• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

27. januára 2012 
zuky ... to by bolo super, keby si prisla na to stretko aj ty s drobcami :dizzy_face:
organizujeme to tam vonku prave preto, lebo ma byt teplucko ... inak by sme nesli ani my :slight_smile:

zuky ... a rajko je prijaty ci este neviete?

petaba, alex a angua ... pridajte sa ak vam to vyjde :wink:
30. mar 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka, my sa na isto nesľubujeme. uvidím ako budeme so spaním. ale keby spal normálka, tak dobehneme. :wink:
30. mar 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no známa nám potvrdila, že je prijatý Rajko do škôlky na Legerského, ale písomne to ešte nemám :astonished:
30. mar 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tento stvrtok asi nepojdeme .... mame anglictinu :slight_smile:
31. mar 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mato je zasa chory :( a je z toho velmi smutny, lebo zajtra maju v skolke mariu podhradsku a velmi sa tesil :( aj bubienok si zabezpecil :slight_smile: lebo ze vacsinou sa mu ujde len vajicko :grinning:
31. mar 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
qweedy ... jaktože je tak často chorý, chúďatko :confused:

zuky ... my to tiež ešte nemáme písomne, ale keď to už viselo na dverách škôlky, tak to berem na 100percent :sweat_smile:

petaba ... anglinu máte poobede?
ja len dúfam, že bude ozaj teplo v ten štvrtok....
31. mar 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
qweedy skore uzdravenie prajeme...

zuzitka my mame anglinu doobeda, ale vacsinou ostavam v lamaci u kamosky :slight_smile:
31. mar 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on nie je az tak casto chory , to len cas tak rychlo bezi :slight_smile: teraz tahal 4tyzdnovu zdravu snuru :slight_smile: ...inak asi preto je chory castejsie ako zamlada :grinning: , ze on predtym nebol chory takmer vobec a ked nastupil do skolky, tak je to zaber na imunitu...utesujem sa, ze lepsie teraz ako v skole, kde by vynechaval ucivo :dizzy_face:
31. mar 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa mam na co tesit, ked samko nastupi do skolky ... :unamused:
a tvoj matejko je ockovany proti pneumokokom? neviem, ci si to uz pisala :sweat_smile:
31. mar 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, je ockovany proti pneumokokom...a este zvazujem hepatitidu A ... inak iba klasika co bolo povinne....
31. mar 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja budem davat tu hepatitidu :slight_smile:
1. apr 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba ... ockovali ste aj tie kiahne? :fearful:

sme boli na kruzku konecne dnes ... 2 tyzdne bola chora teta ucitelka ... sme zdobili kraslice bavlnkami :slight_smile:
1. apr 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sa vam tu trochen zamiesam vie mi niekto poradit kde sa da objednat dobra a chutna studena obložena misa???
napiste mi na IP ak mate tip :slight_smile: diky
1. apr 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej aj kiahne mame :wink:
1. apr 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuky ... som bola nedockava a volala som dnes do nasej skolky, ze jak to je s tym rozhodnutim, ze kedy nam ho poslu ....

no a oni by mi ani nedali vediet, ze je prijaty samko :fearful: keby som sa tam nesla pozret a nenasla oznam na dverach ... a rozhodnutie mi daju do ruky, ked tam pridem 27.4 na oficialny zapis :confused:
... to bolo tiez na tom ozname na dverach ....

ja som myslela, ze mi pride normal doporuceny list ... a prd :fearful:
1. apr 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no aj ja očakávam nejaký list, veď adresu majú,.... asi sa tam budem musieť prejsť..hmm
2. apr 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
alex, angua, qweedy ....
tak mame uspesne za sebou stretnutie pri auparku ... bolo super .... sak kuknite fotky :slight_smile:

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=329407&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
3. apr 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nabuduce sa pridajte baby :dizzy_face:
3. apr 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak bolo fajn... takze by ste to na buduce nemali zmeskat :grinning:
3. apr 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzerá to super. a koľko sa vás nazbieralo. nám to nevyšlo nakoniec kvôli autu. dúfam, že nabudúce už prídeme. lebo furt sa iba sľubujeme. :pensive:
3. apr 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cely vikend tu nikto nebol? :slight_smile:

my sme boli u nasich, trochu oneskorene sme oslavovali moje a sestrine narodky s rodicmi /sme mali 26.3 a 31.3/
a vyhrievali sme sa na slniecku, pozerali domace zvery, co ma ujo .... samko sa vzdy vytesuje psom, mackam, kralikom, sliepkam, donedavna mali svinku a znova budu mat aj morky ... no proste dedina :grinning: :grinning:
ani do ZOO nemusime chodit :sweat_smile:

v nedelu bola sestra socinom v skalici na hokeji, tak som ju musela cakat, kym sa odtial vrati ... o 21h sme konecne vyrazili do BA :rolling_eyes: ... a to este skalica aj preharala :confounded:
6. apr 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba v sobotu sme vas videli ako sliapete asi na ihrisko na racku :grinning:
zuzitka ta skalica sa vcera zobudila ? :fearful:
7. apr 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog a vy ste boli kde?
7. apr 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v aute z vajnor domov a vy ste prechadzali cez prechod
keby sme vonku tak zakricim :grinning: :grinning:

na tanecnu kramare uz nebudet chodit Peti ?
7. apr 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm a kedy sa chystate?
7. apr 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile: jeeej zuzi, pekne fotky z toho auparku :slight_smile: my sme uz asi zdravy, aj ked mato este obcas zakasle, ale u neho nikdy neviem, ci choroba, ci alergia, ked je to takto bez teplot....
...my klasika nic nestihame :slight_smile: ja som na nervy zo skoly, lebo moja skolitelka ma moju diplomovku uz 3. tyzden a bud ma dofcu alebo je chora...zajtra tam idem, lebo potrebujem vyhodnotit dotazniky a jej vyjadrenie, ci ta teoreticka cast je fpoho, alebo co...uz mam dost malo casu na vsetko, tak som nervozna....ale nezblaznim sa :slight_smile: mato byva v skolke do 5 a aj to robi problemy, zeby este ostal :sweat_smile: , a ak nejdem pre neho s mangelom, tak ideme na elinu a kym sa dosuchtame domov je aj pol siedmej....minule sme sli peso cez racko, tak som sa obzerala, ci naaaahodou tam na tych hojdackach nezhliadnem petu, ale bolo tam toooooolko ludi a deticiek....neviem peti, ci by som ta v takom dave aj spoznala.....
...zajtra sa chystame este po skolke do kniznice na pioniersku, lebo matko ma citatelsky preukaz :grinning: a chce si pozicat nejaku knizku :slight_smile:

peti, som si vsimla, ze tam jej aj posta ako zabacam na mikovinku, nahodou nevies ci funguje a ako ?

no a ako bonus mi vypadla blomba zo zuba, tak som dnes sla k zubarke a kedze som minuly rok nejako zabudla na preventivnu prehliadku, tak si tento rok vsetko hradim sama :frowning2:
7. apr 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme aj dnes a zase utorok :wink:
tanecna je do polovice juna...

qweedy najblizsie sa pridajte ked ste uz zdravi :wink:
7. apr 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Qweedy ta posta funguje... je otvorena do 18 :slight_smile:

Emog mozno by sme aj sli na buduce :wink: vsak sa este dohodneme
8. apr 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte

budete na sviatky doma?
my ideme ... ako inak .. k našim :slight_smile:
môj tato so známymi odchádza zajtra ráno do toho egypta, čo aj mňa volali ... takže o jedného oblievača bude menej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja to tak neznášam :angry:
9. apr 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My budeme doma :slight_smile: prídu šibať Nati :wink:
9. apr 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok