Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 8-( Alebo viete o nejakom? x-)
petaba
27. mar 2009
zuzitka ono to ockovanie je len asi na 7 najhorsich druhov pneumokokov a zevraj ich je strasne veeeeela, takze moze dieta ochoriet aj po ockovani, ale malo byt to prejst ako obycajna choroba
petaba
27. mar 2009
to mi aspon povedala nasa lekarka
emogeon
27. mar 2009
zuzitka mali sme v plane ist lekarke s Pauli, ale sa jej to zlepsilo tak sme nesli a tak som
sa jej nespytala...
ale zacinam uvazovat o tom ockovani tiez 😉
zuzitka
27. mar 2009
ja furt neviem :-N to su take hrozne veci, za nas nic take nebolo a teraz neviem, ci to nie su len nafuknute bubliny vsetko a do deticiek pichaju furt nejake sajrajty ...

takze paulinka uz je v poriadku? zdravucka? 🙂

peti ... na fejsbuk chodis ci ani moc ne? 🙂
petaba
27. mar 2009
ani moc nie :-N
zuzitka
27. mar 2009
ale teraz som kukla, mas tam fotecku ako ste boli pozret Lauru x-) x-)

ja som na FB teraz casto ... viac ako tu :-N ... sme sa tam prave nasli spoluziaci zo strednej skoly :-p
emogeon
27. mar 2009
uplne zdravucka nie ale je to ovela lepsie..teraz marodim ja 😕
zuzitka
27. mar 2009
emog ... no teda ... si to chytila od malej? 😕
emogeon
27. mar 2009
urcite ano ale hlavne ze Pauli je lepsie....ja mam nadchu silnu akurat ale je mi na ho...
hadam do avizovaneho stretka budeme fit 😉
zuzitka
27. mar 2009
inak moc tomu neverim, ye nejake stretko bude ... uz o tom ani nepisu, ani sme sa nedohodli vobec .... ani den ... tusim stvrtok tam padol napad ... ale uy nikto nereaguje na to :-S
emogeon
27. mar 2009
tak si spravime my na Ba 3 😃
zuzitka
27. mar 2009
... idem to tam pripomenut 😉
emogeon
27. mar 2009
😉 😃 😃
alex777
27. mar 2009
s tym ockovanim je to presne ako pise petaba... ockovanie je proti 7 najhorsim pneumokokovym virom, ktore sposobuju zapal stredneho ucha, zapal mozgovych blan a podone nebezpecne choroby. ale tych pneumokokov je vyse 50 takze aj po ockovani mozu deti ochoriet, ale mala by to byt len lahka forma, ako prechladnutie.

petaba... u nas rovnaky priebeh. ema mala sopliky, ale za par dni sa jej to zlepsilo, tak ani k dr. netrebalo ist. ale ja som to od nej chytila tak, ze som 3 dni ledva prezivala. taku nadchu som uz davno nemala. ale tiez som si vravela... hlavne ze je eme lepsie.
petaba
27. mar 2009
alex 😃 to si chcela napisat emogeon 😉
emogeon
27. mar 2009
alex aj ja som sa obavala ked som citala priznaky ale ze pri tych virusoch je dlhsie vysoka teplota a my
sme nastastie nemali 😉
zuzitka
28. mar 2009
ste zdrave uz? 🙂

nas tatko chodi pomahat na inchebu stavat stanky na coneco 🙂 takze sme v BA ... sme sa so samkom dnes tulali po meste, ale hrozne fukalo =-) inak teplota ukazovala 18 stupnov 🙂

co robkate vy? ... idem si asi rozvarit polievku na zajtra 🙂
qweedy
28. mar 2009
caute caute 🙂
tak my sme boli dnes v tej bibiane...bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer...
ta vystava je uzasna..matej odtial po 2 hodinach nechcel vobec odist...nie je to velke, ale take interaktivne...na vsetko si mohol siahnut, so vsetkym sa pohrat a on je uplny vlacikovy maniak, takze bol nadseny...
vlaciky tam budu do 12.4. a potom ma byt nieco ine, ale nezistila som co ....
a je tam taka druha vystava este ..architektura a ta je tiez perfektna....ani to neviem opisat...bol tam akoze maly bytik s izbami a s pohyblivym nabytkom a deticky si mozu ten nabytok a vsetko usporiadat ako by to chceli oni...no proste zabava 😃 a este kopec veci....

vrelo ODPORUCAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
qweedy
28. mar 2009
...a od 1.4.bude mati chodit do skolky na cely den, tak mozeme dat stretko niekedy poobede v tom parku na racku 🙂 okrem pondelkov, lebo to sa mato nahlasil v skolke na sportovy kruzok, ktory je az do pol siestej
:-N
qweedy
28. mar 2009
inak my sme mali tiez sopliky, ale take cudne trojdnove a potom utrum.....akoby sa nechumelilo... 😕
zuzitka
28. mar 2009
my sme sli dnes okolo bibiany, ale dnu sme nesli ..... samko sa furt kdesi tahal inde ]-(
ale nevadi, vsak mame este cas 😉

v teme blavacky! sa tak nejak dohadujeme, ze by sme sli v stvrtok do sadu janka krala 🙂
ak bude teplo ... pridate sa?
emogeon
28. mar 2009
zuzitka tak mate bratislavsky weekend ? 😃
my sme dnes boli konecnce vonku, Pauli je lepsie tak sa vytesovala..
a na prechadze som videla plagat ze bude mat koncert Enrique...jááj aj by som sla...
zuzitka
28. mar 2009
tiez som videla ten plagat, ze enrique tu bude 🙂

co pozerate? vcera matrix, dnes matrix, zajtra matrix ]-( ]-( moj juro je v 7.nebi ... jeho srdcovka :-p
emogeon
28. mar 2009
nic aspon pre mna nic v bedni 😃
zuzitka
29. mar 2009
ahojte

dnes je zase paradne pocasie 😞
som aspon babovku upiekla, bratranec zo studienky so zenou a s 2 synmi sa u nas zastavili na kafe 🙂
takze samko sa trochu zahral aspon 🙂

a teraz so sla za nim do izbicky a on SPINKA 😃 ... vlastne je pol 8h podla stareho casu, takze uz zalomil ...
qweedy
29. mar 2009
zuzi, akurat v stredu aj vo stvrtok mam konzultacie k diplomovke na fakulte, ale pri mojej skolitelke nikdy nic nie je na 100% ]-( , tak keby , dam vediet 🙂

no ja som sa teraz namotala na serial scrubs...som si to stiahla v anglictine , k tomu slovenske titulky a okrem toho, ze sa na tom chechtam, trenujem aj anglinu 🙂 ma to 8 serii po 24 dielov, takze mam o zabavu postarane x-)
zuzitka
30. mar 2009
qweedy ... ak budes stihat, tak sa tam zastav ... okolo 15h-15.30h sa tam stretavame 😉

hura!!!! samko je na zozname prijatych deti do skolky od septembra!!! 😃 😃 😃
emogeon
30. mar 2009
zuzitka tak super ze samka prijali x-)
zuky
30. mar 2009
heloute....takže vidím, že sa chystá nejaké stretkooo....no ak by nebola fujavica a mangel nemal povinnosti a hodil nás tam, tak by sme tiež došli....takže to je vo štvrtok ano?a kde presne :-N
emogeon
30. mar 2009
cau zuky..
stvrtok za auparkom na ihrisku teda v sade j krala cca o 15 tej.. to je aktualne zatial
a ma byt teplucko a slniecko x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli