Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuzitka
30. mar 2009

zuky ... to by bolo super, keby si prisla na to stretko aj ty s drobcami 😵
organizujeme to tam vonku prave preto, lebo ma byt teplucko ... inak by sme nesli ani my 🙂

zuky ... a rajko je prijaty ci este neviete?

petaba, alex a angua ... pridajte sa ak vam to vyjde 😉

angua27
30. mar 2009

zuzitka, my sa na isto nesľubujeme. uvidím ako budeme so spaním. ale keby spal normálka, tak dobehneme. 😉

zuky
30. mar 2009

...no známa nám potvrdila, že je prijatý Rajko do škôlky na Legerského, ale písomne to ešte nemám 😲

petaba
31. mar 2009

my tento stvrtok asi nepojdeme .... mame anglictinu 🙂

qweedy
31. mar 2009

tak mato je zasa chory :( a je z toho velmi smutny, lebo zajtra maju v skolke mariu podhradsku a velmi sa tesil :( aj bubienok si zabezpecil 🙂 lebo ze vacsinou sa mu ujde len vajicko 😀

zuzitka
31. mar 2009

qweedy ... jaktože je tak často chorý, chúďatko 😕

zuky ... my to tiež ešte nemáme písomne, ale keď to už viselo na dverách škôlky, tak to berem na 100percent 😅

petaba ... anglinu máte poobede?
ja len dúfam, že bude ozaj teplo v ten štvrtok....

petaba
31. mar 2009

qweedy skore uzdravenie prajeme...

zuzitka my mame anglinu doobeda, ale vacsinou ostavam v lamaci u kamosky 🙂

qweedy
31. mar 2009

on nie je az tak casto chory , to len cas tak rychlo bezi 🙂 teraz tahal 4tyzdnovu zdravu snuru 🙂 ...inak asi preto je chory castejsie ako zamlada 😀 , ze on predtym nebol chory takmer vobec a ked nastupil do skolky, tak je to zaber na imunitu...utesujem sa, ze lepsie teraz ako v skole, kde by vynechaval ucivo 😵

zuzitka
31. mar 2009

tak sa mam na co tesit, ked samko nastupi do skolky ... 😒
a tvoj matejko je ockovany proti pneumokokom? neviem, ci si to uz pisala 😅

qweedy
31. mar 2009

hej, je ockovany proti pneumokokom...a este zvazujem hepatitidu A ... inak iba klasika co bolo povinne....

petaba
1. apr 2009

aj ja budem davat tu hepatitidu 🙂

zuzitka
1. apr 2009

petaba ... ockovali ste aj tie kiahne? 😨

sme boli na kruzku konecne dnes ... 2 tyzdne bola chora teta ucitelka ... sme zdobili kraslice bavlnkami 🙂

supicek
1. apr 2009

ahojte sa vam tu trochen zamiesam vie mi niekto poradit kde sa da objednat dobra a chutna studena obložena misa???
napiste mi na IP ak mate tip 🙂 diky

petaba
1. apr 2009

hej aj kiahne mame 😉

zuzitka
1. apr 2009

zuky ... som bola nedockava a volala som dnes do nasej skolky, ze jak to je s tym rozhodnutim, ze kedy nam ho poslu ....

no a oni by mi ani nedali vediet, ze je prijaty samko 😨 keby som sa tam nesla pozret a nenasla oznam na dverach ... a rozhodnutie mi daju do ruky, ked tam pridem 27.4 na oficialny zapis 😕
... to bolo tiez na tom ozname na dverach ....

ja som myslela, ze mi pride normal doporuceny list ... a prd 😨

zuky
2. apr 2009

...no aj ja očakávam nejaký list, veď adresu majú,.... asi sa tam budem musieť prejsť..hmm

zuzitka
3. apr 2009

ahojte 🙂
alex, angua, qweedy ....
tak mame uspesne za sebou stretnutie pri auparku ... bolo super .... sak kuknite fotky 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
3. apr 2009

tak tak bolo fajn... takze by ste to na buduce nemali zmeskat 😀

angua27
3. apr 2009

vyzerá to super. a koľko sa vás nazbieralo. nám to nevyšlo nakoniec kvôli autu. dúfam, že nabudúce už prídeme. lebo furt sa iba sľubujeme. 😔

zuzitka
6. apr 2009

cely vikend tu nikto nebol? 🙂

my sme boli u nasich, trochu oneskorene sme oslavovali moje a sestrine narodky s rodicmi /sme mali 26.3 a 31.3/
a vyhrievali sme sa na slniecku, pozerali domace zvery, co ma ujo .... samko sa vzdy vytesuje psom, mackam, kralikom, sliepkam, donedavna mali svinku a znova budu mat aj morky ... no proste dedina 😀 😀
ani do ZOO nemusime chodit 😅

v nedelu bola sestra socinom v skalici na hokeji, tak som ju musela cakat, kym sa odtial vrati ... o 21h sme konecne vyrazili do BA 🙄 ... a to este skalica aj preharala 😖

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
7. apr 2009

emog a vy ste boli kde?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
7. apr 2009

hmmm a kedy sa chystate?

qweedy
7. apr 2009

caute 🙂 jeeej zuzi, pekne fotky z toho auparku 🙂 my sme uz asi zdravy, aj ked mato este obcas zakasle, ale u neho nikdy neviem, ci choroba, ci alergia, ked je to takto bez teplot....
...my klasika nic nestihame 🙂 ja som na nervy zo skoly, lebo moja skolitelka ma moju diplomovku uz 3. tyzden a bud ma dofcu alebo je chora...zajtra tam idem, lebo potrebujem vyhodnotit dotazniky a jej vyjadrenie, ci ta teoreticka cast je fpoho, alebo co...uz mam dost malo casu na vsetko, tak som nervozna....ale nezblaznim sa 🙂 mato byva v skolke do 5 a aj to robi problemy, zeby este ostal 😅 , a ak nejdem pre neho s mangelom, tak ideme na elinu a kym sa dosuchtame domov je aj pol siedmej....minule sme sli peso cez racko, tak som sa obzerala, ci naaaahodou tam na tych hojdackach nezhliadnem petu, ale bolo tam toooooolko ludi a deticiek....neviem peti, ci by som ta v takom dave aj spoznala.....
...zajtra sa chystame este po skolke do kniznice na pioniersku, lebo matko ma citatelsky preukaz 😀 a chce si pozicat nejaku knizku 🙂

peti, som si vsimla, ze tam jej aj posta ako zabacam na mikovinku, nahodou nevies ci funguje a ako ?

no a ako bonus mi vypadla blomba zo zuba, tak som dnes sla k zubarke a kedze som minuly rok nejako zabudla na preventivnu prehliadku, tak si tento rok vsetko hradim sama ☹

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
8. apr 2009

Qweedy ta posta funguje... je otvorena do 18 🙂

Emog mozno by sme aj sli na buduce 😉 vsak sa este dohodneme

zuzitka
9. apr 2009

čafte

budete na sviatky doma?
my ideme ... ako inak .. k našim 🙂
môj tato so známymi odchádza zajtra ráno do toho egypta, čo aj mňa volali ... takže o jedného oblievača bude menej 😝 😝
ja to tak neznášam 😠

petaba
9. apr 2009

My budeme doma 🙂 prídu šibať Nati 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre