• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

27. januára 2012 
guga mate aj teploty ?
25. mar 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon - áno, teraz som sa pozrela, je tam toho dosť popísaného :grinning: idem čítať :grinning:
25. mar 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sa ideme obliekat a sup sup na trolejbus a do presporkova ... konecne na luft :sweat_smile:

ozaj zuky ... ty si dala rajka ockovat proti pneumokokom? :fearful:
25. mar 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bezte bezte a dobre sa bavtééé
petaba kam zase zmizla? co chudne :grinning:
25. mar 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teploty už nemáme, mala cez víkend ale už žiadne

zuzitka - ohľadom pneumokokom - ja som dala Mirku očkovať. Síce v takom období, že jej museli dať tri inekcie, chúďa :frowning2: Keď sú deti staršie, tak sa očkuje jednou dávkou.
25. mar 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi budem musiet dat dohromady prasule na to ockovanie proti pneumokokom :confused:

sme boli v presporkove ... alex, neprisla si .. nestihli ste s emkou? :slight_smile:
boli tam asi traja chlapci v samkovom veku, tak sa aj vyblaznil, aj pojedoval :sweat_smile:
25. mar 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
date sa zaockovat ?
25. mar 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave neviem ... ja som proti vselijakym ockovaniam ... napr.chripka alebo kiahne ... ale tie pneumokoky fakt neviem :fearful:
ty das paulinku?
25. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neuvazujem zatial...ockujeme len tie povinne :wink:

tak ste sa pohrali?
dufam ze budeme fit do dalsieho tyzdna nech nezmeskame stretko :dizzy_face:
25. mar 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale bohvie, ci to stretko bude :fearful: moc neverim, ze bude teplo cely tyzden ...

v teme Blavacky! sa nieco organizuje :wink:
25. mar 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... mna celkom ovplyvnuje to, ze pneumokoky budu v povinnom ockovani :fearful:
25. mar 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt ?
25. mar 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra sa spytam lekarky..
25. mar 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, pocula som to .... a teraz som tu nasla temu, ze dovera preplaca vakciny :confused:

okej, opytaj sa lekarky a daj vediet, ci to je pravda, ci to bude v povinnom ockovani....
25. mar 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ze preplaca vakciny to viem..
25. mar 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zase samo vobec nebyva chory, okrem soplikov ....
ale sa bojim, co v skolke nachyta vsetko ....
25. mar 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, caute... tak ja kym sa dotrepem k tomu, aby som napisala tak to dost trva :grinning:

My tie pneumokoky mame :slight_smile: a aj kiahne :sweat_smile:

Prave sme sa vratili z "anglictiny" su to anglicke basnicky a tak... celkom bolo fajn... Nati sa velmi pacilo

Zuzitka Rajko nie je zaockovany na pneumokoky, co viem
26. mar 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este k tej Gorile.... kde je to presne... ja o nej viem, ale len na nete :slight_smile:
26. mar 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pneumokoky poisťovňa prepláca iba do troch rokov veku dieťaťa - potom si to musí celé platiť rodič sám :frowning2:
26. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este o tom popremyslam ... o tom ockovani :confounded:

iiiha ... natali sa uci english :grinning:

jooooj :angry: dnes co to je zase vonku!!! kam ist? co robit? ... asi pojdeme do Tesco Lamac pokukat, co nove :wink:
26. mar 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka u lekarky sme neboli tak cerstve news nemam..

Zuzi vsetko najlepsie k Tvojim dnesnym narodkam, nech sa ti splni co si zelas! :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
26. mar 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sa pripajame k blahozelaniu :slight_smile:
26. mar 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby :wink:
26. mar 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pripajam ku gratulacii, zuzitka. vsetko naj.... :slight_smile:

petaba... gorila je pri americkom namesti. ked pozries z americkeho namestia smerom k tescu, tak ti rozna budova hned udrie do oci, je tam OTB banka a v suterene je gorila. na pravej strane spitalskej. neviem to lepsie vysvetlit.

ema je ockovana proti pneumokokom. nemala este ani 2 roky, takze dostala 2 vakciny. prvu sme platili, medzitym sa zmenil zakon a druha uz bola zadarmo lebo vtedy to bolo pre deti do 2 rokov zadara. inak ma tiez len povinne, ale tie pneumokoky mi vrelo odporucala pediatricka, tak sme to dali. ostatne nepovinne jej ale neplanujem dat.
26. mar 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi dnes si das aj kolacik ? :grinning:
26. mar 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolacik som si dala aj vcera, aj dnes :sweat_smile: ale ozaj len v opatrnych davkach :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co teda? kde ste? co noveho mate?

:grinning:
26. mar 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuľky, ja nestíham ani dýchať, nie to ešte chodiť na net. už nech je utorok a je po daňových priznaniach. :unamused:

zuzitka, happy birthday. :grinning:

ja som Maťka dala očkovať proti pneumokokom. čítala som o tom veľa, dlho som zvažovala, ale nakoplo ma hlavne to, že deti narodené v roku 2008 (nie som si istá, či nie až 2009 :fearful: ) to už majú v povinnom očkovaní. Maťko je zatiaľ zdravý, všeho všudy mal 2x nádchu, ale viem aký zlý je napr. zápal stredného ucha a pod. tak som to radšej dala, doplácala som iba niečo do 100,- Sk. dostal 2 dávky a tretiu myslím v 3 rokoch ešte. :wink:
26. mar 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa na zaočkovanie proti pneumokokom presvedčilo to, že to bude v povinnom očkovaní a aj dôsledky, ktoré ostávajú po chorobách spôsobených pneumokokmi (môže nastať aj smrť dieťatka :cry: ) - Bože už napísať to bolo ťažké
26. mar 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne som to pisala, ze ma ovlpyvnuje to, ze to bude v povinnom ockovani neskor :confused: emogeon si to chcela overit u lekarky ....
a tiez som citala, ze to moze sposobit aj smrtelne ochorenia ... ale zase som citala tu na MK prispevky, kedy deti ochoreli na pneumokoky aj po ockovani ... :fearful:

takze furt neviem....
26. mar 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok