aj Laura bola? 😀
ako sa mate?

emog .. nie, dnes som nefotila... ☹

zuky
17. mar 2009

...ano aj s Laurou, aj s babkou...mame sa tak ako pocasie...ked je pekne, je aj dobra nalada a ked prsi, tak mame v byte ponorkovu nadobu...a kysneme doma...hi

zuzitka
17. mar 2009

tak to je aj u nas ... ☹
ten dazd ma uz serie 🤐

petaba
18. mar 2009

Zuky fotecky su velmi pekne... v tej Bibiane to vyzera zaujimavo, asi sa pojdeme aj my pozriet 🙂

Zuzitka ti poviem to by ma nasralo keby ma tam nechali cakat hodinu... neviem ci by som ostala 😅 ale sice ked ste boli aj s Alex, tak vam rychlo ubehol cas 😀

Baby dnes vyzera pekny den, a my so zuky sa chystame do parku na ihrisko, nepridate sa? 😉

zuky
18. mar 2009

Ďakujem Peti, no radi by sme tam ešte raz šli, len s tými kočiarmi to majú nedomyslené, nechcela by som Lauru nechávať na vrátnici 🙄 ...

petaba
18. mar 2009

nooo s tymi kocarmy to trochu nedomysleli 😠

zuzitka
18. mar 2009

my mame velku turu dnes za sebou 🙂
kruzok nam rano odpadol, tak sme sli peso az k hlavnej vlakovej stanici, odtial elinou na obchodnu, tam zase peso cez SNP, Tesco, po Marianskej, kukli sme sekac Textil House 😅 a trolejbusom domov .... sme dosli o 12h ... samko sa uz vyvaluje v izbicke 😀

peti ... vcera v tom presporkove ... asi polhodinu sme stali pred dverami, pridali sa aj dalsie maminky, tak sme kecali. potom sme zbehli do sekaca, tam sme sa trochu prehrabali v handrach a uz aj bolo 17h 😉

zuzitka
18. mar 2009

... inak dobre vonku vyfukuje 😖

alex777
18. mar 2009

zuzitka... jasne, pojdeme niekedy aj na palisady.
emog... na cestovanie sme si uz celkom zvykli, takze v tom problem nie je. skor som mala pocit, ze emu to tam az tak nebavilo, casto sa tmolila pri mne. ked sme napr. v avione, hra sa sama, ani o nej neviem. ona skor potrebuje priestor na vylietanie - smyklavku, gulicky do ktorych sa da skakat a pod. v presporkove su skor klasicke hracky na hranie, ktore ema usilovne ignoruje aj doma.
ale zatial na zajtra poobede nemame program, tak mozno sa aj v presporkove uvidime.

dnes idem do kina na milionara z chatrce, tak sa tesiiiim 😵 videli ste to uz niekto? vraj dobre. ale neprezradzajte mi nic 🤐

zuzitka
18. mar 2009

alex ... tak to presne najdes na palisadoch ... gulicky aj 2 velke smyklavky 😀

tak ze by sme sa stretli zajtra v presporkove vsetky? 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
18. mar 2009

...my už máme zajtra naplánovanú mini meninkovu oslavu "Jožka"...

zuzitka
18. mar 2009

takze idete na zurku 😀 😀
a kto je jozko? 😅

zuky
18. mar 2009

...nooo minioslavička...Jožko je Rajkov kámoš, ale to nie je podstatné, chcela som len podotknúť, že zajtra je Jozefaaa...

zuzitka
18. mar 2009

no ja nemam po ruke ziadneho Jozefa 😖

ako bolo vonku?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
18. mar 2009

...no ja len tak na margo..
...vonku? pohojdali sme deti, dali kafčo z termosky, pokecali..a (aspoň my) šli zablátení domov 😕

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
18. mar 2009

...no sli sme sa prevetrať, keďže boli včera u nas, kde sa tolko behat neda...tak pre zmenu, xi

petaba
19. mar 2009

len skoda ze dost fukalo... ale inak bolo super 😉

petaba
19. mar 2009

pozovanie v novej supravke http://peta-ba.blogspot.com/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre